Hledat

Ubytování

Ubytování město Calas de Mallorca

Ve městě Calas de Mallorca (Španělsko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calas de Mallorca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calas de Mallorca

Alua Calas de Mallorca Resort

8,2

Alua Calas de Mallorca Resort

Ubytování (Hotel) Alua Calas de Mallorca Resort. Čtyřhvězdičkový hotelový rezort Alua Calas de Mallorca se nachází v letovisku Calas de Mallorca a nabízí restauraci, fitness centrum, bar, sdílený lounge,... Ubytování Alua Calas de Mallorca Resort se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Club Cala Domingos

8,1

Club Cala Domingos

Ubytování (Apartmány) Club Cala Domingos. Club Cala Domingos se nachází 200 metrů od pláže Cala Domingos Gran a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným... Ubytování Club Cala Domingos se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

AluaSun Cala Antena

8

AluaSun Cala Antena

Ubytování (Rezort) AluaSun Cala Antena. Tento prázdninový hotel se nachází na útesu s výhledem na Středozemní moře, mezi 2 zátokami s nádhernými plážemi, a je obklopený bujnými zahradami o... Ubytování AluaSun Cala Antena se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Villa Julia

Villa Julia

Ubytování (Vila) Villa Julia. Featuring pool views, Villa Julia offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 3 km from Calo des Serral Beach. Ubytování Villa Julia se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca

Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca

Ubytování (Apartmán) Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca. Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca se nachází v Calas de Mallorca na Mallorce a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Piso Mirador Ses Cales 61 Calas de Mallorca se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Apartment Es Mirador 2

Apartment Es Mirador 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Es Mirador 2. Apartment Es Mirador 2 se nachází v Calas de Mallorca, 450 metrů od pláže Calo Antena a 1,1 km od pláže Cala Domingos Gran. Ubytování Apartment Es Mirador 2 se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Sa Marina (Antena)

Sa Marina (Antena)

Ubytování (Vila) Sa Marina (Antena). Antena is a detached villa with a garden and private pool set in Calas de Mallorca. Cala Antena Beach is 15 minutes' walk away. Ubytování Sa Marina (Antena) se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca

Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca

Ubytování (Vila) Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca. Bungalov s bazénem a výhledem do zahrady v Calas de Mallorca. Ubytování Bungalow with Swimming Pool in Calas de Mallorca se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Detached Villa in S' Espinagar near the sea

Detached Villa in S' Espinagar near the sea

Ubytování (Vila) Detached Villa in S' Espinagar near the sea. Samostatně stojící Villa in S' Espinagar near the sea se nachází v Calas de Mallorca a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Detached Villa in S' Espinagar near the sea se nachází ve městě Calas de Mallorca (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Calas de Mallorca

Město Calas de Mallorca se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Calas de Mallorca.