Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Serena

Ve městě Cala Serena (Španělsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Serena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Serena

Robinson Club Cala Serena

8,7

Robinson Club Cala Serena

Ubytování (Hotel) Robinson Club Cala Serena. Tento hotel se nachází mezi 2 malými zátokami na východním pobřeží Mallorky a nabízí venkovní bazény s výhledem na Středozemní moře, wellness centrum a... Ubytování Robinson Club Cala Serena se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cala serena beach 6

8,1

cala serena beach 6

Ubytování (Prázdninový dům) cala serena beach 6. cala serena beach 6 se nachází v letovisku Cala Serena, 350 metrů od pláže Cala Serena a 500 metrů od pláže Cala Ferrera, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování cala serena beach 6 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barraca den Vadell

6,1

Barraca den Vadell

Ubytování (Vila) Barraca den Vadell. Barraca den Vadell se nachází v letovisku Cala Serena, pouhých 1,8 km od pláže Cala Ferrera a 1,9 km od pláže Cala Gran, a nabízí balkon. Ubytování Barraca den Vadell se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Serena Beach 4

Cala Serena Beach 4

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Serena Beach 4. Situated in Cala Serena in the Majorca region, Cala Serena Beach 4 has a terrace and garden views. Ubytování Cala Serena Beach 4 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Cala Serena Beach 1

Cala Serena Beach 1

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Serena Beach 1. Cala Serena Beach 1 se nachází v letovisku Cala Serena, 500 metrů od pláže Cala Ferrera a 750 metrů od pláže Cala Mitjana, a nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Cala Serena Beach 1 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Posidonia

Villa Posidonia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Posidonia. Situated in Cala Serena, 200 metres from Cala Serena Beach and 850 metres from Cala Ferrera Beach, Villa Posidonia offers a terrace and air conditioning. Ubytování Villa Posidonia se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Serena Beach 2

Cala Serena Beach 2

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Serena Beach 2. Cala Serena Beach 2 se nachází v Cala Serena, pouhých 350 metrů od pláže Cala Serena a 500 metrů od pláže Cala Ferrera, a nabízí terasu. Ubytování Cala Serena Beach 2 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi is set in Cala Serena and offers an outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cala Serena

Město Cala Serena se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Cala Serena.