Hledat

Ubytování

Ubytování město Calliano

Ve městě Calliano (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calliano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calliano

Fra i castelli della Vallagarina

9,6

Fra i castelli della Vallagarina

UbytováníFra i castelli della Vallagarina. Fra i castelli della Vallagarina se nachází v obci Calliano, 16 km od muzea MUSE, 31 km od hradu Castello di Avio a 18 km od univerzity Trento. Ubytování Fra i castelli della Vallagarina se nachází ve městě Calliano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Al Castello, Calliano Ospitar

8,9

Casa Al Castello, Calliano Ospitar

UbytováníCasa Al Castello, Calliano Ospitar. Casa Al Castello, Calliano Ospitar se nachází v Callianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Casa Al Castello, Calliano Ospitar se nachází ve městě Calliano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Salizzoni

8,5

Agriturismo Salizzoni

Ubytování (Farma) Agriturismo Salizzoni. Agriturismo Salizzoni je okouzlující vila ze 17. století mezi vinicemi, které k ní patří. Ubytování Agriturismo Salizzoni se nachází ve městě Calliano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Terry

8,5

Casa Terry

Ubytování (Apartmány) Casa Terry. Casa Terry se nachází v Callianu. 39 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Casa Terry se nachází ve městě Calliano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villaggio Hotel Aquila

8,3

Villaggio Hotel Aquila

Ubytování (Hotel) Villaggio Hotel Aquila. Rodinný Villaggio Hotel Aquila se nachází ve městě Calliano, 20 minut jízdy od sjezdovek Folgaria. Ubytování Villaggio Hotel Aquila se nachází ve městě Calliano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Calliano

Město Calliano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Calliano.