Hledat

Ubytování

Ubytování město Calavino

Ve městě Calavino (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calavino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calavino

Casa Al parco: mansarda, giardino, relax

10

Casa Al parco: mansarda, giardino, relax

Ubytování (Apartmán) Casa Al parco: mansarda, giardino, relax. Featuring a terrace, Casa Al parco: mansarda, giardino, relax offers accommodation in Calavino with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa Al parco: mansarda, giardino, relax se nachází ve městě Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa di Patrizia

9,4

Casa di Patrizia

Ubytování (Penzion) Casa di Patrizia. Casa di Patrizia se nachází v Calavinou, 17 km od MUSE, a nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Casa di Patrizia se nachází ve městě Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Valle dei Laghi

9

Appartamento Valle dei Laghi

Ubytování (Apartmán) Appartamento Valle dei Laghi. Apartmán Valle dei Laghi se nachází v obci Calavino, 20 minut jízdy autem od Trenta. Ubytování Appartamento Valle dei Laghi se nachází ve městě Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castel Toblino Apartments

8,1

Castel Toblino Apartments

Ubytování (Apartmány) Castel Toblino Apartments. Castel Toblino Apartments se nachází ve městě Calavino a nabízí výhled do zahrady, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, snack bar a zahradu. Ubytování Castel Toblino Apartments se nachází ve městě Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Calavino

Město Calavino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Calavino.