Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Serena

Ve městě Cala Serena (Španělsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Serena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Serena

Robinson Club Cala Serena

8,7

Robinson Club Cala Serena

Ubytování (Hotel) Robinson Club Cala Serena. Tento hotel se nachází mezi 2 malými zátokami na východním pobřeží Mallorky a nabízí venkovní bazény s výhledem na Středozemní moře, wellness centrum a... Ubytování Robinson Club Cala Serena se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

cala serena beach 6

8,1

cala serena beach 6

Ubytování (Prázdninový dům) cala serena beach 6. cala serena beach 6 se nachází v letovisku Cala Serena, 350 metrů od pláže Cala Serena a 500 metrů od pláže Cala Ferrera, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování cala serena beach 6 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Barraca den Vadell

6,1

Barraca den Vadell

Ubytování (Vila) Barraca den Vadell. Barraca den Vadell se nachází v letovisku Cala Serena, pouhých 1,8 km od pláže Cala Ferrera a 1,9 km od pláže Cala Gran, a nabízí balkon. Ubytování Barraca den Vadell se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Cala Serena Beach 1

Cala Serena Beach 1

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Serena Beach 1. Cala Serena Beach 1 se nachází v letovisku Cala Serena, 500 metrů od pláže Cala Ferrera a 750 metrů od pláže Cala Mitjana, a nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Cala Serena Beach 1 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Villa Posidonia

Villa Posidonia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Posidonia. Situated in Cala Serena, 200 metres from Cala Serena Beach and 850 metres from Cala Ferrera Beach, Villa Posidonia offers a terrace and air conditioning. Ubytování Villa Posidonia se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Cala Serena Beach 2

Cala Serena Beach 2

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Serena Beach 2. Cala Serena Beach 2 se nachází v Cala Serena, pouhých 350 metrů od pláže Cala Serena a 500 metrů od pláže Cala Ferrera, a nabízí terasu. Ubytování Cala Serena Beach 2 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi is set in Cala Serena and offers an outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Serena

Město Cala Serena se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Cala Serena.