Hledat

Ubytování

Ubytování město Budoni

Ve městě Budoni (Itálie) máme celkem 396 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Budoni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Budoni

Casa Caterina

10

Casa Caterina

Ubytování (Apartmán) Casa Caterina. Casa Caterina se nachází asi 3 km od Spiaggia Li Cuppulati a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Casa Li Multi

10

Casa Li Multi

Ubytování (Apartmány) Casa Li Multi. Casa Li Multi se nachází v Budoni, 2 km od bílé písečné pláže, a nabízí bezplatnou půjčovnu kol a zahradu s bazénem. Ubytování Casa Li Multi se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Diana 2

10

Diana 2

Ubytování (Apartmán) Diana 2. Diana 2 se nachází v Budoni na Sardinii a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Diana 2 se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Casa Giuseppina Limpiddu

10

Casa Giuseppina Limpiddu

UbytováníCasa Giuseppina Limpiddu. Casa Giuseppina Limpiddu se nachází v Budoni, 2,7 km od Spiaggia di Budoni, 28 km od Isola di Tavolara a 43 km od přístavu Olbia. Ubytování Casa Giuseppina Limpiddu se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Nuova Villetta a soli 200 mt dalla spiaggia

10

Nuova Villetta a soli 200 mt dalla spiaggia

UbytováníNuova Villetta a soli 200 mt dalla spiaggia. Nuova Villetta a soli 200 mt dalla spiaggia se nachází asi 1,3 km od Spiaggia e pineta Salamaghe a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Nuova Villetta a soli 200 mt dalla spiaggia se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Sant'Anna A

10

Villa Sant'Anna A

UbytováníVilla Sant'Anna A. Villa Sant'Anna A se nachází v Budoni, necelý 1 km od Spiaggia di Porto Ainu a 10 minut chůze od Spiaggia Capannizza, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Sant'Anna A se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Casa Bata by Wonderful Italy

10

Casa Bata by Wonderful Italy

UbytováníCasa Bata by Wonderful Italy. Casa Bata by Wonderful Italy se nachází v Budoni, 31 km od ostrova Isola di Tavolara, 46 km od přístavu Olbia a 41 km od archeologického muzea Olbia, a... Ubytování Casa Bata by Wonderful Italy se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

H43 - Residenza 14

10

H43 - Residenza 14

UbytováníH43 - Residenza 14. H43 - Residenza 14 se nachází v Budoni, 1,4 km od Spiaggia di Budoni, 1,6 km od Spiaggia e pineta Salamaghe a 1,8 km od Spiaggia Capannizza. Ubytování H43 - Residenza 14 se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Beautiful home in Budoni with 1 Bedrooms and WiFi

10

Beautiful home in Budoni with 1 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninové domy) Beautiful home in Budoni with 1 Bedrooms and WiFi. Beautiful home in Budoni with 1 Bedrooms and WiFi se nachází v Budoni, jen pár kroků od pláže Riviera dei Pini, 1,5 km od pláže Baia Sant'Anna a 32 km od... Ubytování Beautiful home in Budoni with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Welcomely - Casa Vacanze Solità

10

Welcomely - Casa Vacanze Solità

Ubytování (Apartmány) Welcomely - Casa Vacanze Solità. Welcomely - Casa Vacanze Solità se nachází v Budoni, 2,9 km od Spiaggia di Budoni, a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Welcomely - Casa Vacanze Solità se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Green Garden House

10

Green Garden House

UbytováníGreen Garden House. Green Garden House se nachází v Budoni, 2,9 km od Spiaggia Li Cuppulati a 22 km od Isola di Tavolara. Nabízí soukromou pláž a výhled do zahrady. Ubytování Green Garden House se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Appartamento Vacanze Budoni

10

Appartamento Vacanze Budoni

UbytováníAppartamento Vacanze Budoni. Appartamento Vacanze Budoni se nachází v Agrustosu, 24 km od ostrova Isola di Tavolara, 43 km od přístavu Olbia a 37 km od archeologického muzea Olbia. Ubytování Appartamento Vacanze Budoni se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanza Budoni Mare

10

Casa Vacanza Budoni Mare

UbytováníCasa Vacanza Budoni Mare. Casa Vacanza Budoni Mare se nachází v Budoni, 2,4 km od Spiaggia di Porto Ainu, 29 km od Isola di Tavolara a 45 km od přístavu Olbia. Ubytování Casa Vacanza Budoni Mare se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Modern Flat 500 metres from the white beaches

10

Modern Flat 500 metres from the white beaches

UbytováníModern Flat 500 metres from the white beaches. Modern Flat 500 metrů od bílých pláží nabízí ubytování s výhledem na moře, grilem a balkonem, méně než 1 km od pláže Riviera dei Pini. Ubytování Modern Flat 500 metres from the white beaches se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

La casa di Robby

10

La casa di Robby

Ubytování (Prázdninový dům) La casa di Robby. La casa di Robby se nachází asi 1,2 km od Spiaggia Capannizza a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La casa di Robby se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Angelica Trilo Graziella

10

Villa Angelica Trilo Graziella

Ubytování (Apartmán) Villa Angelica Trilo Graziella. Villa Angelica Trilo Graziella se nachází v Budoni, 2,3 km od Spiaggia Li Cuppulati, 2,7 km od Spiaggia e pineta Salamaghe a 2,9 km od pláže Ottiolu. Ubytování Villa Angelica Trilo Graziella se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Apartment Borgo Le Logge - pool - BUD117 by Interhome

10

Apartment Borgo Le Logge - pool - BUD117 by Interhome

UbytováníApartment Borgo Le Logge - pool - BUD117 by Interhome. Locazione Turistica Borgo Le Logge - pool - BUD117 by Interhome se nachází v Budoni, jen 1,3 km od Spiaggia di Porto Ainu a 1,4 km od Spiaggia Capannizza,... Ubytování Apartment Borgo Le Logge - pool - BUD117 by Interhome se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

R House II

10

R House II

Ubytování (Prázdninový dům) R House II. R House II se nachází v Budoni, 1,4 km od Spiaggia e pineta Salamaghe a 1,6 km od Spiaggia di Budoni. Ubytování R House II se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Appartamento Pina

10

Appartamento Pina

Ubytování (Apartmán) Appartamento Pina. Appartamento Pina se nachází v Budoni, v blízkosti Spiaggia Capannizza a 1,3 km od Spiaggia di Budoni. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Appartamento Pina se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Bilo Mare 2

10

Bilo Mare 2

UbytováníBilo Mare 2. Bilo Mare 2 se nachází v Budoni, 1,3 km od Spiaggia Li Cuppulati a 1,8 km od pláže Ottiolu, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Bilo Mare 2 se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Anna

10

Villa Anna

UbytováníVilla Anna. Boasting pool views, Villa Anna features accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.2 km from Spiaggia di Porto Ainu. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Le Ville Del Colle

10

Le Ville Del Colle

UbytováníLe Ville Del Colle. Nachází se v Budoni na Sardinii, s pláží Ottiolu a Cala dei Francesi Le Ville Del Colle se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Le Ville Del Colle se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Le Pavoncelle

10

Le Pavoncelle

Ubytování (Prázdninové domy) Le Pavoncelle. Le Pavoncelle se nachází v Budoni, 300 metrů od pláže Baia Sant'Anna a necelý 1 km od pláže Riviera dei Pini. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Le Pavoncelle se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villetta con ampio giardino

10

Villetta con ampio giardino

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta con ampio giardino. Villetta con ampio giardino se nachází v Budoni a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villetta con ampio giardino se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Sa Domo De Rosa

10

Sa Domo De Rosa

UbytováníSa Domo De Rosa. Sa Domo De Rosa se nachází v Budoni, 1,4 km od Spiaggia e pineta Salamaghe. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sa Domo De Rosa se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

La Pecora Nera B&B

9,9

La Pecora Nera B&B

UbytováníLa Pecora Nera B&B. La Pecora Nera B&B se nachází 2,2 km od Spiaggia Capannizza a nabízí ubytování se zahradou, terasou a každodenním úklidem. Ubytování La Pecora Nera B&B se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

MP Luxury House

9,9

MP Luxury House

Ubytování (Prázdninový dům) MP Luxury House. MP Luxury House se nachází v Budoni, 29 km od ostrova Tavolara, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MP Luxury House se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Case belvedere

9,9

Case belvedere

UbytováníCase belvedere. Case belvedere se nachází v Budoni, 1,8 km od Spiaggia Li Cuppulati, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Case belvedere se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Giovanni 's House

9,9

Giovanni 's House

UbytováníGiovanni 's House. Giovanni 's House se nachází asi 45 km od přístavu Olbia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Giovanni 's House se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Mariposa exclusive private pool

9,9

Villa Mariposa exclusive private pool

UbytováníVilla Mariposa exclusive private pool. Villa Mariposa Exclusive private pool se nachází v Budoni a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Mariposa exclusive private pool se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

VILLA PARADISE

9,8

VILLA PARADISE

Ubytování (Vila) VILLA PARADISE. VILLA PARADISE se nachází v Budoni, 1,7 km od Spiaggia e pineta Salamaghe a Spiaggia di Budoni. Nabízí venkovní bazén a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování VILLA PARADISE se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Peonia

9,8

Villa Peonia

Ubytování (Vila) Villa Peonia. Villa Peonia se nachází v Budoni a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním... Ubytování Villa Peonia se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Lentischio

9,7

Villa Lentischio

Ubytování (Penzion) Villa Lentischio. Villa Lentischio se nachází v Budoni, 300 metrů od Spiaggia di Budoni, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Villa Lentischio se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Angelica Bilo Ivan

9,7

Villa Angelica Bilo Ivan

Ubytování (Apartmán) Villa Angelica Bilo Ivan. Villa Angelica Bilo Ivan se nachází v Budoni a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Villa Angelica Bilo Ivan se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Appartamento Li Puntiti 1

9,7

Appartamento Li Puntiti 1

UbytováníAppartamento Li Puntiti 1. Appartamento Li Puntiti 1 se nachází v Budoni, 1,8 km od Spiaggia Li Cuppulati a 1,9 km od pláže Ottiolu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Li Puntiti 1 se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Da Annamaria

9,7

Da Annamaria

Ubytování (Apartmán) Da Annamaria. Da Annamaria se nachází asi 2 km od Spiaggia Li Cuppulati a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Da Annamaria se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

MP Luxury room

9,7

MP Luxury room

UbytováníMP Luxury room. Ubytování se nachází 45 km od přístavu, 39 km od archeologického muzea a 40 km od kostela sv. Pavla. The Apostle, MP Luxury room se nachází v Budoni. Ubytování MP Luxury room se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

ENAJA - Luxury Retreat

9,7

ENAJA - Luxury Retreat

UbytováníENAJA - Luxury Retreat. Nachází se v Budoni na Sardinii, s Spiaggia di Budoni a Spiaggia Capannizza ENAJA - Luxury Retreat se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování ENAJA - Luxury Retreat se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Il Casale

9,7

Il Casale

Ubytování (Prázdninové domy) Il Casale. Il Casale se nachází v Budoni, 2,4 km od Spiaggia Li Cuppulati a 2,6 km od Spiaggia di Budoni. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Il Casale se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Residenza Limpiddu

9,7

Residenza Limpiddu

Ubytování (Apartmány) Residenza Limpiddu. Residenza Limpiddu se nachází v obci Budoni na Sardinii, 1,9 km od Spiaggia Capannizza. Ubytování Residenza Limpiddu se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Cavour - Doppelhaushälfte

9,7

Villa Cavour - Doppelhaushälfte

Ubytování (Vila) Villa Cavour - Doppelhaushälfte. Villa Cavour - Doppelhaushälfte se nachází v Budoni, 1,9 km od Spiaggia di Budoni a 2 km od Spiaggia e pineta Salamaghe. Ubytování Villa Cavour - Doppelhaushälfte se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Casa Salvo

9,7

Casa Salvo

UbytováníCasa Salvo. Casa Salvo se nachází v Budoni, jen 1,8 km od Spiaggia di Budoni a 1,9 km od Spiaggia di Porto Ainu. Ubytování Casa Salvo se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Agata

9,7

Villa Agata

UbytováníVilla Agata. Villa Agata se nachází v Budoni a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Agata se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Le Case di Maiorca 2 - PMS CaseVacanze

9,7

Le Case di Maiorca 2 - PMS CaseVacanze

UbytováníLe Case di Maiorca 2 - PMS CaseVacanze. Le Case di Maiorca 2 - PMS CaseVacanze se nachází asi 22 km od ostrova Isola di Tavolara a nabízí ubytování se zahradou, terasou a grilem. Ubytování Le Case di Maiorca 2 - PMS CaseVacanze se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Muriscuvò

9,7

Villa Muriscuvò

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Muriscuvò. Villa Muriscuvò se nachází asi 2,4 km od Spiaggia di Budoni a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Villa Muriscuvò se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Sa Murta Bianca Guesthouse

9,7

Sa Murta Bianca Guesthouse

UbytováníSa Murta Bianca Guesthouse. Sa Murta Bianca nabízí pokoje v Budoni, 5 minut jízdy od pláže. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Sa Murta Bianca Guesthouse se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Residenza Il Melograno

9,6

Residenza Il Melograno

UbytováníResidenza Il Melograno. Residenza Il Melograno se nachází asi 32 km od ostrova Tavolara a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Residenza Il Melograno se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Residence L'Ulivo

9,6

Residence L'Ulivo

UbytováníResidence L'Ulivo. Residence L'Ulivo se nachází ve městě Tanaunella, 39 km od města Olbia a 6 km od obce Posada, a nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Residence L'Ulivo se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Budoni - The House of the Rising Sun

9,6

Budoni - The House of the Rising Sun

UbytováníBudoni - The House of the Rising Sun. Budoni - The House of the Rising Sun se nachází v Budoni, 600 metrů od pláže Riviera dei Pini a 2,1 km od pláže Baia Sant'Anna. Ubytování Budoni - The House of the Rising Sun se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Villa Carlo

9,6

Villa Carlo

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Carlo. Villa Carlo se nachází v Budoni, necelý 1 km od Spiaggia Capannizza a 12 minut chůze od Spiaggia di Porto Ainu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Villa Carlo se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Aria

9,5

Aria

Ubytování (Prázdninový dům) Aria. Aria se nachází v Budoni, 750 metrů od Spiaggia di Porto Ainu a 750 metrů od pláže Baia Sant'Anna. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Aria se nachází ve městě Budoni (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Budoni

Město Budoni se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 396 hotelů a ubytování ve městě Budoni.