Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Vinyes

Ve městě Cala Vinyes (Španělsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Vinyes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Vinyes

Villa Bahía de Palma - Family Only

10

Villa Bahía de Palma - Family Only

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bahía de Palma - Family Only. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Bahía de Palma - Family Only offers accommodation in Cala Vinyes with free WiFi and... Ubytování Villa Bahía de Palma - Family Only se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Globales Cala Viñas Adults Only 16+

8,3

Globales Cala Viñas Adults Only 16+

Ubytování (Rezort) Globales Cala Viñas Adults Only 16+. Tento hotel s nádherným výhledem na Středozemní moře a venkovní bazén je určen výhradně dospělým návštěvníkům. Nabízí lákavou kombinaci klidu a relaxace. Ubytování Globales Cala Viñas Adults Only 16+ se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca).

Occidental Cala Viñas

8,1

Occidental Cala Viñas

Ubytování (Hotel) Occidental Cala Viñas. Occidental Cala Viñas (dříve Barceló Cala Viñas) se nachází v jihozápadní části Mallorky, 1 km od letoviska Magaluf a 50 metrů od moře. Ubytování Occidental Cala Viñas se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca).

Globales Apartamentos Cala Viñas

7,9

Globales Apartamentos Cala Viñas

Ubytování (Apartmány) Globales Apartamentos Cala Viñas. Tyto apartmány stojí na skvělém místě u moře, pouhých 150 metrů od pláže. Všechny mají balkon a některé i výhled na záliv Cala Viñas. Ubytování Globales Apartamentos Cala Viñas se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca).

The White House in Mallorca for cycling

The White House in Mallorca for cycling

Ubytování (Prázdninový dům) The White House in Mallorca for cycling. The White House in Mallorca se nachází v Cala Vinyes, nedaleko pláže Cala Vinyes a 1,4 km od pláže Son Maties. Ubytování The White House in Mallorca for cycling se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vinyes

Villa Vinyes

Ubytování (Vila) Villa Vinyes. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Vinyes is situated in Cala Vinyes. Ubytování Villa Vinyes se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cala Vinyes

Villa Cala Vinyes

Ubytování (Vila) Villa Cala Vinyes. Villa Cala Vinyes se nachází v Cala Vinyes, 300 metrů od pláže Cala Vinyes, 550 metrů od pláže Magaluf a 1,1 km od pláže Cala Falco. Ubytování Villa Cala Vinyes se nachází ve městě Cala Vinyes (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Vinyes

Město Cala Vinyes se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Cala Vinyes.