Hledat

Ubytování

Ubytování město Caines

Ve městě Caines (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Caines

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Caines

Huetterhof Apartement Summer

10

Huetterhof Apartement Summer

UbytováníHuetterhof Apartement Summer. Huetterhof Apartement Summer se nachází v Caines a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Huetterhof Apartement Summer se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldhof Apartment Golden Delicious

10

Feldhof Apartment Golden Delicious

Ubytování (Apartmán) Feldhof Apartment Golden Delicious. Feldhof Apartment Golden Delicious se nachází v Caines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Feldhof Apartment Golden Delicious se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sankt Corbinian Apartement 9

10

Sankt Corbinian Apartement 9

Ubytování (Apartmán) Sankt Corbinian Apartement 9. Sankt Corbinian Apartement 9 se nachází v Caines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sankt Corbinian Apartement 9 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Bergwies

10

Haus Bergwies

UbytováníHaus Bergwies. Haus Bergwies se nachází asi 5,8 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Haus Bergwies se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Mutlechnerhof

10

Ferienhaus Mutlechnerhof

UbytováníFerienhaus Mutlechnerhof. Ferienhaus Mutlechnerhof se nachází v Caines, pouhých 6 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Ferienhaus Mutlechnerhof se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castanea Appartements

10

Castanea Appartements

UbytováníCastanea Appartements. Castanea Appartements se nachází v Caines v regionu Trentino Alto Adige, 3,5 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Castanea Appartements se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Belvedere

10

Apartment Belvedere

Ubytování (Apartmány) Apartment Belvedere. Apartment Belvedere se nachází v Caines a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 5,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Apartment Belvedere se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldhof Apartment Apfeloase

9,5

Feldhof Apartment Apfeloase

Ubytování (Apartmán) Feldhof Apartment Apfeloase. Feldhof Apartment Apfeloase se nachází v Caines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Feldhof Apartment Apfeloase se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldhof Apartment Apfeltraum

9,5

Feldhof Apartment Apfeltraum

Ubytování (Apartmán) Feldhof Apartment Apfeltraum. Feldhof Apartment Apfeltraum se nachází v Caines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Feldhof Apartment Apfeltraum se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tannerhof Bed & Breakfast

9,2

Tannerhof Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Tannerhof Bed & Breakfast. Tannerhof Bed & Breakfast je rodinná farma obklopená loukami v Kuens, 10 minut jízdy od Merana. Nabízí panoramatický výhled do údolí a na okolní hory. Ubytování Tannerhof Bed & Breakfast se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apfel Chalet Feldhof

9

Apfel Chalet Feldhof

Ubytování (Chata) Apfel Chalet Feldhof. Apfel Chalet Feldhof se nachází v Caines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Apfel Chalet Feldhof se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huetterhof Apartement Winter

9

Huetterhof Apartement Winter

UbytováníHuetterhof Apartement Winter. Huetterhof Apartement Winter se nachází v Caines, 4,6 km od střelného prachu - Polveriera, 5 km od parku Maia a 5,1 km od parku Elizabeth. Ubytování Huetterhof Apartement Winter se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Bea

9

Villa Bea

Ubytování (Apartmány) Villa Bea. Villa Bea se nachází 5,6 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Bea se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huetterhof Apartement Herbischt

8,5

Huetterhof Apartement Herbischt

UbytováníHuetterhof Apartement Herbischt. Huetterhof Apartement Herbischt se nachází v Caines a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Huetterhof Apartement Herbischt se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasserhof Ferienwohnung Jonagold

Gasserhof Ferienwohnung Jonagold

Ubytování (Apartmány) Gasserhof Ferienwohnung Jonagold. Gasserhof Ferienwohnung Jonagold se nachází v Caines, jen 4,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Gasserhof Ferienwohnung Jonagold se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasserhof Ferienwohnung Morgenduft

Gasserhof Ferienwohnung Morgenduft

Ubytování (Apartmány) Gasserhof Ferienwohnung Morgenduft. Gasserhof Ferienwohnung Morgenduft se nachází v Caines, jen 4,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Gasserhof Ferienwohnung Morgenduft se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huetterhof Apartement Langes

Huetterhof Apartement Langes

UbytováníHuetterhof Apartement Langes. Huetterhof Apartement Langes se nachází v Caines a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Huetterhof Apartement Langes se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasserhof Ferienwohnung Edelrot

Gasserhof Ferienwohnung Edelrot

Ubytování (Apartmány) Gasserhof Ferienwohnung Edelrot. Gasserhof Ferienwohnung Edelrot se nachází v Caines a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Gasserhof Ferienwohnung Edelrot se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasserhof Ferienwohnung Gravenstein

Gasserhof Ferienwohnung Gravenstein

Ubytování (Apartmány) Gasserhof Ferienwohnung Gravenstein. Gasserhof Ferienwohnung Gravenstein se nachází v Caines a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Gasserhof Ferienwohnung Gravenstein se nachází ve městě Caines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sankt Corbinian Apartement 8

Sankt Corbinian Apartement 8

Ubytování (Apartmán) Sankt Corbinian Apartement 8. Sankt Corbinian Apartement 8 se nachází v Caines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sankt Corbinian Apartement 8 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Caines

Město Caines se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Caines.