Hledat

Ubytování

Ubytování město Braies

Ve městě Braies (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Braies

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Braies

Eco Chalet Olival

10

Eco Chalet Olival

UbytováníEco Chalet Olival. Eco Chalet Olival se nachází asi 40 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Eco Chalet Olival se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biohof Untergröber

10

Biohof Untergröber

UbytováníBiohof Untergröber. Biohof Untergröber se nachází v Braies, 7,1 km od jezera Lago di Braies, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Biohof Untergröber se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bruggerhof Prags

9,7

Bruggerhof Prags

Ubytování (Farma) Bruggerhof Prags. Bruggerhof Prags se nachází v Braies a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu, gril a terasu. Ubytování Bruggerhof Prags se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waidacherhof Apartments

9,7

Waidacherhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Waidacherhof Apartments. Apartmány Waidacherhof se nacházejí v obci Braies v regionu Trentino Alto Adige, 4,1 km od jezera Lago di Braies, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské... Ubytování Waidacherhof Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Jagerhof

9,7

Appartments Jagerhof

Ubytování (Apartmány) Appartments Jagerhof. Tradiční farma Appartments Jagerhof se nachází v obci Braies, 10 km od obce Dobbiaco a 20 minut jízdy autem od nejbližšího lyžařského vleku lyžařského... Ubytování Appartments Jagerhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Bergblick

9,5

Garni Bergblick

Ubytování (Penzion) Garni Bergblick. Garni Bergblick se nachází v Braies, 6 km od jezera Lago di Braies a 39 km od jezera Sorapiss. Ubytování Garni Bergblick se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berggasthaus Agritur Moserhof

9,4

Berggasthaus Agritur Moserhof

Ubytování (Farma) Berggasthaus Agritur Moserhof. Hotel Moserhof se nachází pouhých 5 minut jízdy od centra města Braies (Prags) a poskytuje úchvatný výhled na Pragsské Dolomity a restauraci s nabídkou... Ubytování Berggasthaus Agritur Moserhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Turmchalet

9,4

Turmchalet

Ubytování (Hotel) Turmchalet. Rodinný hotel Turmchalet se nachází v obci Braies, 7 km od jezera Lago di Braies, a nabízí zahradu a střešní wellness centrum se saunou, vířivkou a... Ubytování Turmchalet se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Erika

9,3

Hotel Erika

Ubytování (Hotel) Hotel Erika. Nabízí výhled na hory a nachází se 1,5 km od centra Braies. Tříhvězdičkový Hotel Erika má designové lázně, restauraci a zahradu. Ubytování Hotel Erika se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Oberhollenzer

9,3

Apartments Oberhollenzer

Ubytování (Apartmány) Apartments Oberhollenzer. Apartmány Oberhollenzer se nacházejí v obci Braies, 6,9 km od jezera Lago di Braies, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i... Ubytování Apartments Oberhollenzer se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hanslerhof

9,3

Hanslerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Hanslerhof. Hanslerhof se nachází v obci Braies v regionu Trentino Alto Adige, 5,5 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Hanslerhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Tuscherhof

9,3

Gasthof Tuscherhof

UbytováníGasthof Tuscherhof. Gasthof Tuscherhof se nachází v obci Prags, 6 km od jezera Prags a 20 minut jízdy od nejbližšího vleku lyžařského areálu Kronplatz. Ubytování Gasthof Tuscherhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Asterbel

9,2

Hotel Asterbel

Ubytování (Hotel) Hotel Asterbel. Hotel Asterbel se nachází na klidném místě v údolí Braies a nabízí pokoje s výhledem na Dolomity, neplacené wellness centrum, bazén a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hotel Asterbel se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Pragser Wildsee Winklwiese

9,2

Apartments Pragser Wildsee Winklwiese

Ubytování (Apartmány) Apartments Pragser Wildsee Winklwiese. Apartmány Pragser Wildsee Winklwiese se nacházejí v obci Braies v regionu Trentino Alto Adige a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé... Ubytování Apartments Pragser Wildsee Winklwiese se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ringlerhof

9,1

Ringlerhof

Ubytování (Apartmány) Ringlerhof. Ringlerhof se nachází v Braies, 6,8 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ringlerhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hohe Gaisl

9,1

Hohe Gaisl

UbytováníHohe Gaisl. Hohe Gaisl je hotel situovaný v jihotyrolském Braiesu v obklopení Dolomit, 30 minut jízdy od Dobbiaca. Nabízí plně vybavené wellness centrum a restauraci. Ubytování Hohe Gaisl se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steinwandterhof

8,9

Steinwandterhof

Ubytování (Farma) Steinwandterhof. Farma Steinwandterhof se nachází v obci Prags a nabízí relaxační sluneční terasu. Ubytování Steinwandterhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Trenker

8,9

Hotel Trenker

Ubytování (Hotel) Hotel Trenker. Čtyřhvězdičkový Hotel Trenker se nachází na klidném místě v osadě San Vito a km od jezera Braies. Nabízí restauraci a lázně. Ubytování Hotel Trenker se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Albergo Dolomiten

8,9

Gasthof Albergo Dolomiten

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Albergo Dolomiten. Gasthof Albergo Dolomiten se nachází v Braies, 5,5 km od jezera Lago di Braies. Nabízí ubytování s restaurací, bezplatné parkování, bar a terasu. Ubytování Gasthof Albergo Dolomiten se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Bergheim

8,9

Residence Bergheim

Ubytování (Venkovský dům) Residence Bergheim. Rodinný Residence Bergheim se nachází v obci Braies a nabízí výhled na Pragské Dolomity, neplacené soukromé parkoviště, pokoje v alpském stylu, zařízenou... Ubytování Residence Bergheim se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Edelweiss

8,7

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází ve městě Braies a nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách, restauraci a tureckou lázeň a saunu zdarma. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relax al lago di Braies

8,7

Relax al lago di Braies

Ubytování (Apartmán) Relax al lago di Braies. Nachází se jen 2,5 km od jezera Lago di Braies, Relax al lago di Braies se nachází v Braies a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Relax al lago di Braies se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Speckstube Eggerhof

8,7

Speckstube Eggerhof

UbytováníSpeckstube Eggerhof. Speckstube Eggerhof je obklopen lesy a loukami a nabízí ubytování v alpském stylu na tradiční pracovní farmě v obci Prags, 4 minuty jízdy od jezera Prags a... Ubytování Speckstube Eggerhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Huber

8,7

Gasthof Huber

Ubytování (Hotel) Gasthof Huber. Gasthof Huber je intimní hotel s gurmánskou restauraci nacházející se na okraji regionálního parku Fanes-Sennes-Braies. Ubytování Gasthof Huber se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lago di Braies

8,6

Hotel Lago di Braies

Ubytování (Hotel) Hotel Lago di Braies. Offering stunning views of the most beautiful lake in the Dolomits, Hotel Lago di Braies is set in the heart of the Fanes-Senes-Braies Regional Park and is... Ubytování Hotel Lago di Braies se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Trenker Luis

8,5

Residence Trenker Luis

Ubytování (Bed and breakfast) Residence Trenker Luis. Residence Trenker Luis se nachází v Braies v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Trenker Luis se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steinerhof

8,4

Steinerhof

Ubytování (Hotel) Steinerhof. Hotel Steinerhof nabízí zahradu, sluneční terasu, pokoje v alpském stylu s balkonem, bezplatné půjčení jízdních kol a parkování zdarma. Ubytování Steinerhof se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Kameriot

8,4

Appartments Kameriot

UbytováníAppartments Kameriot. Appartments Kameriot se nachází v Braies (Prags), 5,7 km od jezera Lago di Braies. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartments Kameriot se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gstattlhof Mountain Lodge

8,1

Gstattlhof Mountain Lodge

Ubytování (Apartmány) Gstattlhof Mountain Lodge. Gstattlhof Mountain Lodge stojí u běžkařských tratí v údolí Braies. Nabízí moderní apartmány s TV s plochou obrazovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Gstattlhof Mountain Lodge se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Natur Hotel Brückele

7,4

Alpin Natur Hotel Brückele

Ubytování (Hotel) Alpin Natur Hotel Brückele. Alpin Natur Hotel Brückele se nachází v Braies, v přírodním parku UNESCO Fanes Sennes Prags. Hotel nabízí výhled na hory a restauraci. Ubytování Alpin Natur Hotel Brückele se nachází ve městě Braies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Braies

Město Braies se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Braies.