Hledat

Ubytování

Ubytování město Buenavista del Norte

Ve městě Buenavista del Norte (Španělsko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Buenavista del Norte

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Buenavista del Norte

Home2Book Nature Carrizales and Masca House & Wifi

9,7

Home2Book Nature Carrizales and Masca House & Wifi

Ubytování (Chata) Home2Book Nature Carrizales and Masca House & Wifi. Featuring mountain views, Home2Book Nature Carrizales and Masca House & Wifi offers accommodation with a terrace and a kettle, around 23 km from Punta Teno... Ubytování Home2Book Nature Carrizales and Masca House & Wifi se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Tinta

9,6

Casa Rural La Tinta

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Tinta. Offering fantastic views of the surrounding countryside and mountains, Casa Rural La Tinta is located in Rural de Teno Nature Reserve and 30 minutes’ drive... Ubytování Casa Rural La Tinta se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luxury Punta de Teno - Canary Good Vibes

9,6

Villa Luxury Punta de Teno - Canary Good Vibes

Ubytování (Vila) Villa Luxury Punta de Teno - Canary Good Vibes. Boasting pool views, Villa Luxury Punta de Teno features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Villa Luxury Punta de Teno - Canary Good Vibes se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Cuadra

9,6

La Cuadra

Ubytování (Prázdninový dům) La Cuadra. Set in Buenavista del Norte, 9 km from Punta Teno Lighthouse, La Cuadra offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and... Ubytování La Cuadra se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Masca

9,4

Villa Masca

Ubytování (Chata) Villa Masca. Villa Masca se nachází v obci Masca na Tenerife, 43 km od letoviska Los Cristianos, a nabízí terasu a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Villa Masca se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife).

La Casita de Juana

9,4

La Casita de Juana

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita de Juana. La Casita de Juana is set in Buenavista del Norte, 9 km from Punta Teno Lighthouse, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytování La Casita de Juana se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pita

9,4

Casa Pita

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pita. Situated just 8 km from Punta Teno Lighthouse, Casa Pita features accommodation in Buenavista del Norte with access to a shared lounge, a terrace, as well... Ubytování Casa Pita se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Masca with Garden

9,3

Masca with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Masca with Garden. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Masca with Garden features accommodation in Buenavista del Norte with free WiFi and garden views. Ubytování Masca with Garden se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Abuelo Buenavista del Norte

9,3

Casa del Abuelo Buenavista del Norte

Ubytování (Prázdninové domy) Casa del Abuelo Buenavista del Norte. Casa del Abuelo Buenavista del Norte se nachází v centru města Buenavista del Norte na Tenerife. Ubytování Casa del Abuelo Buenavista del Norte se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda La Dehesa (Only Adults)

9,3

Hacienda La Dehesa (Only Adults)

Ubytování (Apartmány) Hacienda La Dehesa (Only Adults). Located in Buenavista del Norte in the Canary Islands region, Hacienda La Dehesa (Only Adults) provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Hacienda La Dehesa (Only Adults) se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tabaiba Guesthouse

9,3

Tabaiba Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) Tabaiba Guesthouse. Located in Buenavista del Norte, Tabaiba Guesthouse provides free WiFi, 10 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Tabaiba Guesthouse se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viña Camello

9,2

Viña Camello

Ubytování (Prázdninové domy) Viña Camello. Prázdninové domy Viña Camello se nachází 13 km od majáku Punta Teno a nabízí balkon, venkovní bazén a zahradu. Ubytování Viña Camello se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca el Castillo

9,2

Finca el Castillo

Ubytování (Venkovský dům) Finca el Castillo. Finca El Castillo se nachází v Buenavista del Norte, jen 1 km od golfového hřiště Buenavista. Ubytování Finca el Castillo se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buenavista del Norte

9,2

Buenavista del Norte

Ubytování (Prázdninový dům) Buenavista del Norte. Boasting pool views, Buenavista del Norte features accommodation with a patio and a kettle, around 8 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Buenavista del Norte se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melia Hacienda del Conde - Adults Only

9,2

Melia Hacienda del Conde - Adults Only

Ubytování (Hotel) Melia Hacienda del Conde - Adults Only. Featuring free WiFi, 3 restaurants and 2 pools, Melia Hacienda del Conde - Adults Only is a luxury hotel located in Buenavista del Norte, Tenerife. Ubytování Melia Hacienda del Conde - Adults Only se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa emblemática Buenavista del Norte

9,1

Casa emblemática Buenavista del Norte

Ubytování (Bed and breakfast) Casa emblemática Buenavista del Norte. Located in Buenavista del Norte in the Canary Islands region, Casa emblemática Buenavista del Norte features a patio. Ubytování Casa emblemática Buenavista del Norte se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Galloway

9,1

Casa Galloway

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Galloway. Situated in Buenavista del Norte, 15 km from Punta Teno Lighthouse, Casa Galloway features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Casa Galloway se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet montaña teno alto

9,1

Chalet montaña teno alto

Ubytování (Chata) Chalet montaña teno alto. Featuring mountain views, Chalet montaña teno alto offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 5 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Chalet montaña teno alto se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Hernández

9

Casa Hernández

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Hernández. Boasting sea views, Casa Hernández provides accommodation with a balcony and a kettle, around 26 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Casa Hernández se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergue de Bolico

8,5

Albergue de Bolico

Ubytování (Hostel) Albergue de Bolico. Albergue de Bolico se nachází uprostřed přírody na okraji města Buenavista del Norte a nabízí bezplatné Wi-Fi a panoramatický výhled na přírodní park Teno. Ubytování Albergue de Bolico se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Relax Apartment Buenavista

8,2

Home2Book Relax Apartment Buenavista

Ubytování (Apartmán) Home2Book Relax Apartment Buenavista. Featuring sea views, HomeLike Relax Apartment Buenavista offers accommodation with a terrace and a kettle, around 10 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Home2Book Relax Apartment Buenavista se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pura, Pure Nature and Liberty

8,1

Casa Pura, Pure Nature and Liberty

Ubytování (Chata) Casa Pura, Pure Nature and Liberty. Located in Buenavista del Norte in the Canary Islands region, Casa Pura, Pure Nature and Liberty provides accommodation with free private parking. Ubytování Casa Pura, Pure Nature and Liberty se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Las Salineras

7,9

Villa Las Salineras

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Las Salineras. Boasting pool views, Villa Las Salineras features accommodation with a restaurant, an outdoor swimming pool and a garden, around 15 km from Punta Teno... Ubytování Villa Las Salineras se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool terrace 1 km from the beach

Apartment with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool terrace 1 km from the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool terrace 1 km from the beach. Apartment Finca el castillo offers accommodation in Buenavista del Norte, 10 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool terrace 1 km from the beach se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with one bedroom in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool furnished terrace 1 km from the beach

House with one bedroom in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool furnished terrace 1 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with one bedroom in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool furnished terrace 1 km from the beach. Boasting an outdoor pool and pool views, House with one bedroom in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool furnished terrace 1 km... Ubytování House with one bedroom in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool furnished terrace 1 km from the beach se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home El Castillo - BUV135

Holiday Home El Castillo - BUV135

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home El Castillo - BUV135. Located in Buenavista del Norte in the Canary Islands region, Holiday Home El Castillo - BUV135 features a garden. Ubytování Holiday Home El Castillo - BUV135 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYC

Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYC

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYC. Situated in Buenavista del Norte in the Tenerife region, Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYC features a terrace. Ubytování Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYC se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYB

Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYB

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYB. Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYB offers accommodation in Buenavista del Norte, 15 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYB se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Gañanía

La Gañanía

Ubytování (Apartmán) La Gañanía. La Gañanía is located in Buenavista del Norte and offers a garden. With mountain views, this accommodation offers a terrace and a swimming pool. Ubytování La Gañanía se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Maria Buenavista Green Golf

Casa Maria Buenavista Green Golf

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maria Buenavista Green Golf. Featuring lake views, Casa Maria Buenavista Green Golf provides accommodation with a bar and a patio, around 8 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Casa Maria Buenavista Green Golf se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment El Castillo - BUV132

Apartment El Castillo - BUV132

Ubytování (Apartmán) Apartment El Castillo - BUV132. Situated in Buenavista del Norte in the Canary Islands region, Apartment El Castillo - BUV132 features a garden. Ubytování Apartment El Castillo - BUV132 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Aperos

Los Aperos

Ubytování (Apartmán) Los Aperos. Situated in Buenavista del Norte in the Tenerife region, Los Aperos features a terrace. This property is 8 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Los Aperos se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment El Casillo - BUV133

Apartment El Casillo - BUV133

Ubytování (Apartmán) Apartment El Casillo - BUV133. Located in Buenavista del Norte in the Canary Islands region, Apartment El Casillo - BUV133 has a garden. Ubytování Apartment El Casillo - BUV133 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Cardón A2

Casa El Cardón A2

Ubytování (Apartmán) Casa El Cardón A2. Featuring garden views, Casa El Cardón A2 features accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Casa El Cardón A2 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYA

Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYA. Situated 15 km from Punta Teno Lighthouse in Buenavista del Norte, Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYA offers accommodation with a kitchen. Ubytování Villa Las Salineras El Palmar - TFN01034-FYA se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buenavista - BUV142

Apartment Buenavista - BUV142

Ubytování (Apartmán) Apartment Buenavista - BUV142. Situated in Buenavista del Norte in the Tenerife region, Apartment Buenavista (BUV142) features a garden. Ubytování Apartment Buenavista - BUV142 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment El Castillo - BUV130

Apartment El Castillo - BUV130

Ubytování (Apartmán) Apartment El Castillo - BUV130. Situated in Buenavista del Norte in the Canary Islands region, Apartment El Castillo - BUV130 has a garden. Ubytování Apartment El Castillo - BUV130 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Cardon B1

Casa El Cardon B1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Cardon B1. Boasting garden views, Casa El Cardon B1 provides accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Punta Teno Lighthouse. Ubytování Casa El Cardon B1 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 1 km from the beach

House with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 1 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 1 km from the beach. House with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 1 km from the beach offers accommodation in... Ubytování House with 2 bedrooms in Buenavista del Norte with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 1 km from the beach se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Carpintería

La Carpintería

Ubytování (Apartmán) La Carpintería. La Carpintería offers accommodation in Buenavista del Norte, 8 km from Punta Teno Lighthouse. This property offers access to a terrace. Ubytování La Carpintería se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home El Castillo - BUV134

Holiday Home El Castillo - BUV134

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home El Castillo - BUV134. Set in Buenavista del Norte, within 7 km of Punta Teno Lighthouse, Finca El Castillo 134S is an accommodation offering sea views. Ubytování Holiday Home El Castillo - BUV134 se nachází ve městě Buenavista del Norte (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Buenavista del Norte

Město Buenavista del Norte se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Buenavista del Norte.