Hledat

Ubytování

Ubytování město Calvià

Ve městě Calvià (Španělsko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calvià

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calvià

Villa Magdalena Calvia

9,7

Villa Magdalena Calvia

Ubytování (Vila) Villa Magdalena Calvia. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Magdalena Calvia is set in Calvia Town. Ubytování Villa Magdalena Calvia se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Benet de sa Cubana

9,7

Villa Can Benet de sa Cubana

Ubytování (Vila) Villa Can Benet de sa Cubana. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Can Benet de sa Cubana is situated in Calvia Town. Ubytování Villa Can Benet de sa Cubana se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 34 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fincahotel Can Estades

9,5

Fincahotel Can Estades

Ubytování (Hotel) Fincahotel Can Estades. This beautiful country hotel is set in the countryside outside Calvià. Ubytování Fincahotel Can Estades se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Malero

9,5

Son Malero

Ubytování (Venkovský dům) Son Malero. This beautiful stone house is set in Calvia, Mallorca, 20 km from Palma Airport. Ubytování Son Malero se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

Son Boronat

9,5

Son Boronat

Ubytování (Hotel) Son Boronat. Son Boronat is a pretty, country-style hotel set within an estate in the Calvià Valley. Ubytování Son Boronat se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

Puerto Portals Apartment

9,1

Puerto Portals Apartment

Ubytování (Apartmán) Puerto Portals Apartment. Set in Portals Nous, Puerto Portals Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytování Puerto Portals Apartment se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HERMANAS FEMENIAS

HERMANAS FEMENIAS

Ubytování (Prázdninový dům) HERMANAS FEMENIAS. Set in Calvia Town, 10 km from El Chiringuito Bar, HERMANAS FEMENIAS offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování HERMANAS FEMENIAS se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Majestic Holiday Estate sleep 12 pers in Calvia - a48075

Majestic Holiday Estate sleep 12 pers in Calvia - a48075

Ubytování (Prázdninový dům) Majestic Holiday Estate sleep 12 pers in Calvia - a48075. Majestic Holiday Estate sleep 12 pers in Calvia - a48075 is set in Calvia Town. Ubytování Majestic Holiday Estate sleep 12 pers in Calvia - a48075 se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 36 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa LOS PINOS

Villa LOS PINOS

Ubytování (Prázdninový dům) Villa LOS PINOS. Boasting pool views, Villa LOS PINOS offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from Es Toro Beach. Ubytování Villa LOS PINOS se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Penthouse beach front apartment

Modern Penthouse beach front apartment

Ubytování (Apartmán) Modern Penthouse beach front apartment. Modern Penthouse beach front apartment se nachází ve městě Calvia a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a balkonem. Ubytování Modern Penthouse beach front apartment se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Mola

Sa Mola

Ubytování (Vila) Sa Mola. Sa Mola se nachází v Son Vida a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Sa Mola se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Eres

Ses Eres

Ubytování (Vila) Ses Eres. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Ses Eres is set in Artá. Ubytování Ses Eres se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

GREEN BIKE

GREEN BIKE

Ubytování (Vila) GREEN BIKE. Located in Santa Ponsa, within 1.6 km of Playa Cala Blanca and 200 metres of Jungle Park, GREEN BIKE offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování GREEN BIKE se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 42 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calvià near Santa Ponsa

Villa Calvià near Santa Ponsa

Ubytování (Vila) Villa Calvià near Santa Ponsa. Situated in Calvia Town, within 8 km of El Chiringuito Bar, Villa Calvià near Santa Ponsa offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an... Ubytování Villa Calvià near Santa Ponsa se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ocean View

Villa Ocean View

Ubytování (Vila) Villa Ocean View. Situated in Portals Nous in the Calvia area, just 700 metres from Cala Bendinat Beach, Villa Ocean View features accommodation with an outdoor swimming... Ubytování Villa Ocean View se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

Sunny Chalet sol de Mallorca

Sunny Chalet sol de Mallorca

Ubytování (Chata) Sunny Chalet sol de Mallorca. Sunny Chalet sol de Mallorca se nachází ve městě Calvia a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Tato chata se nachází 6 km od baru El Chiringuito. Ubytování Sunny Chalet sol de Mallorca se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Benestar

Chalet Benestar

Ubytování (Chata) Chalet Benestar. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Chalet Benestar is located in Santa Ponsa. Ubytování Chalet Benestar se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Villa located in Cala Vinyes, has a private pool

The Villa located in Cala Vinyes, has a private pool

Ubytování (Vila) The Villa located in Cala Vinyes, has a private pool. The Villa located in Cala Vinyes, has a private pool in Santa Ponsa provides accommodation with free WiFi, 5 km from Santa Ponsa Beach, 5 km from Port... Ubytování The Villa located in Cala Vinyes, has a private pool se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachhouse 2min to the sea with pool & wonderful garden

Beachhouse 2min to the sea with pool & wonderful garden

Ubytování (Vila) Beachhouse 2min to the sea with pool & wonderful garden. Beachhouse 2min to the sea with pool & wonderful garden se nachází ve městě Calvia a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Beachhouse 2min to the sea with pool & wonderful garden se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio Son Malero

Estudio Son Malero

Ubytování (Prázdninový dům) Estudio Son Malero. Estudio Son Malero se nachází ve městě Calvia a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Estudio Son Malero se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Son Malero

Apartamento Son Malero

Ubytování (Apartmán) Apartamento Son Malero. Apartamento Son Malero se nachází ve městě Calvia a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Son Malero se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Benestar

Villa Benestar

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Benestar. Villa Benestar se nachází v El Toro, 600 metrů od pláže Es Toro a necelý 1 km od pláže Penyes Rotges. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Villa Benestar se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MARTIN

CASA MARTIN

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MARTIN. Situated about 10 km from El Chiringuito Bar, CASA MARTIN offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování CASA MARTIN se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CasaAmarilla

CasaAmarilla

Ubytování (Vila) CasaAmarilla. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a patio, CasaAmarilla is located in Calvia Town. Ubytování CasaAmarilla se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Majestic Holiday Estate in Calvia

Majestic Holiday Estate in Calvia

Ubytování (Vila) Majestic Holiday Estate in Calvia. Set in Calvia Town, Majestic Holiday Estate in Calvia offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an... Ubytování Majestic Holiday Estate in Calvia se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

Villa OD Son Ferrer

Villa OD Son Ferrer

Ubytování (Prázdninový dům) Villa OD Son Ferrer. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa OD Son Ferrer is set in Calvia Town. Ubytování Villa OD Son Ferrer se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

Sa Plana (Villa Calvia)

Sa Plana (Villa Calvia)

Ubytování (Vila) Sa Plana (Villa Calvia). Located in Calvia Town, within 8 km of El Chiringuito Bar, Sa Plana (Villa Calvia) offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an outdoor... Ubytování Sa Plana (Villa Calvia) se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

Portals Summit Hills

Portals Summit Hills

Ubytování (Vila) Portals Summit Hills. Portals Summit Hills se nachází ve městě Calvia a nabízí venkovní bazén se slanou vodou, gril a zahradu. Výhled směřuje na moře a hory. Ubytování Portals Summit Hills se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca).

Casa BENESTAR

Casa BENESTAR

Ubytování (Prázdninový dům) Casa BENESTAR. Casa BENESTAR se nachází v El Toro a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa BENESTAR se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Enseñat

Son Enseñat

Ubytování (Vila) Son Enseñat. Son Enseñat se nachází asi 5 km od baru El Chiringuito a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Son Enseñat se nachází ve městě Calvià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 141 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Calvià

Město Calvià se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Calvià.