Hledat

Ubytování

Ubytování město Brunico

Ve městě Brunico (Itálie) máme celkem 95 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brunico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brunico

Hofbauer

10

Hofbauer

UbytováníHofbauer. Hofbauer se nachází v Brunicu v regionu Trentino Alto Adige, 31 km od opatství Novacella. Ubytování Hofbauer se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

FaWa Apartments „minimal“

10

FaWa Apartments „minimal“

UbytováníFaWa Apartments „minimal“. FaWa Apartments "minimum" se nachází v Brunicu, 35 km od opatství Novacella a 38 km od vlakového nádraží Bressanone. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování FaWa Apartments „minimal“ se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunico 20

10

Brunico 20

UbytováníBrunico 20. Brunico 20 se nachází v Brunicu, 36 km od katedrály Bressanone, 36 km od lékařského muzea a 29 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Brunico 20 se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

City Café - CENTRAL Apartment

9,8

City Café - CENTRAL Apartment

Ubytování (Apartmány) City Café - CENTRAL Apartment. City Café - CENTRAL Apartment se nachází v Brunicu a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování City Café - CENTRAL Apartment se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

naturApart

9,8

naturApart

Ubytování (Apartmán) naturApart. Apartmány naturApart se nacházejí v obci Riscone, 3 km od stanic lanovek Kronplatz 2000 a Kronplatz I, a nabízejí možnost vlastního stravování i terasu s... Ubytování naturApart se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al cantuccio di Chiara

9,8

Al cantuccio di Chiara

UbytováníAl cantuccio di Chiara. Al cantuccio nabízí výhled do zahrady a na vnitřní nádvoří. Ubytování Al cantuccio di Chiara se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

FaWa Apartments "Villa Mai"

9,8

FaWa Apartments "Villa Mai"

UbytováníFaWa Apartments "Villa Mai". FaWa Apartments "Villa Mai" se nachází v Brunicu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do klidné ulice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování FaWa Apartments "Villa Mai" se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Stefansdorf

9,8

Residence Stefansdorf

Ubytování (Aparthotel) Residence Stefansdorf. Residence Stefansdorf se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Stefansdorf se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Waldheim

9,8

Casa Waldheim

UbytováníCasa Waldheim. Casa Waldheim nabízí ubytování s výhledem na hory v Brunicu, 31 km od opatství Novacella a 35 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Casa Waldheim se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rienz Alpine City Lofts and Suites

9,8

Rienz Alpine City Lofts and Suites

Ubytování (Apartmány) Rienz Alpine City Lofts and Suites. Rienz Alpine City Lofts and Suites se nachází v Brunicu, 33 km od opatství Novacella. Ubytování Rienz Alpine City Lofts and Suites se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ando

9,8

Apartment Ando

UbytováníApartment Ando. Apartment Ando se nachází v Brunicu, 33 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Ando se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Avia Living

9,8

Avia Living

UbytováníAvia Living. Avia Living se nachází asi 33 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Avia Living se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

ANTON . Luxury stay

9,7

ANTON . Luxury stay

Ubytování (Apartmány) ANTON . Luxury stay. ANTON se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella a 35 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování ANTON . Luxury stay se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sambock Quarter Pustrabase

9,7

Sambock Quarter Pustrabase

Ubytování (Apartmány) Sambock Quarter Pustrabase. Sambock Quarter Pustrabase se nachází 31 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Sambock Quarter Pustrabase se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites

9,7

Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites

Ubytování (Apartmány) Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites. Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites se nachází v Brunicu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lampenhof

9,7

Lampenhof

Ubytování (Apartmán) Lampenhof. Lampenhof se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella a 35 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Lampenhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Puenlandhof

9,6

Puenlandhof

Ubytování (Apartmány) Puenlandhof. Puenlandhof se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Puenlandhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Central Family Apartment

9,6

Central Family Apartment

Ubytování (Apartmán) Central Family Apartment. Central Family Apartment se nachází asi 31 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Central Family Apartment se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

M&M-Apartment

9,6

M&M-Apartment

UbytováníM&M-Apartment. M&M-Apartment se nachází v Brunicu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 31 km od opatství Novacella. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování M&M-Apartment se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bruneck Design-Apartments

9,6

Hotel Bruneck Design-Apartments

Ubytování (Apartmány) Hotel Bruneck Design-Apartments. Hotel Bruneck Design-Apartments se nachází v Brunicu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a sdílený lounge. Ubytování Hotel Bruneck Design-Apartments se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ladurner Home

9,6

Ladurner Home

Ubytování (Apartmán) Ladurner Home. Ladurner Home se nachází v Brunicu, 32 km od opatství Novacella, 36 km od vlakového nádraží Bressanone a 38 km od katedrály Bressanone. Ubytování Ladurner Home se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Niedermairhof

9,6

Niedermairhof

Ubytování (Bed and breakfast) Niedermairhof. Rodinné ubytování Niedermairhof se nachází ve městě Brunico a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, snack bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Niedermairhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kronplatz L O F T Bruneck

9,6

Kronplatz L O F T Bruneck

Ubytování (Apartmány) Kronplatz L O F T Bruneck. Tento apartmán LOFT se nachází v centru města Brunico a nabízí terasu s výhledem na pobřežní promenádu. Pouze ateliérový apartmán má saunu. Ubytování Kronplatz L O F T Bruneck se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Obermair

9,5

B&B Obermair

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Obermair. Rodinný penzion Obermair se nachází kousek od města Brunico a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromé parkoviště a každodenní kontinentální snídani. Ubytování B&B Obermair se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Winklerhof Apartments

9,5

Winklerhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Winklerhof Apartments. Apartmány Winklerhof se nacházejí ve městě Bruneck, 5 km od vrcholu Kronplatz. Nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Winklerhof Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adlhof Apartments

9,5

Adlhof Apartments

UbytováníAdlhof Apartments. Adlhof Apartments se nachází 34 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Adlhof Apartments se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartament Emma

9,5

Appartament Emma

Ubytování (Apartmány) Appartament Emma. Appartament Emma se nachází asi 32 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Appartament Emma se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Hofer

9,5

Pension Hofer

Ubytování (Apartmány) Pension Hofer. Pension Hofer se nachází v San Lorenzo di Sebato, 1 km od lyžařského vleku Riscone a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Hofer se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Chalets App. Pichlerhof

9,5

Alpine Chalets App. Pichlerhof

Ubytování (Horské chaty) Alpine Chalets App. Pichlerhof. Alpine Chalets App. Pichlerhof se nachází v Lunes, 3,5 km od centra města Brunico a 600 metrů od Kronplatz Ried. Ubytování Alpine Chalets App. Pichlerhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Mitterhof 1544

9,5

Apartments Mitterhof 1544

Ubytování (Apartmány) Apartments Mitterhof 1544. Apartments Mitterhof 1544 se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Mitterhof 1544 se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Penthouse Chalet Pichlerhof

9,4

Penthouse Chalet Pichlerhof

Ubytování (Chata) Penthouse Chalet Pichlerhof. Penthouse Chalet Pichlerhof se nachází asi 5 km od Plan de Corones - Kronplatz a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Penthouse Chalet Pichlerhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Aron

9,4

Haus Aron

Ubytování (Apartmány) Haus Aron. Haus Aron se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Aron se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed&Bike Bruneck - Brunico

9,4

Bed&Bike Bruneck - Brunico

UbytováníBed&Bike Bruneck - Brunico. Bed&Bike Bruneck - Brunico se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Bed&Bike Bruneck - Brunico se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Central Attic - Castle view

9,4

Central Attic - Castle view

UbytováníCentral Attic - Castle view. Nachází se 37 km od vlakového nádraží Bressanone, 39 km od katedrály Bressanone a 39 km od lékařského muzea. Ubytování Central Attic - Castle view se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Fiammetta

9,3

Casa Fiammetta

UbytováníCasa Fiammetta. Casa Fiammetta se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella, 35 km od vlakového nádraží Bressanone a 37 km od katedrály Bressanone. Ubytování Casa Fiammetta se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Im Winkl

9,3

Apartments Im Winkl

Ubytování (Aparthotel) Apartments Im Winkl. Apartmány Im Winkl se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Im Winkl se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Blasbichler Appartments

9,3

Blasbichler Appartments

Ubytování (Apartmány) Blasbichler Appartments. Blasbichler Appartments se nachází na kraji lesa a nabízí ubytování s parketami a možností vlastního stravování. Ubytování Blasbichler Appartments se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almdorf Haidenberg

9,2

Almdorf Haidenberg

Ubytování (Hotel) Almdorf Haidenberg. Penzion Almdorf Haidenberg je v rodinném vlastnictví již od 60. Ubytování Almdorf Haidenberg se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Huber

9,2

Appartement Huber

Ubytování (Farma) Appartement Huber. Appartement Huber se nachází v Brunicu, 35 km od opatství Novacella a 38 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Appartement Huber se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Restaurant Langgenhof

9,1

Hotel Restaurant Langgenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Langgenhof. Langgenhof se nachází ve čtvrti Stegona v Brunicu, 8 minut chůze od centra města. Ubytování Hotel Restaurant Langgenhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Bruneck Central

9,1

Apartment Bruneck Central

Ubytování (Apartmán) Apartment Bruneck Central. Apartmánový komplex Apartment Bruneck Central se nachází v Brunicu, 2,4 km od Koreru a 2,5 km od stanice lanovky Kronplatz I. Ubytování Apartment Bruneck Central se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Maria Dolomites Vintage Home

9,1

Villa Maria Dolomites Vintage Home

Ubytování (Apartmány) Villa Maria Dolomites Vintage Home. Villa Maria Dolomites Vintage Home se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Ubytování Villa Maria Dolomites Vintage Home se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Schorneck

9,1

Garni Schorneck

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Schorneck. Garni Schorneck se nachází v údolí Pustertal, 100 metrů od lyžařských vleků v Kronplatz 2000 a 6 minut jízdy autem od města Bruneck. Ubytování Garni Schorneck se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hattlerhof B&B

9,1

Garni Hattlerhof B&B

Ubytování (Penzion) Garni Hattlerhof B&B. Hotel Garni Hattlerhof B&B se nachází 2,5 km od od centra města Brunico a nabízí pokoje s balkonem i zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Garni Hattlerhof B&B se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Haus Ragen

9,1

Residence Haus Ragen

Ubytování (Apartmány) Residence Haus Ragen. Residence Haus Ragen vás přivítá v živém středověkém městě Bruneck v centru údolí Puster. Ubytování Residence Haus Ragen se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Olympia

9

Hotel Olympia

Ubytování (Hotel) Hotel Olympia. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází v nadmořské výšce 950 metrů a nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Hotel Olympia se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunico 19

9

Brunico 19

Ubytování (Apartmán) Brunico 19. Brunico 19 se nachází v Brunicu, 36 km od katedrály Bressanone, muzea lékáren a 29 km od jezera Lago di Braies. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brunico 19 se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento nuovo e comfort a Brunico Kronplatz

9

Appartamento nuovo e comfort a Brunico Kronplatz

UbytováníAppartamento nuovo e comfort a Brunico Kronplatz. Appartamento nuovo e comfort a Brunico Kronplatz se nachází ve městě Brunico, 35 km od opatství Novacella, 38 km od vlakového nádraží Bressanone a 40 km od... Ubytování Appartamento nuovo e comfort a Brunico Kronplatz se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zangerlechnhof

9

Zangerlechnhof

Ubytování (Apartmány) Zangerlechnhof. Zangerlechnhof se nachází v Brunicu v regionu Trentino Alto Adige, 37 km od opatství Novacella. Ubytování Zangerlechnhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Central Attic - City view

9

Central Attic - City view

UbytováníCentral Attic - City view. Central Attic - City view se nachází v Brunicu, pouhých 33 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Central Attic - City view se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Via hofer

9

Via hofer

UbytováníVia hofer. Via hofer se nachází ve městě Brunico, 32 km od opatství Novacella, 36 km od vlakového nádraží Bressanone a 38 km od katedrály. Ubytování Via hofer se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Brunico

Město Brunico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 95 hotelů a ubytování ve městě Brunico.