Hledat

Ubytování

Ubytování město Breguzzo

Ve městě Breguzzo (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Breguzzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Breguzzo

Casa nel Borgo Iris

10

Casa nel Borgo Iris

UbytováníCasa nel Borgo Iris. Casa nel Borgo Iris se nachází v Breguzzu, 47 km od MUSE a 40 km od vodopádu Varone, a nabízí zahradu a výhled na město. 41 km od jezera Molveno. Ubytování Casa nel Borgo Iris se nachází ve městě Breguzzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa nel Borgo Edera

9,7

Casa nel Borgo Edera

UbytováníCasa nel Borgo Edera. Casa nel Borgo Edera se nachází v Breguzzu, 41 km od jezera Molveno a 47 km od MUSE. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Casa nel Borgo Edera se nachází ve městě Breguzzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Tifra

9

Casa Tifra

Ubytování (Apartmán) Casa Tifra. Casa Tifra se nachází v Breguzzu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a gril. 28 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa Tifra se nachází ve městě Breguzzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASETTA INDIPENDENTE NEL VERDE PER 2/3 PERSONE

8,7

CASETTA INDIPENDENTE NEL VERDE PER 2/3 PERSONE

Ubytování (Prázdninový dům) CASETTA INDIPENDENTE NEL VERDE PER 2/3 PERSONE. CASETTA INDIPENDENTE NEL VERDE PER 2/3 PERSONE se nachází v Breguzzu a nabízí zahradu, gril a terasu. 35 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování CASETTA INDIPENDENTE NEL VERDE PER 2/3 PERSONE se nachází ve městě Breguzzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Carlone

8,1

Hotel Carlone

UbytováníHotel Carlone. Hotel Carlone má klidnou a slunnou polohu v srdci přírodního parku Adamello Brenta, který je domovem buzíků, jelenů a veverek. Hotel má vlastní zahradu. Ubytování Hotel Carlone se nachází ve městě Breguzzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vittoria Mountain View

Villa Vittoria Mountain View

UbytováníVilla Vittoria Mountain View. Villa Vittoria Mountain View se nachází v Breguzzu, 41 km od jezera Molveno a 47 km od MUSE. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Villa Vittoria Mountain View se nachází ve městě Breguzzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa nel Borgo Rose

Casa nel Borgo Rose

UbytováníCasa nel Borgo Rose. Casa nel Borgo Rose se nachází v Breguzzu, 41 km od jezera Molveno a 47 km od MUSE. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Casa nel Borgo Rose se nachází ve městě Breguzzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Breguzzo

Město Breguzzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Breguzzo.