Hledat

Ubytování

Ubytování město Cadipietra

Ve městě Cadipietra (Itálie) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cadipietra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cadipietra

KOASA-HOF, SUPERIOR CHALET, 5 Zim, 18 Pers, 240 m2 APPARTEMENT

10

KOASA-HOF, SUPERIOR CHALET, 5 Zim, 18 Pers, 240 m2 APPARTEMENT

Ubytování (Apartmány) KOASA-HOF, SUPERIOR CHALET, 5 Zim, 18 Pers, 240 m2 APPARTEMENT. KOASA-HOF, SUPERIOR CHALET, 5 Zim, 18 Pers, 240 m2 APPARTEMENT se nachází v Cadipietře a nabízí výhled na hory, restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování KOASA-HOF, SUPERIOR CHALET, 5 Zim, 18 Pers, 240 m2 APPARTEMENT se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenappart App Weiße Zinne

10

Alpenappart App Weiße Zinne

Ubytování (Apartmány) Alpenappart App Weiße Zinne. AlpenAppart App Weiße Zinne se nachází v Cadipietře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenappart App Weiße Zinne se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpen Living - 1 Stock Groß

10

Alpen Living - 1 Stock Groß

Ubytování (Apartmány) Alpen Living - 1 Stock Groß. Alpen Living - 1 Stock Groß se nachází v Cadipietře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpen Living - 1 Stock Groß se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kuglerhof Apt 2

9,9

Kuglerhof Apt 2

Ubytování (Apartmán) Kuglerhof Apt 2. Kuglerhof Apt 2 se nachází v obci Cadipietra a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Kuglerhof Apt 2 se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Armea Appart

9,7

Armea Appart

Ubytování (Apartmány) Armea Appart. Armea Appart se nachází v Cadipietře, 21 km od Mayrhofenu, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Armea Appart se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Glocklechnhof Sonnenschein

9,7

Glocklechnhof Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Glocklechnhof Sonnenschein. Glocklechnhof Sonnenschein se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 21 km od Mayrhofenu. Ubytování Glocklechnhof Sonnenschein se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kuglerhof Apt 1

9,5

Kuglerhof Apt 1

Ubytování (Apartmán) Kuglerhof Apt 1. Kuglerhof Apt 1 se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 20 km od Mayrhofenu. Ubytování Kuglerhof Apt 1 se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Andrea

9,5

Residence Andrea

Ubytování (Apartmány) Residence Andrea. Residence Andrea se nachází v Cadipietře a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Andrea se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Pipperger

9,5

Haus Pipperger

Ubytování (Apartmány) Haus Pipperger. Haus Pipperger se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Pipperger se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waldlechn

9,5

Waldlechn

Ubytování (Apartmán) Waldlechn. Waldlechn se nachází v Cadipietře a nabízí bar, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Waldlechn se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Koflhaus

9,4

Apartments Koflhaus

Ubytování (Apartmány) Apartments Koflhaus. Apartments Koflhaus se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem... Ubytování Apartments Koflhaus se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments & Wellness Löfflerblick

9,4

Apartments & Wellness Löfflerblick

Ubytování (Apartmány) Apartments & Wellness Löfflerblick. Rodinný Residence Löfflerblick se nachází hned vedle běžkařských tratí, kousek od Cadipietry. Ubytování Apartments & Wellness Löfflerblick se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Golserhof Sonne

9,4

Golserhof Sonne

Ubytování (Apartmán) Golserhof Sonne. Golserhof Sonne se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Golserhof Sonne se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innertrein

9,4

Innertrein

Ubytování (Apartmány) Innertrein. Farma Innertrein s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách se nachází v obci Cadipietra, pouhých 30 minut chůze od lanovky Sonnenlift a 3 km od lanovek... Ubytování Innertrein se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

XL Appartements Steinhaus

9,3

XL Appartements Steinhaus

Ubytování (Aparthotel) XL Appartements Steinhaus. XL Appartements Steinhaus se nachází v obci Cadipietra, 1,3 km od lyžařského areálu Klausberg a 1,9 od lyžařského vleku Sonnenlift. Ubytování XL Appartements Steinhaus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Texas Longhorn Ranch Neumannhof

9,3

Texas Longhorn Ranch Neumannhof

Ubytování (Apartmány) Texas Longhorn Ranch Neumannhof. Texas Longhorn Ranch Neumannhof se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Texas Longhorn Ranch Neumannhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Amonti Wellnessresort

9,2

Amonti Wellnessresort

Ubytování (Hotel) Amonti Wellnessresort. Amonti Wellnessresort je hotel v alpském stylu situovaný ve středisku Cadipietra. Ubytování Amonti Wellnessresort se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maurmairhof

9,2

Maurmairhof

Ubytování (Apartmán) Maurmairhof. Maurmairhof se nachází v Cadipietře a nabízí terasu. 35 km od Dobbiaca. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maurmairhof se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Enzhof

9,2

Enzhof

Ubytování (Apartmány) Enzhof. Enzhof se nachází ve městě Cadipietra a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také sauna. Ubytování Enzhof se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Golserhof Kristall

9,1

Golserhof Kristall

Ubytování (Apartmán) Golserhof Kristall. Golserhof Kristall se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Golserhof Kristall se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

LUNARIS Wellnessresort

9,1

LUNARIS Wellnessresort

Ubytování (Hotel) LUNARIS Wellnessresort. LUNARIS Wellnessresort se nachází v Ahrntalu hned vedle lyžařských vleků lyžařského areálu Klausberg. Ubytování LUNARIS Wellnessresort se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Appartement Alpenresidence

9

Garni Appartement Alpenresidence

Ubytování (Apartmány) Garni Appartement Alpenresidence. Garni Appartement Alpenresidence se nachází v Cadipietře a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a gril. Ubytování Garni Appartement Alpenresidence se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment an der Aue

9

Apartment an der Aue

Ubytování (Apartmány) Apartment an der Aue. Apartment se nachází v Cadipietře, 8 km od Campo Tures. an der Aue nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment an der Aue se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bergland

9

Hotel Bergland

Ubytování (Hotel) Hotel Bergland. Hotel Bergland se nachází ve městě Cadipietra a nabízí bezplatné wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování Hotel Bergland se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Life Hotel Anabel

8,9

Alpine Life Hotel Anabel

Ubytování (Hotel) Alpine Life Hotel Anabel. Alpine Life Hotel Anabel se nachází ve Valle Aurina a nabízí bezplatné spojení skibusem na sjezdovky Klausberg a Speikboden. Ubytování Alpine Life Hotel Anabel se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Glocklechnhof Sternenhimmel

8,7

Glocklechnhof Sternenhimmel

Ubytování (Apartmán) Glocklechnhof Sternenhimmel. Glocklechnhof Sternenhimmel se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Glocklechnhof Sternenhimmel se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

SKI-IN & SKI-OUT Hotel Sonnleiten

8,6

SKI-IN & SKI-OUT Hotel Sonnleiten

Ubytování (Hotel) SKI-IN & SKI-OUT Hotel Sonnleiten. Rodinný Hotel Sonnleiten se nachází v údolí Ahrn, 50 metrů od lyžařského areálu Klausberg. Nabízí moderní pokoje v alpském stylu s balkonem a LCD TV. Ubytování SKI-IN & SKI-OUT Hotel Sonnleiten se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steinhauswirt

8,4

Steinhauswirt

Ubytování (Hotel) Steinhauswirt. Steinhauswirt se nachází ve Valle Aurina, pouhých 30 metrů od lyžařského areálu Klausberg. Ubytování Steinhauswirt se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness Refugium & Resort Hotel Alpin Royal - Small Luxury Hotels of the World

8

Wellness Refugium & Resort Hotel Alpin Royal - Small Luxury Hotels of the World

Ubytování (Rezort) Wellness Refugium & Resort Hotel Alpin Royal - Small Luxury Hotels of the World. Hotel Alpin Royal má výhled na jihotyrolské Dolomity. Nabízí wellness centrum, restauraci a prostorné pokoje se satelitní TV. Ubytování Wellness Refugium & Resort Hotel Alpin Royal - Small Luxury Hotels of the World se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenappart App Dreiherrenspitze

7,5

Alpenappart App Dreiherrenspitze

Ubytování (Apartmány) Alpenappart App Dreiherrenspitze. Alpenappart App Dreiherrenspitze se nachází v Cadipietře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenappart App Dreiherrenspitze se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpen Living 1 Stock klein

7

Alpen Living 1 Stock klein

Ubytování (Apartmány) Alpen Living 1 Stock klein. Alpen Living 1 Stock klein se nachází v Cadipietře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpen Living 1 Stock klein se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenappart App Rauchkofel

Alpenappart App Rauchkofel

Ubytování (Apartmány) Alpenappart App Rauchkofel. AlpenAppart App Rauchkofel se nachází ve městě Cadipietra. Do obce Corvara in Badia je to 50 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpenappart App Rauchkofel se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenappart App Schwarzenstein

Alpenappart App Schwarzenstein

Ubytování (Apartmány) Alpenappart App Schwarzenstein. AlpenAppart App Schwarzenstein se nachází v Cadipietře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenappart App Schwarzenstein se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Maurer

Chalet Maurer

Ubytování (Horské chaty) Chalet Maurer. Chalet Maurer se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Chalet Maurer se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Superior Chalet KOASA-HOF, 240 Meter, 5 Zimmer, 18 Pers

Superior Chalet KOASA-HOF, 240 Meter, 5 Zimmer, 18 Pers

Ubytování (Aparthotel) Superior Chalet KOASA-HOF, 240 Meter, 5 Zimmer, 18 Pers. Superior Chalet KOASA-HOF se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige. Ubytování Superior Chalet KOASA-HOF, 240 Meter, 5 Zimmer, 18 Pers se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmerhofer B3 Kristall

Zimmerhofer B3 Kristall

Ubytování (Apartmány) Zimmerhofer B3 Kristall. Zimmerhofer B3 Kristall se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Zimmerhofer B3 Kristall se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmerhofer A4 Panorma

Zimmerhofer A4 Panorma

Ubytování (Apartmány) Zimmerhofer A4 Panorma. Zimmerhofer A4 Panorma se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 21 km od Mayrhofenu. Ubytování Zimmerhofer A4 Panorma se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenappart App Kreuzkofel

Alpenappart App Kreuzkofel

Ubytování (Apartmány) Alpenappart App Kreuzkofel. AlpenAppart App Kreuzkofel se nachází v Cadipietře. Ubytování je vzdálené 50 km od obce Corvara in Badia a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Alpenappart App Kreuzkofel se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpen Living - 2 Stock

Alpen Living - 2 Stock

Ubytování (Apartmány) Alpen Living - 2 Stock. Alpen Living - 2 Stock se nachází ve městě Cadipietra. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Alpen Living - 2 Stock se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpen Living - 1 Stock Ganz

Alpen Living - 1 Stock Ganz

Ubytování (Apartmány) Alpen Living - 1 Stock Ganz. Alpen Living - 1 Stock Ganz se nachází ve městě Cadipietra. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Alpen Living - 1 Stock Ganz se nachází ve městě Cadipietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmerhofer A3 Panorma

Zimmerhofer A3 Panorma

Ubytování (Apartmány) Zimmerhofer A3 Panorma. Zimmerhofer A3 Panorma se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 21 km od Mayrhofenu. Ubytování Zimmerhofer A3 Panorma se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmerhofer B4 Kristall

Zimmerhofer B4 Kristall

Ubytování (Apartmány) Zimmerhofer B4 Kristall. Zimmerhofer B4 Kristall se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 21 km od Mayrhofenu. Ubytování Zimmerhofer B4 Kristall se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmerhofer C Dolomiti

Zimmerhofer C Dolomiti

Ubytování (Apartmány) Zimmerhofer C Dolomiti. Zimmerhofer C Dolomiti se nachází v Cadipietře v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Zimmerhofer C Dolomiti se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cadipietra

Město Cadipietra se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Cadipietra.