Hledat

Ubytování

Ubytování město Caldaro

Ve městě Caldaro (Itálie) máme celkem 115 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Caldaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Caldaro

Marktplatz 10

10

Marktplatz 10

Ubytování (Apartmány) Marktplatz 10. Marktplatz 10 se nachází v Caldaru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Marktplatz 10 se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Annenhof Apt Spatz in der Hand

10

Annenhof Apt Spatz in der Hand

UbytováníAnnenhof Apt Spatz in der Hand. Annenhof Apt Spatz in der Hand se nachází v Caldaru, 34 km od muzea Touriseum a 36 km od Parco Maia. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Annenhof Apt Spatz in der Hand se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holiday Apartment Panorama Penthouse

10

Holiday Apartment Panorama Penthouse

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Panorama Penthouse. Holiday Apartment Panorama Penthouse se nachází v Caldaru. Ubytování Holiday Apartment Panorama Penthouse se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Refugium Rochus Apartment Josefine

10

Refugium Rochus Apartment Josefine

Ubytování (Apartmány) Refugium Rochus Apartment Josefine. Refugium Rochus Apartment Josefine se nachází v Caldaru. 11 km od Bolzana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Refugium Rochus Apartment Josefine se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Laurin

10

Villa Laurin

Ubytování (Apartmány) Villa Laurin. Villa Laurin se nachází v Caldaru, 32 km od Moeny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Laurin se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Kato

10

Villa Kato

Ubytování (Apartmán) Villa Kato. Villa KaTo se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Villa Kato se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Refugium Rochus Apartment Ludwig

10

Refugium Rochus Apartment Ludwig

Ubytování (Apartmány) Refugium Rochus Apartment Ludwig. Refugium Rochus Apartment Ludwig se nachází v Caldaru, pouhých 31 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Refugium Rochus Apartment Ludwig se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Papstlhof

10

Papstlhof

Ubytování (Apartmány) Papstlhof. Papstlhof se nachází 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Papstlhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Caldara 4

10

Apartment Caldara 4

Ubytování (Apartmány) Apartment Caldara 4. Apartmán Caldara 4 se nachází v Caldaru. Do Bolzana je to 12 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Caldara 4 se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa KaTo

10

Villa KaTo

Ubytování (Apartmán) Villa KaTo. Villa KaTo se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Moeny. Ubytování Villa KaTo se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Lieselehof Apt Aurora

10

Weingut Lieselehof Apt Aurora

UbytováníWeingut Lieselehof Apt Aurora. Weingut Lieselehof Apt Aurora se nachází v Caldaru a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Weingut Lieselehof Apt Aurora se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gius La Diffusa

9,9

Gius La Diffusa

Ubytování (Apartmány) Gius La Diffusa. Gius La Diffusa nabízí elegantní apartmány v centru Caldara, v blízkosti obchodů, restaurací a kaváren. Ubytování Gius La Diffusa se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Auszait Apartments

9,9

Auszait Apartments

UbytováníAuszait Apartments. Auszait Apartments se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Auszait Apartments se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kristallhof Fewo Bergblick

9,8

Kristallhof Fewo Bergblick

Ubytování (Apartmán) Kristallhof Fewo Bergblick. Kristallhof FeWo Bergblick se nachází v Caldaru a nabízí zahradu a gril. 16 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Kristallhof Fewo Bergblick se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parc Hotel Am See

9,8

Parc Hotel Am See

UbytováníParc Hotel Am See. Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie s výhledem na jezero Caldaro se těší panoramatické zelené poloze. Ubytování Parc Hotel Am See se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gästehaus Pfuss

9,8

Gästehaus Pfuss

UbytováníGästehaus Pfuss. Gästehaus Ppov se nachází v Caldaru a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a bezplatnou půjčovnou... Ubytování Gästehaus Pfuss se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Im Zeitlauf - life with nature

9,8

Im Zeitlauf - life with nature

Ubytování (Bed and breakfast) Im Zeitlauf - life with nature. Im Zeitlauf - life with nature se nachází v Caldaru a nabízí výhled na jezero, bar, zahradu a terasu. Ubytování Im Zeitlauf - life with nature se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment An der Mendelbahn 3

9,8

Apartment An der Mendelbahn 3

Ubytování (Apartmán) Apartment An der Mendelbahn 3. Nachází se v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige, Apartment An der Mendelbahn 3 má balkon a výhled na město. Ubytování Apartment An der Mendelbahn 3 se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Millenniumshof

9,8

Millenniumshof

Ubytování (Apartmány) Millenniumshof. Millenniumshof se nachází uprostřed vinic v Caldaru, 4 km od jezera Caldaro a 20 minut jízdy od Bolzana. Ubytování Millenniumshof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bruggnhof

9,7

Bruggnhof

Ubytování (Apartmány) Bruggnhof. Bruggnhof se nachází v Caldaru, 50 km od Ortisei, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Bruggnhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kristallhof Fewo Golden

9,7

Kristallhof Fewo Golden

Ubytování (Apartmán) Kristallhof Fewo Golden. Kristallhof FeWo Golden se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 16 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Kristallhof Fewo Golden se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mareithof Appartements Seeblick

9,7

Mareithof Appartements Seeblick

Ubytování (Farma) Mareithof Appartements Seeblick. Mareithof Appartements Seeblick se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Mareithof Appartements Seeblick se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stompferhof Familienapartment

9,7

Stompferhof Familienapartment

Ubytování (Prázdninový dům) Stompferhof Familienapartment. Stompferhof Familienapartment se nachází v Caldaru a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Stompferhof Familienapartment se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

St. Josefhof

9,7

St. Josefhof

UbytováníSt. Josefhof. St. Josefhof se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige, 37 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování St. Josefhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Windegg

9,6

Apartments Windegg

Ubytování (Apartmány) Apartments Windegg. Apartments Windegg se nachází v Caldaru, 32 km od Moeny. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také sauna. Ubytování Apartments Windegg se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eich-hof

9,6

Eich-hof

UbytováníEich-hof. Eich-hof se nachází v Caldaru v regionu Trentino Alto Adige, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Eich-hof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Designhotel Gius La Residenza

9,6

Designhotel Gius La Residenza

UbytováníDesignhotel Gius La Residenza. Designhotel Gius La Residenza se nachází uprostřed vinic v Jižním Tyrolsku, 1 km od břehu jezera Kalterer. Ubytování Designhotel Gius La Residenza se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern

9,6

Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern. Ferienwohnungen Frieda Maria i se nachází 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff.m Herzen von Kaltern nabízí restauraci, bar a bankomat. Ubytování Ferienwohnungen Frieda Maria im Herzen von Kaltern se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Agave

9,6

Chalet Agave

Ubytování (Aparthotel) Chalet Agave. Chalet Agave se nachází v Caldaru, 43 km od Trenta, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Agave se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Smart Suites Kaltern - Apartments am Kalterer See

9,6

Smart Suites Kaltern - Apartments am Kalterer See

UbytováníSmart Suites Kaltern - Apartments am Kalterer See. Smart Suites Kaltern - Apartments am Kalterer See se nachází v Caldaru, 37 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Smart Suites Kaltern - Apartments am Kalterer See se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biobauernhof St. Quirinus

9,6

Biobauernhof St. Quirinus

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof St. Quirinus. Biobauernhof St. Quirinus je moderní ekologické ubytování obklopené vinicemi, pouhých 5 km od jezera Caldaro. Ubytování Biobauernhof St. Quirinus se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brühl Suites&Residence

9,6

Brühl Suites&Residence

Ubytování (Aparthotel) Brühl Suites&Residence. Brühl Suites&Residence se nachází v Caldaru a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Brühl Suites&Residence se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weidlhof Lodge&Breakfast

9,6

Weidlhof Lodge&Breakfast

Ubytování (Penzion) Weidlhof Lodge&Breakfast. Weidlhof Lodge&Breakfast se nachází 4 km od centra Caldara a nabízí bezplatný venkovní bazén. Nabízí zahradu a ubytování s výhledem na hory. Ubytování Weidlhof Lodge&Breakfast se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gartenappartements Die Mühle

9,6

Gartenappartements Die Mühle

UbytováníGartenappartements Die Mühle. Gartenappartements Die Mühle se nachází v Caldaru, 34 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Gartenappartements Die Mühle se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Josefshof

9,5

Josefshof

Ubytování (Apartmány) Josefshof. Josefshof se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Josefshof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hasslhof

9,5

Hotel Hasslhof

UbytováníHotel Hasslhof. Hotel Hasslhof se nachází v nadmořské výšce 250 metrů a skládá se ze 2 křídel. Nabízí panoramatický výhled na jezero Caldaro a okolní hory. Ubytování Hotel Hasslhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Atelier Baron Killi

9,5

Atelier Baron Killi

Ubytování (Vila) Atelier Baron Killi. Atelier Baron Killi se nachází v Caldaru, 33 km od muzea Touriseum, 34 km od Parco Maia a 34 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí ubytování s... Ubytování Atelier Baron Killi se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat,

9,5

Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat,

Ubytování (Apartmány) Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat,. Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku... Ubytování Goldengel Traumferienwohnungen im historischen Ortskern von Kaltern Wlan, Klima, Kaffeevollautomat, se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus Lina

9,4

Landhaus Lina

Ubytování (Apartmány) Landhaus Lina. Landhaus Lina se nachází v Caldaru, 32 km od Moeny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Lina se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Göllerhof

9,4

Göllerhof

Ubytování (Apartmány) Göllerhof. Göllerhof se nachází v rezidenční čtvrti Caldaro a nabízí tradičně zařízená studia a apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Göllerhof se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick

9,4

Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick

Ubytování (Apartmán) Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Emily Elisa Traum Ferienwohnung mit atemberaubenden Seeblick se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lake Spa Hotel SEELEITEN

9,4

Lake Spa Hotel SEELEITEN

Ubytování (Hotel) Lake Spa Hotel SEELEITEN. Hotel Seeleiten je vzdálený pouhých 5 minut jízdy od centra Caldara a nabízí výhled na jezero Caldaro a na okolní vinice. Ubytování Lake Spa Hotel SEELEITEN se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maria von Buol - Wohnen in Kaltern

9,4

Maria von Buol - Wohnen in Kaltern

Ubytování (Apartmány) Maria von Buol - Wohnen in Kaltern. Maria von Buol - Wohnen in Kaltern se nachází v Caldaru, 48 km od Ortisei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maria von Buol - Wohnen in Kaltern se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Gregori

9,4

Haus Gregori

Ubytování (Aparthotel) Haus Gregori. Haus Gregori se nachází v Caldaru a nabízí bezplatné Wi-Fi, fitness centrum, bar a sdílený lounge. K dispozici je také sauna. Ubytování Haus Gregori se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinbergsuite Panholzer

9,4

Weinbergsuite Panholzer

Ubytování (Hotel) Weinbergsuite Panholzer. Weinbergsuite Panholzer se nachází v Caldaru, 36 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Weinbergsuite Panholzer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage

9,4

Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage

Ubytování (Apartmán) Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage. Nachází se v Caldaru, pouhých 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Traumwohnung im Herzen Kalterns mit Panoramablick und Garage se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zum Schwarzen Kus

9,4

Zum Schwarzen Kus

UbytováníZum Schwarzen Kus. Zum Schwarzen Kus se nachází v Caldaru a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, terasu a gril. Ubytování Zum Schwarzen Kus se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Weingarten

9,4

Villa Weingarten

UbytováníVilla Weingarten. Villa Weingarten se nachází v Caldaru, 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Weingarten se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tirol

9,4

Haus Tirol

UbytováníHaus Tirol. Haus Tirol se nachází jen 1,5 km od centra Caldara a nabízí zahradu s bezplatným grilem. Ubytování Haus Tirol se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Wanda

9,4

Das Wanda

UbytováníDas Wanda. Das Wanda se nachází na venkově, 20 minut chůze od centra Caldara. Nabízí wellness, krytý a venkovní bazén a saunu. Ubytování Das Wanda se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rebhof Kaltern

9,4

Rebhof Kaltern

Ubytování (Farma) Rebhof Kaltern. Rebhof Kaltern se nachází v Caldaru, 35 km od Merana, a nabízí výhled na okolní vinice. Ubytování Rebhof Kaltern se nachází ve městě Caldaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Caldaro

Město Caldaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a ubytování ve městě Caldaro.