Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Serena

Ve městě Cala Serena (Španělsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Serena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Serena

Robinson Club Cala Serena

8,7

Robinson Club Cala Serena

Ubytování (Hotel) Robinson Club Cala Serena. Tento hotel se nachází mezi 2 malými zátokami na východním pobřeží Mallorky a nabízí venkovní bazény s výhledem na Středozemní moře, wellness centrum a... Ubytování Robinson Club Cala Serena se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Serena Beach 4

Cala Serena Beach 4

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Serena Beach 4. Situated in Cala Serena in the Majorca region, Cala Serena Beach 4 has a terrace and garden views. Ubytování Cala Serena Beach 4 se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca).

Villa Posidonia

Villa Posidonia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Posidonia. Situated in Cala Serena, 200 metres from Cala Serena Beach and 850 metres from Cala Ferrera Beach, Villa Posidonia offers a terrace and air conditioning. Ubytování Villa Posidonia se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi is set in Cala Serena and offers an outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cala Serena Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Cala Serena (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cala Serena

Město Cala Serena se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Cala Serena.