Hledat

Ubytování

Ubytování město Brzaja

Ve městě Brzaja (Chorvatsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bjelovarsko-bilogorská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bjelovarsko-bilogorská župa

Apartman IG4U

10

Apartman IG4U

Ubytování (Apartmán) Apartman IG4U. Apartman IG4U se nachází v Bjelovaru. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 40 km od Gyékényes. Ubytování Apartman IG4U se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842

10

Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842

Ubytování (Penzion) Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842. Rooms with a parking space se nachází v Daruvaru, 400 metrů od termálních lázní Daruvar. Ubytování Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842 se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartments Matic

10

Apartments Matic

Ubytování (Apartmán) Apartments Matic. Apartments Matic is situated in Bjelovar and offers free bikes. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Matic se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apartman Rossa

10

Studio apartman Rossa

Ubytování (Privát) Studio apartman Rossa. Studiový apartmán Rossa se nachází v Daruvaru, 400 metrů od termálních lázní Daruvar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio apartman Rossa se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman H8

9,9

Apartman H8

Ubytování (Apartmán) Apartman H8. Apartman H8 se nachází v Bjelovaru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a stojí 49 km od Barcs. Ubytování Apartman H8 se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Park

9,9

Apartman Park

Ubytování (Apartmán) Apartman Park. Featuring river views, Apartman Park offers accommodation with a garden and a patio, around 600 metres from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Park se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Bjelovar apartment

9,9

Bjelovar apartment

Ubytování (Apartmán) Bjelovar apartment. Apartmán Bjelovar se nachází ve městě Bjelovar a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bjelovar apartment se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Ginko sobe Daruvar

9,9

Ginko sobe Daruvar

Ubytování (Penzion) Ginko sobe Daruvar. Located in Daruvar, 1.1 km from Daruvar Thermal Spa, Ginko sobe Daruvar provides accommodation with a bar, free private parking and a garden. Ubytování Ginko sobe Daruvar se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Isabella

9,8

Apartman Isabella

Ubytování (Apartmán) Apartman Isabella. Boasting free bikes and a terrace, Apartman Isabella features accommodation in Daruvar with free WiFi and garden views. The apartment is 1. Ubytování Apartman Isabella se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartment Eleco

9,8

Apartment Eleco

Ubytování (Apartmán) Apartment Eleco. Boasting accommodation with a patio, Apartment Eleco is set in Bjelovar. Ubytování Apartment Eleco se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Dario

9,8

Sobe Dario

Ubytování (Penzion) Sobe Dario. Featuring a garden and free WiFi, Sobe Dario is located in Daruvar, 40 metres from Daruvar Thermal Spa. Guests can enjoy garden views. Ubytování Sobe Dario se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio Apartman Ždral

9,8

Studio Apartman Ždral

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Ždral. Situated in Daruvar, a 13-minute walk from Daruvar Thermal Spa, Studio Apartman Ždral features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio Apartman Ždral se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Marina

9,8

Apartman Marina

Ubytování (Apartmán) Apartman Marina. Located in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region, Apartman Marina has a patio and city views. Situated 2. Ubytování Apartman Marina se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apartman "Štimac"

9,8

Studio apartman "Štimac"

Ubytování (Apartmány) Studio apartman "Štimac". Located in Garešnica, Studio apartman "Štimac" provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Studio apartman "Štimac" se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

House of Tea

9,7

House of Tea

Ubytování (Apartmán) House of Tea. House of Tea se nachází v Bjelovaru a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyní a společným salonkem. Ubytování House of Tea se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartment Naš Mali Raj

9,7

Apartment Naš Mali Raj

Ubytování (Apartmán) Apartment Naš Mali Raj. Apartment Naš Mali Raj se nachází v Daruvatu, 1,8 km od termálních lázní Daruvar, a nabízí výhled do zahrady a patio. Ubytování Apartment Naš Mali Raj se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartments Place4you

9,7

Apartments Place4you

Ubytování (Apartmány) Apartments Place4you. Tento apartmán se nachází v Bjelovaru a nabízí terasu s výhledem do zahrady. Hosté mají k dispozici balkon. Ubytování Apartments Place4you se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Lux

9,7

Apartman Lux

Ubytování (Apartmán) Apartman Lux. Apartman Lux se nachází v Daruváru, 750 metrů od termálních lázní Daruvar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, terasou a plně vybavenou... Ubytování Apartman Lux se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apartman Toplica

9,7

Studio apartman Toplica

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Toplica. Boasting a restaurant, free bikes, and a bar, Studio apartman Toplica features accommodation in Daruvar with free WiFi and pool views. Ubytování Studio apartman Toplica se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Oaza

9,7

Apartman Oaza

Ubytování (Apartmány) Apartman Oaza. Situated in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region with Daruvar Thermal Spa nearby, Apartman Oaza features accommodation with free private parking. Ubytování Apartman Oaza se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartmani Ivana

9,5

Apartmani Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivana. Apartmány Ivana se nachází v Bjelovaru. Nabízí klimatizované ubytování a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartmani Ivana se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Bed&Breakfast Vinarija Coner

9,4

Bed&Breakfast Vinarija Coner

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vinarija Coner. Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází v Peščeniku, 16 km od centra Bjelovaru. Bed and breakfast nabízí dětské hřiště, výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází ve městě Peščenik (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Hotel Mladimir

9,4

Hotel Mladimir

Ubytování (Hotel) Hotel Mladimir. Located 100 metres from the centre of Daruvar, Hotel Mladimir features a green garden with a terrace, an on-site restaurant and free private parking. Ubytování Hotel Mladimir se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Ivana

9,4

Sobe Ivana

Ubytování (Penzion) Sobe Ivana. Sobe Ivana is set in Bjelovar and features a garden and a terrace. With free WiFi, this 4-star guest house offers a 24-hour front desk and a shared lounge. Ubytování Sobe Ivana se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Srce

9,3

Apartman Srce

Ubytování (Apartmány) Apartman Srce. Apartman Srce se nachází v Daruvaru, 3,2 km od termálních lázní Daruvar. Ubytování Apartman Srce se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Mrak

9,2

Sobe Mrak

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Mrak. Located in Bjelovar, Sobe Mrak provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Sobe Mrak se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Flamingo

9,2

Apartman Flamingo

Ubytování (Apartmán) Apartman Flamingo. Apartman Flamingo, a property with a garden, is located in Daruvar, 3.1 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Flamingo se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Guest house Ema

9,1

Guest house Ema

Ubytování (Penzion) Guest house Ema. Guest house Ema features free bikes and barbecue facilities in Daruvar. This 2-star guest house offers a garden. Ubytování Guest house Ema se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Glavaš

8,9

Sobe Glavaš

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Glavaš. Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, restauraci, kde se podávají tradiční místní pokrmy, bar a... Ubytování Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms Vendi

8,8

Rooms Vendi

Ubytování (Penzion) Rooms Vendi. Rooms Vendi je penzion situovaný v centru Daruvaru, 500 metrů od aquaparku Daruvarske Toplice. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV. Ubytování Rooms Vendi se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms Slavonija

8,7

Rooms Slavonija

Ubytování (Penzion) Rooms Slavonija. Featuring an a la carte restaurant serving traditional dishes, Sobe Slavonija is located in the centre of Daruvar. Ubytování Rooms Slavonija se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms & Apartment Vinia

8,5

Rooms & Apartment Vinia

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms & Apartment Vinia. Rooms & Apartment Vinia se nachází v obci Letičani, 5 km od centra města Bjelovar. Ubytování Rooms & Apartment Vinia se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms Altus

8,1

Rooms Altus

Ubytování (Penzion) Rooms Altus. Set in Daruvar, 1.3 km from Daruvar Thermal Spa, Rooms Altus offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Rooms Altus se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Vila Garic

8,1

Vila Garic

Ubytování (Penzion – hostinec) Vila Garic. Set in Podgarić, Vila Garic features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Vila Garic se nachází ve městě Podgarić (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Ruralna kuća za odmor Žužić

6,7

Ruralna kuća za odmor Žužić

Ubytování (Bed and breakfast) Ruralna kuća za odmor Žužić. Ubytování Ruralna Kuća Za odmor Žužić se nachází v Kobasičari a nabízí klimatizaci, zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ruralna kuća za odmor Žužić se nachází ve městě Kobasičari (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia

6,7

Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia

Ubytování (Hotel) Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia. Featuring a bar, Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia is located in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region, 1.8 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Teosa

Apartman Teosa

Ubytování (Apartmán) Apartman Teosa. Apartman Teosa se nachází v Daruváru, 400 metrů od termálních lázní. Nabízí ubytování se zahradou, Wi-Fi zdarma, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartman Teosa se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Kućica na kraju sela

Kućica na kraju sela

Ubytování (Prázdninový dům) Kućica na kraju sela. Guests have a private terrace. The 2-bedroom holiday home is equipped with a living room with flat-screen TV, and a fully equipped kitchen. Ubytování Kućica na kraju sela se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).