Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Vinyes

Ve městě Cala Vinyes (Španělsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Vinyes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Vinyes

Villa Bahía de Palma - Family Only

10

Villa Bahía de Palma - Family Only

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bahía de Palma - Family Only. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Bahía de Palma - Family Only offers accommodation in Cala Vinyes with free WiFi and... Ubytování Villa Bahía de Palma - Family Only se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Globales Cala Viñas Adults Only 16+

8,3

Globales Cala Viñas Adults Only 16+

Ubytování (Rezort) Globales Cala Viñas Adults Only 16+. Tento hotel s nádherným výhledem na Středozemní moře a venkovní bazén je určen výhradně dospělým návštěvníkům. Nabízí lákavou kombinaci klidu a relaxace. Ubytování Globales Cala Viñas Adults Only 16+ se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca).

Occidental Cala Viñas

8,1

Occidental Cala Viñas

Ubytování (Hotel) Occidental Cala Viñas. Occidental Cala Viñas (dříve Barceló Cala Viñas) se nachází v jihozápadní části Mallorky, 1 km od letoviska Magaluf a 50 metrů od moře. Ubytování Occidental Cala Viñas se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca).

Globales Apartamentos Cala Viñas

7,9

Globales Apartamentos Cala Viñas

Ubytování (Apartmány) Globales Apartamentos Cala Viñas. Tyto apartmány stojí na skvělém místě u moře, pouhých 150 metrů od pláže. Všechny mají balkon a některé i výhled na záliv Cala Viñas. Ubytování Globales Apartamentos Cala Viñas se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca).

Villa Vinyes

Villa Vinyes

Ubytování (Vila) Villa Vinyes. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Vinyes is situated in Cala Vinyes. Ubytování Villa Vinyes se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cala Vinyes

Město Cala Vinyes se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Cala Vinyes.