Hledat

Ubytování

Ubytování město Caldaro

Ve městě Caldaro (Itálie) máme celkem 115 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Caldaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Caldaro

Marktplatz 10

10

Marktplatz 10

Ubytování (Apartmány) Marktplatz 10. Marktplatz 10 se nachází v Caldaru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Marktplatz 10 se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holiday Apartment Panorama Penthouse

10

Holiday Apartment Panorama Penthouse

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Panorama Penthouse. Holiday Apartment Panorama Penthouse se nachází v Caldaru. Ubytování Holiday Apartment Panorama Penthouse se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Refugium Rochus Apartment Josefine

10

Refugium Rochus Apartment Josefine

Ubytování (Apartmány) Refugium Rochus Apartment Josefine. Refugium Rochus Apartment Josefine se nachází v Caldaru. 11 km od Bolzana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Refugium Rochus Apartment Josefine se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Laurin

10

Villa Laurin

Ubytování (Apartmány) Villa Laurin. Villa Laurin se nachází v Caldaru, 32 km od Moeny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Laurin se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Kato

10

Villa Kato

Ubytování (Apartmán) Villa Kato. Villa KaTo se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Villa Kato se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Refugium Rochus Apartment Ludwig

10

Refugium Rochus Apartment Ludwig

Ubytování (Apartmány) Refugium Rochus Apartment Ludwig. Refugium Rochus Apartment Ludwig se nachází v Caldaru, pouhých 31 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Refugium Rochus Apartment Ludwig se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Papstlhof

10

Papstlhof

Ubytování (Apartmány) Papstlhof. Papstlhof se nachází 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Papstlhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Caldara 4

10

Apartment Caldara 4

Ubytování (Apartmány) Apartment Caldara 4. Apartmán Caldara 4 se nachází v Caldaru. Do Bolzana je to 12 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Caldara 4 se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa KaTo

10

Villa KaTo

Ubytování (Apartmán) Villa KaTo. Villa KaTo se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Moeny. Ubytování Villa KaTo se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gius La Diffusa

9,9

Gius La Diffusa

Ubytování (Apartmány) Gius La Diffusa. Gius La Diffusa nabízí elegantní apartmány v centru Caldara, v blízkosti obchodů, restaurací a kaváren. Ubytování Gius La Diffusa se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kristallhof Fewo Bergblick

9,8

Kristallhof Fewo Bergblick

Ubytování (Apartmán) Kristallhof Fewo Bergblick. Kristallhof FeWo Bergblick se nachází v Caldaru a nabízí zahradu a gril. 16 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Kristallhof Fewo Bergblick se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Im Zeitlauf - life with nature

9,8

Im Zeitlauf - life with nature

Ubytování (Bed and breakfast) Im Zeitlauf - life with nature. Im Zeitlauf - life with nature se nachází v Caldaru a nabízí výhled na jezero, bar, zahradu a terasu. Ubytování Im Zeitlauf - life with nature se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment An der Mendelbahn 3

9,8

Apartment An der Mendelbahn 3

Ubytování (Apartmán) Apartment An der Mendelbahn 3. Nachází se v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige, Apartment An der Mendelbahn 3 má balkon a výhled na město. Ubytování Apartment An der Mendelbahn 3 se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Millenniumshof

9,8

Millenniumshof

Ubytování (Apartmány) Millenniumshof. Millenniumshof se nachází uprostřed vinic v Caldaru, 4 km od jezera Caldaro a 20 minut jízdy od Bolzana. Ubytování Millenniumshof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bruggnhof

9,7

Bruggnhof

Ubytování (Apartmány) Bruggnhof. Bruggnhof se nachází v Caldaru, 50 km od Ortisei, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Bruggnhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kristallhof Fewo Golden

9,7

Kristallhof Fewo Golden

Ubytování (Apartmán) Kristallhof Fewo Golden. Kristallhof FeWo Golden se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 16 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Kristallhof Fewo Golden se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mareithof Appartements Seeblick

9,7

Mareithof Appartements Seeblick

Ubytování (Farma) Mareithof Appartements Seeblick. Mareithof Appartements Seeblick se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Mareithof Appartements Seeblick se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stompferhof Familienapartment

9,7

Stompferhof Familienapartment

Ubytování (Prázdninový dům) Stompferhof Familienapartment. Stompferhof Familienapartment se nachází v Caldaru a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Stompferhof Familienapartment se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Windegg

9,6

Apartments Windegg

Ubytování (Apartmány) Apartments Windegg. Apartments Windegg se nachází v Caldaru, 32 km od Moeny. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také sauna. Ubytování Apartments Windegg se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern

9,6

Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern. Ferienwohnungen Frieda Maria i se nachází 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff.m Herzen von Kaltern nabízí restauraci, bar a bankomat. Ubytování Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Agave

9,6

Chalet Agave

Ubytování (Aparthotel) Chalet Agave. Chalet Agave se nachází v Caldaru, 43 km od Trenta, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Agave se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biobauernhof St. Quirinus

9,6

Biobauernhof St. Quirinus

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof St. Quirinus. Biobauernhof St. Quirinus je moderní ekologické ubytování obklopené vinicemi, pouhých 5 km od jezera Caldaro. Ubytování Biobauernhof St. Quirinus se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brühl Suites&Residence

9,6

Brühl Suites&Residence

Ubytování (Aparthotel) Brühl Suites&Residence. Brühl Suites&Residence se nachází v Caldaru a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Brühl Suites&Residence se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weidlhof Lodge&Breakfast

9,6

Weidlhof Lodge&Breakfast

Ubytování (Penzion) Weidlhof Lodge&Breakfast. Weidlhof Lodge&Breakfast se nachází 4 km od centra Caldara a nabízí bezplatný venkovní bazén. Nabízí zahradu a ubytování s výhledem na hory. Ubytování Weidlhof Lodge&Breakfast se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Josefshof

9,5

Josefshof

Ubytování (Apartmány) Josefshof. Josefshof se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Josefshof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Atelier Baron Killi

9,5

Atelier Baron Killi

Ubytování (Vila) Atelier Baron Killi. Atelier Baron Killi se nachází v Caldaru, 33 km od muzea Touriseum, 34 km od Parco Maia a 34 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí ubytování s... Ubytování Atelier Baron Killi se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat,

9,5

Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat,

Ubytování (Apartmány) Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat,. Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku... Ubytování Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat, se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus Lina

9,4

Landhaus Lina

Ubytování (Apartmány) Landhaus Lina. Landhaus Lina se nachází v Caldaru, 32 km od Moeny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Lina se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Göllerhof

9,4

Göllerhof

Ubytování (Apartmány) Göllerhof. Göllerhof se nachází v rezidenční čtvrti Caldaro a nabízí tradičně zařízená studia a apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Göllerhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick

9,4

Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick

Ubytování (Apartmán) Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lake Spa Hotel SEELEITEN

9,4

Lake Spa Hotel SEELEITEN

Ubytování (Hotel) Lake Spa Hotel SEELEITEN. Hotel Seeleiten je vzdálený pouhých 5 minut jízdy od centra Caldara a nabízí výhled na jezero Caldaro a na okolní vinice. Ubytování Lake Spa Hotel SEELEITEN se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maria von Buol - Wohnen in Kaltern

9,4

Maria von Buol - Wohnen in Kaltern

Ubytování (Apartmány) Maria von Buol - Wohnen in Kaltern. Maria von Buol - Wohnen in Kaltern se nachází v Caldaru, 48 km od Ortisei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maria von Buol - Wohnen in Kaltern se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Gregori

9,4

Haus Gregori

Ubytování (Aparthotel) Haus Gregori. Haus Gregori se nachází v Caldaru a nabízí bezplatné Wi-Fi, fitness centrum, bar a sdílený lounge. K dispozici je také sauna. Ubytování Haus Gregori se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinbergsuite Panholzer

9,4

Weinbergsuite Panholzer

Ubytování (Hotel) Weinbergsuite Panholzer. Weinbergsuite Panholzer se nachází v Caldaru, 36 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Weinbergsuite Panholzer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage

9,4

Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage

Ubytování (Apartmán) Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage. Nachází se v Caldaru, pouhých 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rebhof Kaltern

9,4

Rebhof Kaltern

Ubytování (Farma) Rebhof Kaltern. Rebhof Kaltern se nachází v Caldaru, 35 km od Merana, a nabízí výhled na okolní vinice. Ubytování Rebhof Kaltern se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gästehaus Anna

9,3

Gästehaus Anna

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Anna. Gästehaus Anna se nachází v Caldaru a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Gästehaus Anna se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Roland

9,3

Residence Roland

Ubytování (Aparthotel) Residence Roland. Residence Roland se nachází v Caldaru, 37 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Roland se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Jagdhof

9,3

Hotel Jagdhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jagdhof. Hotel Jagdhof nabízí pokoje a apartmány s minibarem a balkonem s výhledem na hory, bezplatný krytý bazén a wellness centrum. Ubytování Hotel Jagdhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Pobitzer

9,3

Haus Pobitzer

Ubytování (Apartmány) Haus Pobitzer. Haus Pobitzer se nachází v Caldaru, 13 km od Bolzana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Pobitzer se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Vinea

9,3

La Vinea

Ubytování (Apartmány) La Vinea. La Vinea se nachází v Caldaru, 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Vinea se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Morandell

9,3

Weingut Morandell

Ubytování (Farma) Weingut Morandell. Weingut Morandell se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Weingut Morandell se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof Am Bach

9,2

Hof Am Bach

Ubytování (Apartmány) Hof Am Bach. Hof Am Bach se nachází v Caldaru, 34 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hof Am Bach se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Marlene

9,2

Haus Marlene

Ubytování (Apartmány) Haus Marlene. Haus Marlene se nachází v Caldaru, 34 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Marlene se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Florian

9,2

Appartement Florian

Ubytování (Bed and breakfast) Appartement Florian. Appartement Florian se nachází v Caldaru a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Florian se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinhof am See

9,2

Weinhof am See

Ubytování (Apartmány) Weinhof am See. Weinhof am See se nachází v Caldaru, 15 km od Bolzana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Weinhof am See se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Möltner - Apartment "Weinansetz"

9,2

Haus Möltner - Apartment "Weinansetz"

Ubytování (Apartmán) Haus Möltner - Apartment "Weinansetz". Haus Möltner - Apartment "Weinansetz" se nachází v Caldaru, 34 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Möltner - Apartment "Weinansetz" se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Windegg

9,2

Weingut Windegg

Ubytování (Apartmán) Weingut Windegg. Weingut Windegg se nachází v Caldaru a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zázemí pro vodní sporty a terasu. 32 km od Moeny. Ubytování Weingut Windegg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Herzen Kalterns mit einer Terasse zum verlieben

9,1

Ferienwohnung im Herzen Kalterns mit einer Terasse zum verlieben

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung im Herzen Kalterns mit einer Terasse zum verlieben. Ferienwohnung im se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Ferienwohnung im Herzen Kalterns mit einer Terasse zum verlieben se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rebecca Appartements

9,1

Rebecca Appartements

Ubytování (Apartmány) Rebecca Appartements. Rebecca Appartements se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige, 34 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Rebecca Appartements se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zentral gelegenes Apartment mit Garage & kleinem Außenbereich

9,1

Zentral gelegenes Apartment mit Garage & kleinem Außenbereich

Ubytování (Apartmán) Zentral gelegenes Apartment mit Garage & kleinem Außenbereich. Zentral gelegenes se nachází v Caldaru, pouhých 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Zentral gelegenes Apartment mit Garage & kleinem Außenbereich se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Caldaro

Město Caldaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a ubytování ve městě Caldaro.