Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bzenec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bzenec

Apartmány u sv. Kryštofa

9,8

Apartmány u sv. Kryštofa

Ubytování (Apartmán) Apartmány u sv. Kryštofa. Apartmány u sv. Kryštofa se nachází v Bzenci, 48 km od Zlína, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Apartmány u sv. Kryštofa se nachází ve městě Bzenec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u sv. Kryštofa má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány u sv. Kryštofa momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel Beta

9,4

Hotel Beta

Ubytování (Hotel) Hotel Beta. Tříhvězdičkový hotel Beta se nachází v obci Bzenec a nabízí terasu, sdílený lounge, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Beta se nachází ve městě Bzenec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Beta má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Beta momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel Lidový dům

9,3

Hotel Lidový dům

Ubytování (Hotel) Hotel Lidový dům. Rodinný Hotel Lidový dům se nachází ve středu vinařské oblasti a svým hostům nabízí moderně zařízené pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Lidový dům se nachází ve městě Bzenec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lidový dům má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Lidový dům momentálně evidujeme 207 recenzí.

Apartmány u zámku

9,1

Apartmány u zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmány u zámku. Apartmány u zámku se nacházejí v Bzenci. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. Ubytování Apartmány u zámku se nachází ve městě Bzenec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u zámku má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány u zámku momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartman LauMar

8,7

Apartman LauMar

Ubytování (Apartmán) Apartman LauMar. Featuring accommodation with a terrace, Apartman LauMar is situated in Bzenec. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped... Ubytování Apartman LauMar se nachází ve městě Bzenec (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)