Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Mesquida

Ve městě Cala Mesquida (Španělsko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Mesquida

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Mesquida

Casa Serrans

9,7

Casa Serrans

Ubytování (Apartmán) Casa Serrans. Casa Serrans se nachází v letovisku Cala Mesquida, pouhých 200 metrů od pláže Cala Mesquida. Nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa Serrans se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

Cala Mesquida

9,4

Cala Mesquida

Ubytování (Apartmán) Cala Mesquida. Apartmán Cala Mesquida se nachází v obci Cala Mesquida, pouhých 150 metrů od tamní pláže, a nabízí pohodlné ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a výhledem... Ubytování Cala Mesquida se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lisboa

9,3

Casa Lisboa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lisboa. Situated in Cala Mesquida, 1.8 km from Cala Mitjana Beach and 1. Ubytování Casa Lisboa se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

Villa Cala Torta Na Moli

8,8

Villa Cala Torta Na Moli

Ubytování (Vila) Villa Cala Torta Na Moli. Set in Cala Mesquida, Villa Cala Torta Na Moli offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Cala Torta Na Moli se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Almendra

8,7

Finca Almendra

Ubytování (Apartmány) Finca Almendra. Finca Almendra se nachází v letovisku Cala Mesquida, 2,2 km od pláže Torta a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi, posezením... Ubytování Finca Almendra se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estrella del mar

6,1

Estrella del mar

Ubytování (Apartmán) Estrella del mar. Estrella del mar is situated in Cala Mesquida, 350 metres from Cala Mesquida Beach, less than 1 km from Torta Beach, and a 17-minute walk from Cala Mitjana... Ubytování Estrella del mar se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Mesquida Apartment Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Cala Mesquida Apartment Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Apartmán) Cala Mesquida Apartment Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Situated in Cala Mesquida, 1.1 km from Torta Beach, Cala Mesquida Apartment Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi offers a garden with a barbecue. Ubytování Cala Mesquida Apartment Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa CAMOMILA

Villa CAMOMILA

Ubytování (Vila) Villa CAMOMILA. Set in Cala Mesquida, just 1.5 km from Cala Mitjana Beach, Villa CAMOMILA offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a terrace and free... Ubytování Villa CAMOMILA se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sarrans

Casa Sarrans

Ubytování (Apartmán) Casa Sarrans. Casa Sarrans se nachází asi 200 metrů od pláže Cala Mesquida a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Casa Sarrans se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sabrina

Casa Sabrina

Ubytování (Apartmán) Casa Sabrina. Situated in Cala Mesquida, 1.6 km from Cala Mitjana Beach and 1.6 km from Torta Beach, Casa Sabrina offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytování Casa Sabrina se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

Cala Mesquida Holiday Home Sleeps 5 with Pool and WiFi

Cala Mesquida Holiday Home Sleeps 5 with Pool and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Mesquida Holiday Home Sleeps 5 with Pool and WiFi. Cala Mesquida Holiday Home Sleeps 5 with Pool and WiFi, a property with an outdoor swimming pool and a garden, is set in Cala Mesquida, 2. Ubytování Cala Mesquida Holiday Home Sleeps 5 with Pool and WiFi se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

VILLA AUREA-Cala Mesquida- Primera linea de Mar

VILLA AUREA-Cala Mesquida- Primera linea de Mar

Ubytování (Vila) VILLA AUREA-Cala Mesquida- Primera linea de Mar. Boasting a patio with pool views, an outdoor swimming pool and a terrace, VILLA AUREA-Cala Mesquida- Primera linea de Mar can be found in Cala Mesquida,... Ubytování VILLA AUREA-Cala Mesquida- Primera linea de Mar se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

Can Sito

Can Sito

Ubytování (Prázdninový dům) Can Sito. Can Sito se nachází v Cala Mesquida, 1,3 km od pláže Cala Mesquida a 2,1 km od pláže Torta. Ubytování Can Sito se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Cala Mezquida - CDE140

Holiday Home Cala Mezquida - CDE140

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cala Mezquida - CDE140. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Holiday Home Cala Mezquida - CDE140 is located in Cala Mesquida. Ubytování Holiday Home Cala Mezquida - CDE140 se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cala Torta Na Lluny

Villa Cala Torta Na Lluny

Ubytování (Vila) Villa Cala Torta Na Lluny. Featuring sea views, Villa Cala Torta Na Lluny provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 2.1 km from Cala Mitjana Beach. Ubytování Villa Cala Torta Na Lluny se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Cala Mesquida Sleeps 6 with Air Con and WiFi

Apartment in Cala Mesquida Sleeps 6 with Air Con and WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartment in Cala Mesquida Sleeps 6 with Air Con and WiFi. Located in Cala Mesquida in the Majorca region, Apartment in Cala Mesquida Sleeps 6 with Air Con and WiFi features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment in Cala Mesquida Sleeps 6 with Air Con and WiFi se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

Apartment in Cala Mesquida Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Apartment in Cala Mesquida Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartment in Cala Mesquida Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Boasting garden views, Apartment in Cala Mesquida Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi provides accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and... Ubytování Apartment in Cala Mesquida Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sol de Mallorca 2 ID:73805

Sol de Mallorca 2 ID:73805

Ubytování (Apartmán) Sol de Mallorca 2 ID:73805. Set in Cala Mesquida, 1.5 km from Cala Mitjana Beach and 400 metres from Torta Beach, Sol de Mallorca 2 ID:73805 offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Sol de Mallorca 2 ID:73805 se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sol de Mallorca 1

Sol de Mallorca 1

Ubytování (Apartmán) Sol de Mallorca 1. Located only 1.4 km from Cala Mitjana Beach in Cala Mesquida, Sol de Mallorca 1 provides accommodation equipped with a patio, garden and outdoor pool. Ubytování Sol de Mallorca 1 se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Miqueleta Capdepera 074

Na Miqueleta Capdepera 074

Ubytování (Prázdninový dům) Na Miqueleta Capdepera 074. Na Miqueleta Capdepera 074 se nachází v Cala Mesquida, 8 km od pláže Torta, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Na Miqueleta Capdepera 074 se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca).

Villa Cala Mesquida

Villa Cala Mesquida

Ubytování (Vila) Villa Cala Mesquida. Villa Cala Mesquida se nachází v Cala Mesquida, 250 metrů od pláže Cala Mesquida a 1 km od pláže Torta. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Cala Mesquida se nachází ve městě Cala Mesquida (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cala Mesquida

Město Cala Mesquida se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Cala Mesquida.