Hledat

Ubytování

Ubytování město Calceranica al Lago

Ve městě Calceranica al Lago (Itálie) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calceranica al Lago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calceranica al Lago

Piccolo Paradiso

10

Piccolo Paradiso

Ubytování (Apartmán) Piccolo Paradiso. Piccolo Paradiso se nachází v obci Valcanover v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Tento apartmán má zahradu. Ubytování Piccolo Paradiso se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ferrari Monica

9,9

Casa Ferrari Monica

Ubytování (Apartmán) Casa Ferrari Monica. Casa Ferrari Monica se nachází 5 minut chůze od břehu jezera Caldonazzo a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Ferrari Monica se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paradiso sul lago

9,8

Paradiso sul lago

Ubytování (Prázdninový dům) Paradiso sul lago. Paradiso sul lago se nachází v obci Calceranica al Lago. 41 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Paradiso sul lago se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Verdecrudo

9,7

Agriturismo Verdecrudo

Ubytování (Farma) Agriturismo Verdecrudo. Agriturismo Verdecrudo se nachází v Caldonazzu a nabízí restauraci, bankomat, bar, zahradu a výhled na jezero. Ubytování Agriturismo Verdecrudo se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

agriturismo farmhouse la barberina

9,6

agriturismo farmhouse la barberina

Ubytování (Farma) agriturismo farmhouse la barberina. agriturismo farm la barberina se nachází v obci Calceranica al Lago, 43 km od Malcesine, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování agriturismo farmhouse la barberina se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Casa al Mulino

9,5

Locazione Turistica Casa al Mulino

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Casa al Mulino. Locazione Turistica Casa al Mulino se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled na hory. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Casa al Mulino se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Agnese, tra lago e montagna

9,3

Casa Agnese, tra lago e montagna

Ubytování (Apartmán) Casa Agnese, tra lago e montagna. Casa Agnese, tra lago e montagna se nachází v obci Calceranica al Lago a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Casa Agnese, tra lago e montagna se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Pianezza House

9,1

Maso Pianezza House

Ubytování (Apartmán) Maso Pianezza House. Maso Pianezza House se nachází v Calceranici al Lago, pouhých 17 km od MUSE. Ubytování Maso Pianezza House se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Deval-2

9

Locazione Turistica Deval-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Deval-2. Locazione Turistica Deval-2 se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled na hory. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Deval-2 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' dei Cigni

9

Ca' dei Cigni

Ubytování (Apartmány) Ca' dei Cigni. Ca' dei Cigni se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ca' dei Cigni se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Martinelli

9

Locazione Turistica Martinelli

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Martinelli. Locazione Turistica Martinelli se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Martinelli se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Lago

8,9

Casa al Lago

Ubytování (Apartmány) Casa al Lago. Casa al Lago se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od MUSE. Ubytování Casa al Lago se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

appartamento "la barberina", il lago a pochi passi

8,9

appartamento "la barberina", il lago a pochi passi

Ubytování (Apartmán) appartamento "la barberina", il lago a pochi passi. appartamento "la barberina", il lago a pochi passi se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a má balkon. 43 km od Malcesine. Ubytování appartamento "la barberina", il lago a pochi passi se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Maso Marini-2

8,7

Locazione Turistica Maso Marini-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Maso Marini-2. Locazione Turistica Maso Marini-2 se nachází v obci Santa Giuliana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 42 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Maso Marini-2 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Villetta ai Pini-1

8,7

Locazione Turistica Villetta ai Pini-1

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Villetta ai Pini-1. Locazione Turistica Villetta ai Pini-1 se nachází v obci Calceranica al Lago, 19 km od muzea MUSE a 6,2 km od jezera Lago di Levico. Ubytování Locazione Turistica Villetta ai Pini-1 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Deval-3

8,7

Locazione Turistica Deval-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Deval-3. Locazione Turistica Deval-3 se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled na hory. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Deval-3 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alla Pieve camera con vista sul lago di Caldonazzo

8,5

Alla Pieve camera con vista sul lago di Caldonazzo

Ubytování (Apartmán) Alla Pieve camera con vista sul lago di Caldonazzo. Camera con vista sul lago di Caldonazzo se nachází v obci Calceranica al Lago, 17 km od muzea MUSE a 7,9 km od jezera Lago di Levico. Ubytování Alla Pieve camera con vista sul lago di Caldonazzo se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Energy Hotel

8,4

Energy Hotel

Ubytování (Hotel) Energy Hotel. Energy Hotel se nachází 350 metrů od břehu jezera Lago di Caldonazzo a nabízí jízdní kola vhodná pro prohlídku údolí Valsugana a okolní přírody. Ubytování Energy Hotel se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Valentina Valcanover OSPITAR

8

La Valentina Valcanover OSPITAR

Ubytování (Apartmány) La Valentina Valcanover OSPITAR. La Valentina se nachází v Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige. Valcanover OSPITAR má balkon. Ubytování La Valentina Valcanover OSPITAR se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Villetta ai Pini-2

8

Locazione Turistica Villetta ai Pini-2

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Villetta ai Pini-2. Locazione Turistica Villetta se nachází v Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige. ai Pini-2 má terasu a výhled na jezero. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Villetta ai Pini-2 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento al Sole Calceranica al Lago Ospitar

7,8

Appartamento al Sole Calceranica al Lago Ospitar

Ubytování (Apartmán) Appartamento al Sole Calceranica al Lago Ospitar. Appartamento al Sole Calceranica al Lago Ospitar se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento al Sole Calceranica al Lago Ospitar se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Deval-1

7,7

Locazione Turistica Deval-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Deval-1. Locazione Turistica Deval-1 se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Deval-1 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Gremes

7

Locazione Turistica Gremes

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Gremes. Locazione Turistica Gremes se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Gremes se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Maso Marini-1

7

Locazione Turistica Maso Marini-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Maso Marini-1. Locazione Turistica Maso Marini-1 se nachází v obci Santa Giuliana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 42 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Maso Marini-1 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Maso Marini-3

7

Locazione Turistica Maso Marini-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Maso Marini-3. Locazione Turistica Maso Marini-3 se nachází v obci Santa Giuliana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio. 18 km od MUSE. Ubytování Locazione Turistica Maso Marini-3 se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Giardino sul Lago Calceranica al Lago OSPITAR

5,7

Giardino sul Lago Calceranica al Lago OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Giardino sul Lago Calceranica al Lago OSPITAR. Giardino sul Lago Calceranica al Lago OSPITAR se nachází v obci Calceranica al Lago a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 43 km od Malcesine. Ubytování Giardino sul Lago Calceranica al Lago OSPITAR se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa delle Ortensie Calceranica al Lago OSPITAR

5,4

Casa delle Ortensie Calceranica al Lago OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Casa delle Ortensie Calceranica al Lago OSPITAR. Casa delle Ortensie Calceranica al Lago OSPITAR se nachází v obci Calceranica al Lago a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa delle Ortensie Calceranica al Lago OSPITAR se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Oleandro Calceranica al Lago Ospitar

4,8

Casa Oleandro Calceranica al Lago Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa Oleandro Calceranica al Lago Ospitar. Casa Oleandro Calceranica al Lago Ospitar se nachází v obci Calceranica al Lago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled na hory. Ubytování Casa Oleandro Calceranica al Lago Ospitar se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Calceranica Al Lago

Appartamento Calceranica Al Lago

Ubytování (Apartmány) Appartamento Calceranica Al Lago. Appartamento Calceranica Al Lago se nachází v obci Calceranica al Lago, 20 km od muzea MUSE a 6,5 km od jezera Lago di Levico. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Calceranica Al Lago se nachází ve městě Calceranica al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Calceranica al Lago

Město Calceranica al Lago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Calceranica al Lago.