Hledat

Ubytování

Ubytování město Calonge

Ve městě Calonge (Španělsko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calonge

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calonge

Boutique Hotel Petit Sant Miquel - Adults Only

9,3

Boutique Hotel Petit Sant Miquel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Petit Sant Miquel - Adults Only. Boutique Hotel Petit Sant Miquel - Adults Only in Calonge provides adults-only accommodation with a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Boutique Hotel Petit Sant Miquel - Adults Only se nachází ve městě Calonge (Španělsko - Mallorca).

Villa Margarita

Villa Margarita

Ubytování (Vila) Villa Margarita. Villa Margarita se nachází v Calonge, pouhých 250 metrů od pláže Cala D'or a 500 metrů od pláže Cala Gran, a nabízí terasu. Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě Calonge (Španělsko - Mallorca).

Finca Torre Marines Vell

Finca Torre Marines Vell

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Torre Marines Vell. Finca Torre Marines Vell se nachází v Calonge a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Finca Torre Marines Vell se nachází ve městě Calonge (Španělsko - Mallorca).

Finca Ca'n Puig

Finca Ca'n Puig

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Ca'n Puig. Finca Ca'n Puig se nachází v Calonge a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Finca Ca'n Puig se nachází ve městě Calonge (Španělsko - Mallorca).

Finca Salas Nou

Finca Salas Nou

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Salas Nou. Finca Salas Nou se nachází v Calonge a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Finca Salas Nou se nachází ve městě Calonge (Španělsko - Mallorca).

VILLA CA´N VADELL - CALONGE

VILLA CA´N VADELL - CALONGE

Ubytování (Vila) VILLA CA´N VADELL - CALONGE. VILLA CA'N VADELL - CALONGE se nachází v Calonge, 2,3 km od pláže Cala Ferrera a pláže Cala Gran. Ubytování VILLA CA´N VADELL - CALONGE se nachází ve městě Calonge (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Calonge

Město Calonge se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Calonge.