Hledat

Ubytování

Ubytování město Brunico

Ve městě Brunico (Itálie) máme celkem 95 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brunico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brunico

City Café - CENTRAL Apartment

9,8

City Café - CENTRAL Apartment

Ubytování (Apartmány) City Café - CENTRAL Apartment. City Café - CENTRAL Apartment se nachází v Brunicu a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování City Café - CENTRAL Apartment se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

naturApart

9,8

naturApart

Ubytování (Apartmán) naturApart. Apartmány naturApart se nacházejí v obci Riscone, 3 km od stanic lanovek Kronplatz 2000 a Kronplatz I, a nabízejí možnost vlastního stravování i terasu s... Ubytování naturApart se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Stefansdorf

9,8

Residence Stefansdorf

Ubytování (Aparthotel) Residence Stefansdorf. Residence Stefansdorf se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Stefansdorf se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rienz Alpine City Lofts and Suites

9,8

Rienz Alpine City Lofts and Suites

Ubytování (Apartmány) Rienz Alpine City Lofts and Suites. Rienz Alpine City Lofts and Suites se nachází v Brunicu, 33 km od opatství Novacella. Ubytování Rienz Alpine City Lofts and Suites se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

ANTON . Luxury stay

9,7

ANTON . Luxury stay

Ubytování (Apartmány) ANTON . Luxury stay. ANTON se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella a 35 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování ANTON . Luxury stay se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sambock Quarter Pustrabase

9,7

Sambock Quarter Pustrabase

Ubytování (Apartmány) Sambock Quarter Pustrabase. Sambock Quarter Pustrabase se nachází 31 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Sambock Quarter Pustrabase se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites

9,7

Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites

Ubytování (Apartmány) Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites. Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites se nachází v Brunicu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Kronplatz CHALET WALCHHORN Brunico Dolomites se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lampenhof

9,7

Lampenhof

Ubytování (Apartmán) Lampenhof. Lampenhof se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella a 35 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Lampenhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Puenlandhof

9,6

Puenlandhof

Ubytování (Apartmány) Puenlandhof. Puenlandhof se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Puenlandhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Central Family Apartment

9,6

Central Family Apartment

Ubytování (Apartmán) Central Family Apartment. Central Family Apartment se nachází asi 31 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Central Family Apartment se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bruneck Design-Apartments

9,6

Hotel Bruneck Design-Apartments

Ubytování (Apartmány) Hotel Bruneck Design-Apartments. Hotel Bruneck Design-Apartments se nachází v Brunicu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a sdílený lounge. Ubytování Hotel Bruneck Design-Apartments se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ladurner Home

9,6

Ladurner Home

Ubytování (Apartmán) Ladurner Home. Ladurner Home se nachází v Brunicu, 32 km od opatství Novacella, 36 km od vlakového nádraží Bressanone a 38 km od katedrály Bressanone. Ubytování Ladurner Home se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Niedermairhof

9,6

Niedermairhof

Ubytování (Bed and breakfast) Niedermairhof. Rodinné ubytování Niedermairhof se nachází ve městě Brunico a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, snack bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Niedermairhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kronplatz L O F T Bruneck

9,6

Kronplatz L O F T Bruneck

Ubytování (Apartmány) Kronplatz L O F T Bruneck. Tento apartmán LOFT se nachází v centru města Brunico a nabízí terasu s výhledem na pobřežní promenádu. Pouze ateliérový apartmán má saunu. Ubytování Kronplatz L O F T Bruneck se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Obermair

9,5

B&B Obermair

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Obermair. Rodinný penzion Obermair se nachází kousek od města Brunico a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromé parkoviště a každodenní kontinentální snídani. Ubytování B&B Obermair se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Winklerhof Apartments

9,5

Winklerhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Winklerhof Apartments. Apartmány Winklerhof se nacházejí ve městě Bruneck, 5 km od vrcholu Kronplatz. Nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Winklerhof Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartament Emma

9,5

Appartament Emma

Ubytování (Apartmány) Appartament Emma. Appartament Emma se nachází asi 32 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Appartament Emma se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Hofer

9,5

Pension Hofer

Ubytování (Apartmány) Pension Hofer. Pension Hofer se nachází v San Lorenzo di Sebato, 1 km od lyžařského vleku Riscone a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Hofer se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Chalets App. Pichlerhof

9,5

Alpine Chalets App. Pichlerhof

Ubytování (Horské chaty) Alpine Chalets App. Pichlerhof. Alpine Chalets App. Pichlerhof se nachází v Lunes, 3,5 km od centra města Brunico a 600 metrů od Kronplatz Ried. Ubytování Alpine Chalets App. Pichlerhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Mitterhof 1544

9,5

Apartments Mitterhof 1544

Ubytování (Apartmány) Apartments Mitterhof 1544. Apartments Mitterhof 1544 se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Mitterhof 1544 se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Penthouse Chalet Pichlerhof

9,4

Penthouse Chalet Pichlerhof

Ubytování (Chata) Penthouse Chalet Pichlerhof. Penthouse Chalet Pichlerhof se nachází asi 5 km od Plan de Corones - Kronplatz a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Penthouse Chalet Pichlerhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Aron

9,4

Haus Aron

Ubytování (Apartmány) Haus Aron. Haus Aron se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Aron se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Im Winkl

9,3

Apartments Im Winkl

Ubytování (Aparthotel) Apartments Im Winkl. Apartmány Im Winkl se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Im Winkl se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Blasbichler Appartments

9,3

Blasbichler Appartments

Ubytování (Apartmány) Blasbichler Appartments. Blasbichler Appartments se nachází na kraji lesa a nabízí ubytování s parketami a možností vlastního stravování. Ubytování Blasbichler Appartments se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almdorf Haidenberg

9,2

Almdorf Haidenberg

Ubytování (Hotel) Almdorf Haidenberg. Penzion Almdorf Haidenberg je v rodinném vlastnictví již od 60. Ubytování Almdorf Haidenberg se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Huber

9,2

Appartement Huber

Ubytování (Farma) Appartement Huber. Appartement Huber se nachází v Brunicu, 35 km od opatství Novacella a 38 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Appartement Huber se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Restaurant Langgenhof

9,1

Hotel Restaurant Langgenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Langgenhof. Langgenhof se nachází ve čtvrti Stegona v Brunicu, 8 minut chůze od centra města. Ubytování Hotel Restaurant Langgenhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Bruneck Central

9,1

Apartment Bruneck Central

Ubytování (Apartmán) Apartment Bruneck Central. Apartmánový komplex Apartment Bruneck Central se nachází v Brunicu, 2,4 km od Koreru a 2,5 km od stanice lanovky Kronplatz I. Ubytování Apartment Bruneck Central se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Maria Dolomites Vintage Home

9,1

Villa Maria Dolomites Vintage Home

Ubytování (Apartmány) Villa Maria Dolomites Vintage Home. Villa Maria Dolomites Vintage Home se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella. Ubytování Villa Maria Dolomites Vintage Home se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Schorneck

9,1

Garni Schorneck

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Schorneck. Garni Schorneck se nachází v údolí Pustertal, 100 metrů od lyžařských vleků v Kronplatz 2000 a 6 minut jízdy autem od města Bruneck. Ubytování Garni Schorneck se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hattlerhof B&B

9,1

Garni Hattlerhof B&B

Ubytování (Penzion) Garni Hattlerhof B&B. Hotel Garni Hattlerhof B&B se nachází 2,5 km od od centra města Brunico a nabízí pokoje s balkonem i zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Garni Hattlerhof B&B se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Haus Ragen

9,1

Residence Haus Ragen

Ubytování (Apartmány) Residence Haus Ragen. Residence Haus Ragen vás přivítá v živém středověkém městě Bruneck v centru údolí Puster. Ubytování Residence Haus Ragen se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Olympia

9

Hotel Olympia

Ubytování (Hotel) Hotel Olympia. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází v nadmořské výšce 950 metrů a nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Hotel Olympia se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunico 19

9

Brunico 19

Ubytování (Apartmán) Brunico 19. Brunico 19 se nachází v Brunicu, 36 km od katedrály Bressanone, muzea lékáren a 29 km od jezera Lago di Braies. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brunico 19 se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zangerlechnhof

9

Zangerlechnhof

Ubytování (Apartmány) Zangerlechnhof. Zangerlechnhof se nachází v Brunicu v regionu Trentino Alto Adige, 37 km od opatství Novacella. Ubytování Zangerlechnhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agalma

8,9

Agalma

Ubytování (Apartmány) Agalma. Agalma se nachází v Brunicu, 33 km od opatství Novacella a 36 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí restauraci, výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agalma se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Himmelreich

8,9

Apartment Himmelreich

Ubytování (Apartmán) Apartment Himmelreich. Apartment Himmelreich se nachází v Brunicu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Himmelreich se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Wochtla Buam

8,9

Hotel Wochtla Buam

Ubytování (Hotel) Hotel Wochtla Buam. Hotel Wochtla Buam se nachází ve městě Brunico, 825 metrů nad mořem. Ubytování Hotel Wochtla Buam se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schönhuberhof Apartment Panoramablick

8,9

Schönhuberhof Apartment Panoramablick

Ubytování (Apartmány) Schönhuberhof Apartment Panoramablick. Schönhuberhof Apartment Panoramablick se nachází v Brunicu, 38 km od vlakového nádraží Bressanone a 40 km od katedrály Bressanone. Ubytování Schönhuberhof Apartment Panoramablick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Goldene Rose

8,8

Hotel Goldene Rose

Ubytování (Hotel) Hotel Goldene Rose. Hotel Goldene Rose se nachází v centru Brunica, 20 metrů od zastávky skibusu u sjezdovek Kronplatz a 3 km od hotelu. Ubytování Hotel Goldene Rose se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Grunwald

8,8

Appartamento Grunwald

Ubytování (Apartmán) Appartamento Grunwald. Appartamento Grunwald se nachází v Brunicu, 31 km od opatství Novacella a 35 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Grunwald se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Im Grünen mit Panoramablick auf Bruneck - Beste Lage

8,7

Im Grünen mit Panoramablick auf Bruneck - Beste Lage

Ubytování (Apartmán) Im Grünen mit Panoramablick auf Bruneck - Beste Lage. Im Grünen mit Panoramablick auf Bruneck - Beste Lage se nachází v Brunicu, 38 km od vlakového nádraží Bressanone a 40 km od katedrály Bressanone. Ubytování Im Grünen mit Panoramablick auf Bruneck - Beste Lage se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Amaten

8,6

Hotel Amaten

Ubytování (Hotel) Hotel Amaten. Tříhvězdičkový Hotel Amaten je obklopen Dolomity a nabízí krásnou zařízenou zahradu s výhledem na krajinu a město Bruneck, do kterého to je 9 km. Ubytování Hotel Amaten se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

HOTEL POST alpine cityflair

8,6

HOTEL POST alpine cityflair

Ubytování (Hotel) HOTEL POST alpine cityflair. Hotel Post patří mezi nejtradičnější hotely Jižního Tyrolska. Ubytování HOTEL POST alpine cityflair se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hölzlhof

8,5

Hölzlhof

Ubytování (Farma) Hölzlhof. Hölzlhof se nachází 36 km od opatství Novacella a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Hölzlhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gruppenhaus Thalackerhof

8,5

Gruppenhaus Thalackerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Gruppenhaus Thalackerhof. Gruppenhaus Thalackerhof nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 8 km od Plan de Corones - Kronplatz. Ubytování Gruppenhaus Thalackerhof se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni B&B Am Schloss

8,5

Garni B&B Am Schloss

Ubytování (Bed and breakfast) Garni B&B Am Schloss. Penzion Amschloss se nachází v historické budově v pěší zóně v centru Brunecku, 5 minut jízdy od nejbližšího vleku lyžařského areálu Kronplatz. Ubytování Garni B&B Am Schloss se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aurturist Brunico

8,4

Aurturist Brunico

Ubytování (Apartmány) Aurturist Brunico. Aurturist Brunico se nachází v Brunicu, 33 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aurturist Brunico se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

FeelHome Bruneck

8,4

FeelHome Bruneck

Ubytování (Apartmán) FeelHome Bruneck. FeelHome Bruneck se nachází v Brunicu, 2 km od Plan de Corones - Kronplatz, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování FeelHome Bruneck se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Krone

8,3

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. Hotel Krone se nachází na pěší zóně v centru města Bruneck, pouhé 2 km od lyžařských svahů Kronplatz. Součástí hotelu je krytý bazén. Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Andreas Hofer

8,2

Hotel Andreas Hofer

Ubytování (Hotel) Hotel Andreas Hofer. Hotel Andreas Hofer stojí 5 minut chůze od centra města Bruneck (Brunico) a nabízí wellness centrum se saunami, parní lázní a místností pro masáže. Ubytování Hotel Andreas Hofer se nachází ve městě Brunico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Brunico

Město Brunico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 95 hotelů a ubytování ve městě Brunico.