Hledat

Ubytování

Ubytování město Calas de Mallorca

Ve městě Calas de Mallorca (Španělsko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calas de Mallorca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calas de Mallorca

Finca Son Josep de Baix

9,5

Finca Son Josep de Baix

Ubytování (Venkovský dům) Finca Son Josep de Baix. Located on the road, a 20-minute drive from Manacor and a 20-minute walk from Caló des Serral Beach, Finca Son Josep de Baix offers private apartments with... Ubytování Finca Son Josep de Baix se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

HSM Apartamentos Calas Park

8,5

HSM Apartamentos Calas Park

Ubytování (Aparthotel) HSM Apartamentos Calas Park. Apartmány Calas Park se nacházejí na východním pobřeží Mallorky, pouhých 300 metrů od pláže Cala Domingos. Ubytování HSM Apartamentos Calas Park se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Globales Samoa

8,4

Globales Samoa

Ubytování (Hotel) Globales Samoa. Hotel Globales Samoa se nachází v letovisku Calas de Mallorca, 46 km od města El Arenal a 46 km od města Alcudia, a nabízí venkovní bazén, dětský miniklub,... Ubytování Globales Samoa se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Alua Calas de Mallorca Resort

8,2

Alua Calas de Mallorca Resort

Ubytování (Hotel) Alua Calas de Mallorca Resort. Čtyřhvězdičkový hotelový rezort Alua Calas de Mallorca se nachází v letovisku Calas de Mallorca a nabízí restauraci, fitness centrum, bar, sdílený lounge,... Ubytování Alua Calas de Mallorca Resort se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Cala Domingos

8,1

Club Cala Domingos

Ubytování (Apartmány) Club Cala Domingos. Club Cala Domingos se nachází 200 metrů od pláže Cala Domingos Gran a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným... Ubytování Club Cala Domingos se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iberostar Cala Domingos

8

Iberostar Cala Domingos

Ubytování (Hotel) Iberostar Cala Domingos. Iberostar Cala Domingos se nachází u pláže Cala Domingos. Ubytování Iberostar Cala Domingos se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

AluaSun Cala Antena

8

AluaSun Cala Antena

Ubytování (Rezort) AluaSun Cala Antena. Tento prázdninový hotel se nachází na útesu s výhledem na Středozemní moře, mezi 2 zátokami s nádhernými plážemi, a je obklopený bujnými zahradami o... Ubytování AluaSun Cala Antena se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HYB Eurocalas

8

HYB Eurocalas

Ubytování (Aparthotel) HYB Eurocalas. Tento hotel, vhodný i pro rodiny s dětmi, se nachází v obci Calas de Mallorca, 350 metrů od pláže Cala Antena. Ubytování HYB Eurocalas se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Globales America

7,9

Globales America

Ubytování (Hotel) Globales America. Hotel Globales America se nachází v okouzlujícím městečku Calas de Mallorca. Ubytování Globales America se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Hotel Palia Maria Eugenia

7,8

Hotel Palia Maria Eugenia

Ubytování (Hotel) Hotel Palia Maria Eugenia. Palia Maria Eugenia se nachází na útesu s neuvěřitelným výhledem na moře, 500 metrů od pláže Cala Domingos. Ubytování Hotel Palia Maria Eugenia se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Hotel Club Cala Romani

7,3

Hotel Club Cala Romani

Ubytování (Hotel) Hotel Club Cala Romani. Hotel Club Cala Romaní se nachází 5 minut jízdy od pláže Cales de Mallorca na východním pobřeží Mallorky. Ubytování Hotel Club Cala Romani se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

HSM Hotel Canarios Park

7,2

HSM Hotel Canarios Park

Ubytování (Hotel) HSM Hotel Canarios Park. HSM Hotel Canarios Park se nachází v letovisku Calas de Mallorca, 5 minut chůze od pláže Cala Antena Beach. Ubytování HSM Hotel Canarios Park se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Villa Julia

Villa Julia

Ubytování (Vila) Villa Julia. Featuring pool views, Villa Julia offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 3 km from Calo des Serral Beach. Ubytování Villa Julia se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Tosam Meiga

Villa Can Tosam Meiga

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Can Tosam Meiga. Set only 1.5 km from Cala Murada Beach in Calas de Mallorca, Villa Can Tosam Meiga offers accommodation fitted with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Villa Can Tosam Meiga se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Apartment Es Mirador 2

Apartment Es Mirador 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Es Mirador 2. Apartment Es Mirador 2 se nachází v Calas de Mallorca, 450 metrů od pláže Calo Antena a 1,1 km od pláže Cala Domingos Gran. Ubytování Apartment Es Mirador 2 se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca

Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca

Ubytování (Apartmán) Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca. Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca se nachází v Calas de Mallorca na Mallorce a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Mirador, Calas de Mallorca

Es Mirador, Calas de Mallorca

Ubytování (Apartmán) Es Mirador, Calas de Mallorca. Situated in Calas de Mallorca, just 2.9 km from Calo des Serral Beach, Es Mirador, Calas de Mallorca features accommodation with an outdoor swimming pool,... Ubytování Es Mirador, Calas de Mallorca se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Es Mirador

Es Mirador

Ubytování (Prázdninový dům) Es Mirador. Es Mirador se nachází v Calas de Mallorca, 400 metrů od pláže Calo Antena a 1,1 km od pláže Cala Domingos Gran. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Es Mirador se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Casa Puerta del Sol

Casa Puerta del Sol

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Puerta del Sol. Featuring an outdoor pool and 2 spacious terraces with sea views, Casa Puerta del Sol is set in Calas de Mallorca. Ubytování Casa Puerta del Sol se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Sa Marina (Antena)

Sa Marina (Antena)

Ubytování (Vila) Sa Marina (Antena). Antena is a detached villa with a garden and private pool set in Calas de Mallorca. Cala Antena Beach is 15 minutes' walk away. Ubytování Sa Marina (Antena) se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca

Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca

Ubytování (Vila) Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca. Bungalov s bazénem a výhledem do zahrady v Calas de Mallorca. Ubytování Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Detached Villa in S' Espinagar near the sea

Detached Villa in S' Espinagar near the sea

Ubytování (Vila) Detached Villa in S' Espinagar near the sea. Samostatně stojící Villa in S' Espinagar near the sea se nachází v Calas de Mallorca a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Detached Villa in S' Espinagar near the sea se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Calas de Mallorca

Město Calas de Mallorca se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Calas de Mallorca.