Hledat

Ubytování

Ubytování město Cagliari

Ve městě Cagliari (Itálie) máme celkem 1058 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cagliari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cagliari

a casa di Ma & Giò

10

a casa di Ma & Giò

Ubytování (Apartmány) a casa di Ma & Giò. Casa di Ma & Giò se nachází v Cagliari, 40 km od Nory a 3 km od Národního archeologického muzea Cagliari. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování a casa di Ma & Giò se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Casa Kawaii Midori

10

Casa Kawaii Midori

Ubytování (Apartmány) Casa Kawaii Midori. Casa Kawaii Midori se nachází v centru Cagliari, kousek od Národního archeologického muzea Cagliari a Torre dell'Elefante. Ubytování Casa Kawaii Midori se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Holiday Home Il Portagioie

10

Holiday Home Il Portagioie

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Il Portagioie. Prázdninový dům se nachází v centru Cagliari, nedaleko Národního archeologického muzea Cagliari a Torre dell'Elefante. Ubytování Holiday Home Il Portagioie se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Luna Home

10

Luna Home

Ubytování (Apartmány) Luna Home. Luna Home se nachází v Cagliari, pouhých 1,8 km od parku Monte Claro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Luna Home se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Regina Elena - Antica Dimora, Bastione S. Remy

10

Regina Elena - Antica Dimora, Bastione S. Remy

Ubytování (Apartmán) Regina Elena - Antica Dimora, Bastione S. Remy. Regina Elena - Antica Dimora, Bastione S. Remy se nachází v Cagliari, pouhých 700 metrů od Národního archeologického muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Regina Elena - Antica Dimora, Bastione S. Remy se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

ROSSINI PENTHOUSE

10

ROSSINI PENTHOUSE

Ubytování (Apartmány) ROSSINI PENTHOUSE. ROSSINI PENTHOUSE se nachází v Cagliari, 38 km od Nory a 1,6 km od Národního archeologického muzea Cagliari. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování ROSSINI PENTHOUSE se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Tangerine Tree House

10

Tangerine Tree House

Ubytování (Apartmány) Tangerine Tree House. Tangerine Tree House se nachází v Cagliari, 2,6 km od Národního archeologického muzea a 2,9 km od mezinárodního veletrhu na Sardinii. Ubytování Tangerine Tree House se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Cozy design apt in the heart of the city center

10

Cozy design apt in the heart of the city center

UbytováníCozy design apt in the heart of the city center. Cozy design apt in the heart of the city center se nachází v centru Cagliari, 38 km od Nory a 600 metrů od Národního archeologického muzea Cagliari, a... Ubytování Cozy design apt in the heart of the city center se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

exclusive loft downtown Cagliari

10

exclusive loft downtown Cagliari

Ubytováníexclusive loft downtown Cagliari. Exclusive loft downtown Cagliari se nachází v Cagliari, 2,8 km od Spiaggia di Giorgino, 37 km od Nory a 1,2 km od Národního archeologického muzea. Ubytování exclusive loft downtown Cagliari se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Piazzetta San Domenico

10

Piazzetta San Domenico

UbytováníPiazzetta San Domenico. Piazzetta San Domenico se nachází v Cagliari, 2,3 km od mezinárodního veletrhu na Sardinii a 1,1 km od Národního archeologického muzea Cagliari, a nabízí... Ubytování Piazzetta San Domenico se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Massimo Boutique Apartment

10

Massimo Boutique Apartment

UbytováníMassimo Boutique Apartment. Massimo Boutique Apartment, a property with a bar, is located in Cagliari, 37 km from Nora, 1. Ubytování Massimo Boutique Apartment se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Accomodo CAM34 Stampace

10

Accomodo CAM34 Stampace

UbytováníAccomodo CAM34 Stampace. CAM34 Stampace se nachází v Cagliari, 37 km od Nory, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Accomodo CAM34 Stampace se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Play everyday concept house

10

Play everyday concept house

UbytováníPlay everyday concept house. Play daily concept house se nachází asi 2 km od sardinského mezinárodního výstaviště a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování Play everyday concept house se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Town Centre Apartment

10

Town Centre Apartment

UbytováníTown Centre Apartment. Town Centre Apartment se nachází v Cagliari, 37 km od Nory a 1,2 km od Národního archeologického muzea Cagliari. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Town Centre Apartment se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Guest House Villanova

10

Guest House Villanova

UbytováníGuest House Villanova. Guest House Villanova se nachází v Cagliari, 38 km od Nory a 2,3 km od mezinárodního veletrhu Sardinie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Guest House Villanova se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Happy Holiday Apartment

10

Happy Holiday Apartment

UbytováníHappy Holiday Apartment. Happy Holiday Apartment se nachází v Cagliari, pouhých 1,7 km od sardinského mezinárodního veletrhu a 1,6 km od Národního archeologického muzea, a nabízí... Ubytování Happy Holiday Apartment se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Diaz29

10

Diaz29

UbytováníDiaz29. Diaz29 se nachází v Cagliari a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se 37 km od Nory a má výtah. Ubytování Diaz29 se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Colombo Palace - viale colombo 358

10

Colombo Palace - viale colombo 358

UbytováníColombo Palace - viale colombo 358. Ubytování se nachází 1,5 km od pláže Poetto. Colombo Palace - viale colombo 358 nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Colombo Palace - viale colombo 358 se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Sonnino 195 City Center

10

Sonnino 195 City Center

UbytováníSonnino 195 City Center. Sonnino 195 City Center se nachází v Cagliari, 2,1 km od sardinského mezinárodního výstaviště a 1,3 km od Národního archeologického muzea. Ubytování Sonnino 195 City Center se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Apartment Domu Franziska - Beach & City Holiday

10

Apartment Domu Franziska - Beach & City Holiday

UbytováníApartment Domu Franziska - Beach & City Holiday. Apartment Domu Franziska - Beach & City Holiday se nachází asi 200 metrů od pláže Poetto a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Domu Franziska - Beach & City Holiday se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Attico 8

10

Attico 8

Ubytování (Apartmány) Attico 8. Attico 8 se nachází v Cagliari, 39 km od Nory a 1,4 km od Národního archeologického muzea Cagliari. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Attico 8 se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Benny's House

10

Benny's House

Ubytování (Apartmán) Benny's House. Benny's House se nachází v Cagliari, 2,4 km od Spiaggia della Diga a 2,8 km od Spiaggia di Giorgino, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Benny's House se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

La Terrazza Di Olimpia

10

La Terrazza Di Olimpia

Ubytování (Apartmán) La Terrazza Di Olimpia. La Terrazza Di Olimpia se nachází v Cagliari, necelý 1 km od Spiaggia della Diga a 2,9 km od pláže Poetto. Ubytování La Terrazza Di Olimpia se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

La Casita

10

La Casita

Ubytování (Apartmány) La Casita. La Casita se nachází v Cagliari, 1,6 km od Národního archeologického muzea a 3,1 km od sardinského mezinárodního veletrhu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování La Casita se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Garibaldi House

10

Garibaldi House

Ubytování (Apartmán) Garibaldi House. Garibaldi House se nachází v Cagliari, 38 km od Nory a 1,1 km od Národního archeologického muzea. Ubytování Garibaldi House se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Right House via Sulis 23 - Best Neighborhood in Town

10

Right House via Sulis 23 - Best Neighborhood in Town

Ubytování (Apartmán) Right House via Sulis 23 - Best Neighborhood in Town. Ubytování se nachází v Cagliari, 2,2 km od Spiaggia di Giorgino a 700 metrů od Národního archeologického muzea Cagliari. Ubytování Right House via Sulis 23 - Best Neighborhood in Town se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

White Rose Apartment - City Centre

10

White Rose Apartment - City Centre

Ubytování (Apartmány) White Rose Apartment - City Centre. White Rose Apartment - City Centre se nachází v Cagliari, 2,7 km od Spiaggia di Giorgino a 37 km od Nory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování White Rose Apartment - City Centre se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Unforgettable vacation: Su Gutturzu di via Corte d'Appello

10

Unforgettable vacation: Su Gutturzu di via Corte d'Appello

Ubytování (Apartmány) Unforgettable vacation: Su Gutturzu di via Corte d'Appello. V okrese Castello v Cagliari, v blízkosti Národního archeologického muzea Cagliari, Nezapomenutelná dovolená: Su Gutturzu di via Corte d'Appello poskytuje... Ubytování Unforgettable vacation: Su Gutturzu di via Corte d'Appello se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

The Sky of Cagliari

10

The Sky of Cagliari

UbytováníThe Sky of Cagliari. The Sky of Cagliari se nachází v Cagliari na Sardinii a nabízí balkon a výhled na město. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování The Sky of Cagliari se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

TIGELLIUS APARTMENTS - Central Chic

10

TIGELLIUS APARTMENTS - Central Chic

UbytováníTIGELLIUS APARTMENTS - Central Chic. TIGELLIUS APARTMENTS - Central Chic se nachází v Cagliari, 37 km od Nory a 1,4 km od Národního archeologického muzea. Ubytování TIGELLIUS APARTMENTS - Central Chic se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Twenty Two Luxury Flat

10

Twenty Two Luxury Flat

UbytováníTwenty Two Luxury Flat. Twenty Two Luxury Flat se nachází v Cagliari, 38 km od Nory a 1,2 km od Národního archeologického muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Twenty Two Luxury Flat se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Exclusive Loft

10

Exclusive Loft

UbytováníExclusive Loft. Exclusive Loft se nachází v Cagliari, 6 km od pláže Poetto, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, prodej vstupenek a turistické informace. Ubytování Exclusive Loft se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Ex Magazzini

10

Ex Magazzini

UbytováníEx Magazzini. Ex Magazzini se nachází v Cagliari, 2,9 km od Spiaggia di Giorgino, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ex Magazzini se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Casa Maretta

10

Casa Maretta

UbytováníCasa Maretta. Casa Maretta se nachází v Cagliari, 2,8 km od Spiaggia di Giorgino a 37 km od Nory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Maretta se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Casa Julia Intero appartamento Uso cucina Wifi

10

Casa Julia Intero appartamento Uso cucina Wifi

UbytováníCasa Julia Intero appartamento Uso cucina Wifi. Casa Julia Intero appartamento Uso cucina Wifi se nachází v Cagliari, 1 km od Národního archeologického muzea Cagliari, 3,4 km od sardinského mezinárodního... Ubytování Casa Julia Intero appartamento Uso cucina Wifi se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Attico Monte Urpinu Garavetti

10

Attico Monte Urpinu Garavetti

UbytováníAttico Monte Urpinu Garavetti. Attico Monte Urpinu Garavetti se nachází v Cagliari, 39 km od Nory, 2,3 km od mezinárodního veletrhu na Sardinii a 2,4 km od Národního archeologického... Ubytování Attico Monte Urpinu Garavetti se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Attico Panoramico Cagliari

10

Attico Panoramico Cagliari

UbytováníAttico Panoramico Cagliari. Attico Panoramico Cagliari se nachází asi 39 km od Nory a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Attico Panoramico Cagliari se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

CASA AMICA

10

CASA AMICA

UbytováníCASA AMICA. CASA AMICA se nachází v Cagliari a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CASA AMICA se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

IzzHome Full Center Terrace

10

IzzHome Full Center Terrace

UbytováníIzzHome Full Center Terrace. Situated 36 km from Nora, 1.3 km from National Archaeological Museum of Cagliari and 1. Ubytování IzzHome Full Center Terrace se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Bobboi

10

Bobboi

Ubytování (Prázdninové domy) Bobboi. Bobboi se nachází v Cagliari, 2,5 km od Spiaggia di Giorgino a 300 metrů od Národního archeologického muzea. Ubytování Bobboi se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Elegante studio nel centro storico di Cagliari

10

Elegante studio nel centro storico di Cagliari

Ubytování (Apartmány) Elegante studio nel centro storico di Cagliari. Pluvia monolocale nel centro storico di Cagliari se nachází v centru Cagliari, 2,1 km od Spiaggia di Giorgino a 600 metrů od Národního archeologického... Ubytování Elegante studio nel centro storico di Cagliari se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Studio Noir

10

Studio Noir

UbytováníStudio Noir. Studio Noir se nachází v Cagliari, 38 km od Nory, 1,9 km od mezinárodního veletrhu na Sardinii a 1,5 km od Národního archeologického muzea Cagliari. Ubytování Studio Noir se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Edo's House

10

Edo's House

UbytováníEdo's House. Edo's House se nachází v Cagliari, 2,8 km od Spiaggia di Giorgino a 37 km od Nory. Nabízí klimatizaci. Ubytování Edo's House se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Il Ginepro sul Vico Villanova

10

Il Ginepro sul Vico Villanova

UbytováníIl Ginepro sul Vico Villanova. Il Ginepro sul Vico Villanova se nachází 38 km od Nory a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Il Ginepro sul Vico Villanova se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Appartamento centro storico Cagliari - Alter Nos house

10

Appartamento centro storico Cagliari - Alter Nos house

UbytováníAppartamento centro storico Cagliari - Alter Nos house. Appartamento centro storico Cagliari - Alter Nos house se nachází v Cagliari, 2,9 km od Spiaggia di Giorgino a 37 km od Nory, a nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento centro storico Cagliari - Alter Nos house se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Casa Selhai comodo appartamento vicino al centro

10

Casa Selhai comodo appartamento vicino al centro

UbytováníCasa Selhai comodo appartamento vicino al centro. Casa Selhai comodo appartamento vicino al centro se nachází v Cagliari, 700 metrů od Národního archeologického muzea, 3 km od sardinského mezinárodního... Ubytování Casa Selhai comodo appartamento vicino al centro se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Da Mari casa vacanza

10

Da Mari casa vacanza

UbytováníDa Mari casa vacanza. Da Mari casa vacanza se nachází v Cagliari, 39 km od Nory, 1,2 km od mezinárodního veletrhu na Sardinii a 3,7 km od Národního archeologického muzea... Ubytování Da Mari casa vacanza se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Penthouse Cagliari

10

Penthouse Cagliari

UbytováníPenthouse Cagliari. Penthouse Cagliari se nachází v Cagliari, 38 km od Nory a 1,2 km od mezinárodního veletrhu Sardinia. Ubytování Penthouse Cagliari se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Room in Guest room - La Palma Royal Room Summer

10

Room in Guest room - La Palma Royal Room Summer

UbytováníRoom in Guest room - La Palma Royal Room Summer. Room in Guest room - La Palma Royal Room Summer se nachází v Cagliari, 2,2 km od pláže Cala Mosca a 40 km od Nory, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Room in Guest room - La Palma Royal Room Summer se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Casa dell'Artista singola indipendente

10

Casa dell'Artista singola indipendente

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dell'Artista singola indipendente. Casa dell'Artista singola indipendente se nachází v Cagliari, 38 km od Nory, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Casa dell'Artista singola indipendente se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Le Scale sul porto . Marina centro storico. AC

10

Le Scale sul porto . Marina centro storico. AC

Ubytování (Apartmány) Le Scale sul porto . Marina centro storico. AC. Le Scale sul porto se nachází v Cagliari, 2 km od Spiaggia di Giorgino a 1 km od Národního archeologického muzea Cagliari. Marina centro storico. Ubytování Le Scale sul porto . Marina centro storico. AC se nachází ve městě Cagliari (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Cagliari

Město Cagliari se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1058 hotelů a ubytování ve městě Cagliari.