Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Gonone

Ve městě Cala Gonone (Itálie) máme celkem 330 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Gonone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Gonone

Apartment Palmasere's Beach

10

Apartment Palmasere's Beach

Ubytování (Apartmány) Apartment Palmasere's Beach. Apartment Palmasere's Beach se nachází v Cala Gonone, 300 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Palmasere's Beach se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa con vista mare e monti

10

Casa con vista mare e monti

Ubytování (Apartmán) Casa con vista mare e monti. Casa con vista mare e monti se nachází v Cala Gonone, 750 metrů od Spiaggia Palmasera, 800 metrů od Spiaggia di Sos Dorroles a 1,3 km od Spiaggia Centrale. Ubytování Casa con vista mare e monti se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa sulla spiaggia

10

Casa sulla spiaggia

UbytováníCasa sulla spiaggia. Beach Front House se nachází na pláži v Cala Gonone a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa sulla spiaggia se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Stella del mare

10

Stella del mare

Ubytování (Prázdninový dům) Stella del mare. Stella del mare se nachází v Cala Gonone, 650 metrů od Spiaggia Palmasera a 750 metrů od Spiaggia Centrale. Ubytování Stella del mare se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Itria Holiday Home

10

Itria Holiday Home

UbytováníItria Holiday Home. Itria Holiday Home se nachází v Cala Gonone, 1,1 km od Spiaggia di Sos Dorroles, 26 km od soutěsky Gorroppu a 34 km od Tiscali. Ubytování Itria Holiday Home se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

casa luisa3br

10

casa luisa3br

Ubytování (Apartmány) casa luisa3br. casa luisa3br se nachází v Cala Gonone, 50 metrů od Spiaggia di Sos Dorroles a 100 metrů od Spiaggia Palmasera. Ubytování casa luisa3br se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Baddò, fronte spiaggia A/C

10

Casa Baddò, fronte spiaggia A/C

UbytováníCasa Baddò, fronte spiaggia A/C. Casa Baddò se nachází v Cala Gonone, 200 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 1,2 km od Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování Casa Baddò, fronte spiaggia A/C se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Marine House

10

Marine House

Ubytování (Prázdninový dům) Marine House. Marine House se nachází v Cala Gonone, méně než 1 km od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 12 minut chůze od Spiaggia di Sos Dorroles, a nabízí terasu a... Ubytování Marine House se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Appartamento prato al mare

10

Appartamento prato al mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento prato al mare. Appartamento prato al mare se nachází v Cala Gonone, 700 metrů od Spiaggia Palmasera a 750 metrů od Spiaggia Centrale. Ubytování Appartamento prato al mare se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Mimmi

10

Casa Mimmi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mimmi. Casa Mimmi se nachází asi 550 metrů od Spiaggia di Sos Dorroles a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Mimmi se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Welcomely - Luminosa - Cala Gonone

10

Welcomely - Luminosa - Cala Gonone

Ubytování (Apartmán) Welcomely - Luminosa - Cala Gonone. Welcomely - Luminosa - Cala Gonone se nachází v Cala Gonone, 450 metrů od Spiaggia Palmasera a 500 metrů od Spiaggia Centrale. Ubytování Welcomely - Luminosa - Cala Gonone se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanze Ignazio

10

Casa Vacanze Ignazio

UbytováníCasa Vacanze Ignazio. Casa Vacanze Ignazio se nachází v Cala Gonone, 800 metrů od Spiaggia di Sos Dorroles a 1,1 km od Spiaggia Palmasera. K dispozici je terasa. Ubytování Casa Vacanze Ignazio se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Appartamento l'Ulivo

10

Appartamento l'Ulivo

UbytováníAppartamento l'Ulivo. Appartamento l'Ulivo se nachází asi 800 metrů od Spiaggia Palmasera a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice, soukromou pláží a balkonem. Ubytování Appartamento l'Ulivo se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Easy Wind

9,9

Easy Wind

UbytováníEasy Wind. Easy Wind se nachází v Cala Gonone a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu, terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Easy Wind se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Body and Soul

9,9

Body and Soul

Ubytování (Apartmán) Body and Soul. Body and Soul se nachází v Cala Gonone, 800 metrů od Spiaggia Palmasera a necelý 1 km od Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování Body and Soul se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Maison Turquoise

9,8

Maison Turquoise

Ubytování (Apartmán) Maison Turquoise. Maison Turquoise se nachází v Cala Gonone, 450 metrů od Spiaggia Palmasera a 550 metrů od Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování Maison Turquoise se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Amazing View Home

9,7

Amazing View Home

Ubytování (Apartmán) Amazing View Home. Amazing View Home se nachází v Cala Gonone, 700 metrů od Spiaggia Palmasera a necelý 1 km od Spiaggia di Sos Dorroles, a nabízí výhled na hory. Ubytování Amazing View Home se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Corallina, wi-fi/air con

9,7

Casa Corallina, wi-fi/air con

Ubytování (Apartmány) Casa Corallina, wi-fi/air con. Casa Corallina, wi-fi/air con se nachází v Cala Gonone, pouhých 100 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 1,4 km od lanovky Spiaggia di Sos... Ubytování Casa Corallina, wi-fi/air con se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Appartamento Mirto

9,7

Appartamento Mirto

UbytováníAppartamento Mirto. Appartamento Mirto se nachází asi 1 km od Spiaggia Palmasera a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Mirto se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa FENDEMARE Appartamento per 4

9,7

Casa FENDEMARE Appartamento per 4

UbytováníCasa FENDEMARE Appartamento per 4. Casa FENDEMARE Appartamento per 4 se nachází asi 400 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa FENDEMARE Appartamento per 4 se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Cassiopea. Sleeps 6, close to the beach

9,7

Casa Cassiopea. Sleeps 6, close to the beach

UbytováníCasa Cassiopea. Sleeps 6, close to the beach. Casa Cassiopea se může pochlubit výhledem na moře. Ubytování Sleeps 6, close to the beach se nachází jen pár kroků od Spiaggia di Sos Dorroles a nabízí... Ubytování Casa Cassiopea. Sleeps 6, close to the beach se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Villetta Gonone

9,7

Villetta Gonone

UbytováníVilletta Gonone. Villetta Gonone se nachází v Cala Gonone, necelý 1 km od Spiaggia di Sos Dorroles a 14 minut chůze od Spiaggia Palmasera, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Villetta Gonone se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Royal Suite Apartment

9,6

Royal Suite Apartment

UbytováníRoyal Suite Apartment. Royal Suite Apartment se nachází asi 800 metrů od Spiaggia di Sos Dorroles a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Royal Suite Apartment se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Sunrise Sisters' Home

9,6

Sunrise Sisters' Home

Ubytování (Apartmán) Sunrise Sisters' Home. Sunrise Sisters' Home se nachází v Cala Gonone, 150 metrů od Spiaggia Palmasera a necelý 1 km od Spiaggia Centrale. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Sunrise Sisters' Home se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Welcomely - Prestigiosa Garden - Cala Gonone

9,6

Welcomely - Prestigiosa Garden - Cala Gonone

UbytováníWelcomely - Prestigiosa Garden - Cala Gonone. Welcomely - Prestigiosa Garden - Cala Gonone se nachází v Cala Gonone, 200 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale, 1,5 km od Spiaggia di Sos Dorroles... Ubytování Welcomely - Prestigiosa Garden - Cala Gonone se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Appartamento Terrazza Vista Mare

9,6

Appartamento Terrazza Vista Mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento Terrazza Vista Mare. Appartamento Terrazza Vista Mare se nachází v Cala Gonone a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento Terrazza Vista Mare se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Appartamento vista mare x Famiglie e gruppi , 6-12 persone

9,6

Appartamento vista mare x Famiglie e gruppi , 6-12 persone

UbytováníAppartamento vista mare x Famiglie e gruppi , 6-12 persone. Ubytování se nachází v Cala Gonone, 1,3 km od Spiaggia Palmasera a Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování Appartamento vista mare x Famiglie e gruppi , 6-12 persone se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Affittacamere Casa del Sole

9,6

Affittacamere Casa del Sole

UbytováníAffittacamere Casa del Sole. Ubytování se nachází v letovisku Cala Gonone, 600 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Affittacamere Casa del Sole se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Lucia

9,6

Casa Lucia

UbytováníCasa Lucia. Casa Lucia se nachází v Cala Gonone, 400 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 1,9 km od lanovky Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování Casa Lucia se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa con vista a 360°

9,6

Casa con vista a 360°

UbytováníCasa con vista a 360°. Casa con vista a 360° se nachází v Cala Gonone a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí výhled na hory a terasu. Ubytování Casa con vista a 360° se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Sa dommo de Mammai

9,5

Sa dommo de Mammai

Ubytování (Apartmán) Sa dommo de Mammai. Sa dommo de Mammai se nachází v Cala Gonone, 500 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a necelý 1 km od Spiaggia Palmasera. Ubytování Sa dommo de Mammai se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Welcomely - Casa del Sole da Lù - Cala Gonone

9,5

Welcomely - Casa del Sole da Lù - Cala Gonone

Ubytování (Apartmán) Welcomely - Casa del Sole da Lù - Cala Gonone. Welcomely - Casa del Sole da Lù - Cala Gonone se nachází v Cala Gonone, 650 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 750 metrů od Spiaggia Palmasera. Ubytování Welcomely - Casa del Sole da Lù - Cala Gonone se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Venere

9,5

Venere

Ubytování (Prázdninový dům) Venere. Venere se nachází v Cala Gonone, 650 metrů od Spiaggia Palmasera a 750 metrů od Spiaggia Centrale. Ubytování Venere se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Asia, wi-fi air/con per 2

9,5

Casa Asia, wi-fi air/con per 2

Ubytování (Apartmán) Casa Asia, wi-fi air/con per 2. Casa Asia, wi-fi air/con per 2 se nachází v Cala Gonone a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Asia, wi-fi air/con per 2 se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Appartamento Meduse

9,5

Appartamento Meduse

Ubytování (Apartmán) Appartamento Meduse. Appartamento Meduse se nachází v Cala Gonone, 2 minuty chůze od pobřeží a pláží, 1,4 km od pláže Cala Cartoe a 2,8 km od pláže Cala Luna. Ubytování Appartamento Meduse se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Palmasera

9,5

Casa Palmasera

UbytováníCasa Palmasera. Casa Palmasera se nachází v Cala Gonone na Sardinii a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Palmasera se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

B&B Casa Del Sole

9,5

B&B Casa Del Sole

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Del Sole. B&B Casa Del Sole se nachází v Cala Gonone, 600 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a necelý 1 km od Spiaggia Palmasera. Ubytování B&B Casa Del Sole se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Il relax a due passi dal mare Calagonone AC/WIFI

9,5

Il relax a due passi dal mare Calagonone AC/WIFI

UbytováníIl relax a due passi dal mare Calagonone AC/WIFI. Il relax a due passi dal mare se nachází v Cala Gonone, 400 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 1,9 km od Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování Il relax a due passi dal mare Calagonone AC/WIFI se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Cioppy

9,4

Casa Cioppy

Ubytování (Apartmán) Casa Cioppy. Casa Cioppy se nachází v Cala Gonone, pouhých 550 metrů od Spiaggia di Sos Dorroles, a nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa Cioppy se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Crara

9,4

Casa Crara

UbytováníCasa Crara. Casa Crara se nachází v Cala Gonone, 800 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 1,1 km od lanovky Spiaggia di Sos Dorroles. Nabízí výhled na hory. Ubytování Casa Crara se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Cala Gonone - Casa del Mirto

9,4

Cala Gonone - Casa del Mirto

Ubytování (Apartmán) Cala Gonone - Casa del Mirto. Cala Gonone - Casa del Mirto se nachází v Cala Gonone, v blízkosti Spiaggia di Sos Dorroles a 750 metrů od Spiaggia Centrale. Ubytování Cala Gonone - Casa del Mirto se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Riccio

9,4

Casa Riccio

Ubytování (Apartmán) Casa Riccio. Casa Riccio se nachází v Cala Gonone, 300 metrů od Spiaggia Palmasera a 350 metrů od Spiaggia Centrale. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Riccio se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanza Stella del Mare

9,4

Casa Vacanza Stella del Mare

UbytováníCasa Vacanza Stella del Mare. Casa Vacanza Stella del Mare se nachází v Cala Gonone, 2 km od Spiaggia di Sos Dorroles a 2,2 km od Spiaggia Palmasera, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Vacanza Stella del Mare se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Sebastian House

9,4

Sebastian House

Ubytování (Apartmány) Sebastian House. Sebastian House se nachází 500 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sebastian House se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

B&B Cala Luna

9,4

B&B Cala Luna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cala Luna. B&B Cala Luna se nachází v Cala Gonone, 500 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a 2,1 km od lanovky Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování B&B Cala Luna se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

La bouganville

9,4

La bouganville

Ubytování (Apartmány) La bouganville. La bouganville nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Cala Gonone. Apartmán má plně vybavenou kuchyň a nejbližší pláž je vzdálená pouhých 400 metrů. Ubytování La bouganville se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Apartment Conchiglie 2

9,4

Apartment Conchiglie 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Conchiglie 2. Appartamento a Cala Gonone se nachází necelých 5 minut chůze od místních pláží Cala Gonone a 9 km od Dorgali. Ubytování Apartment Conchiglie 2 se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Blue Trane

9,4

Blue Trane

Ubytování (Apartmán) Blue Trane. Blue Trane se nachází v Cala Gonone, 800 metrů od Spiaggia Palmasera a necelý 1 km od Spiaggia di Sos Dorroles. Ubytování Blue Trane se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Appartamento Picasso

9,4

Appartamento Picasso

Ubytování (Apartmán) Appartamento Picasso. Appartamento Picasso se nachází v Cala Gonone, 200 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale a necelý 1 km od Spiaggia Palmasera. Ubytování Appartamento Picasso se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Casa Elena

9,4

Casa Elena

Ubytování (Apartmány) Casa Elena. Casa Elena se nachází v Cala Gonone, kousek od Spiaggia Palmasera, Spiaggia di Sos Dorroles a Spiaggia Centrale. Nabízí výhled do zahrady a zahradu. Ubytování Casa Elena se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

GOCCE DI MARE

9,4

GOCCE DI MARE

UbytováníGOCCE DI MARE. GOCCE DI MARE se nachází v Cala Gonone, pouhých 500 metrů od hlavního nádraží Spiaggia Centrale, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování GOCCE DI MARE se nachází ve městě Cala Gonone (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Cala Gonone

Město Cala Gonone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 330 hotelů a ubytování ve městě Cala Gonone.