Hledat

Ubytování

Ubytování město Borgo

Ve městě Borgo (Itálie) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Borgo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Borgo

Chalet Barbara in Valle di Sella

9,8

Chalet Barbara in Valle di Sella

Ubytování (Apartmány) Chalet Barbara in Valle di Sella. Ubytování se nachází v Borgo, 43 km od města Nago-Torbole. Chata Barbara ve Valle di Sella nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Barbara in Valle di Sella se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Tana del Lupo B&B, family and outdoor sports

9,5

La Tana del Lupo B&B, family and outdoor sports

Ubytování (Bed and breakfast) La Tana del Lupo B&B, family and outdoor sports. La Tana del Lupo B&B, family and outdoor sports se nachází v Borgo, 39 km od MUSE. Ubytování La Tana del Lupo B&B, family and outdoor sports se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locanda In Borgo Garnì & Wellness

9,5

Locanda In Borgo Garnì & Wellness

Ubytování (Hotel) Locanda In Borgo Garnì & Wellness. Locanda In Borgo Garnì & Wellness se nachází v blízkosti centra obce Borgo Valsugana a nabízí klimatizované pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi a wellness... Ubytování Locanda In Borgo Garnì & Wellness se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cuore nel Borgo

9,4

Cuore nel Borgo

Ubytování (Apartmán) Cuore nel Borgo. Cuore nel Borgo se nachází v Borgo, 37 km od MUSE, 19 km od Lago di Levico a 35 km od univerzity v Trentu. Ubytování Cuore nel Borgo se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa sul Brenta - in centro storico a Borgo Valsugana - 022022-AT-745368

9,4

Casa sul Brenta - in centro storico a Borgo Valsugana - 022022-AT-745368

Ubytování (Apartmán) Casa sul Brenta - in centro storico a Borgo Valsugana - 022022-AT-745368. Casa sul Brenta - in centro storico a Borgo Valsugana - 022022-AT-745368 se nachází v Borgo Borgo, pouhých 37 km od MUSE, a nabízí ubytování s výhledem na... Ubytování Casa sul Brenta - in centro storico a Borgo Valsugana - 022022-AT-745368 se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Villa degli Orti

9,3

La Villa degli Orti

Ubytování (Hotel) La Villa degli Orti. La Villa degli Orti se nachází v Borgo, 37 km od MUSE, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování La Villa degli Orti se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Al Gatto Nero

9,3

B&B Al Gatto Nero

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Al Gatto Nero. B&B Al Gatto se nachází v Borgo, 49 km od Nago-Torbole. Nero nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Al Gatto Nero se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Sella Cipriani

9,1

Garnì Sella Cipriani

Ubytování (Hotel) Garnì Sella Cipriani. Garnì Sella Cipriani se nachází 6 km od Borgo Valsugana a 25 minut jízdy od jezer Levico a Caldonazzo. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garnì Sella Cipriani se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

San Giorgio

9,1

San Giorgio

Ubytování (Penzion) San Giorgio. San Giorgio se nachází v Borgo, 37 km od MUSE a 19 km od Lago di Levico. Nabízí restauraci, sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování San Giorgio se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Rocchetta, Borgo Valsugana

9

La Rocchetta, Borgo Valsugana

Ubytování (Apartmány) La Rocchetta, Borgo Valsugana. La Rocchetta, Borgo Valsugana se nachází v Borgo, 18 km od jezera Lago di Levico, 35 km od univerzity v Trentu a 36 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování La Rocchetta, Borgo Valsugana se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - Il Gufo Vacanze

8,8

Trentino Apartments - Il Gufo Vacanze

Ubytování (Apartmány) Trentino Apartments - Il Gufo Vacanze. Trentino Apartments - Il Gufo Vacanze se nachází v Borgo, 37 km od MUSE a 19 km od Lago di Levico. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Trentino Apartments - Il Gufo Vacanze se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bilocale al Crocevia

8

Bilocale al Crocevia

Ubytování (Apartmány) Bilocale al Crocevia. Bilocale al Crocevia se nachází v Borgo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Bilocale al Crocevia se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Baita Dei Nonni - CIPAT 022022 - AT 011138

8

La Baita Dei Nonni - CIPAT 022022 - AT 011138

Ubytování (Apartmány) La Baita Dei Nonni - CIPAT 022022 - AT 011138. La Baita Dei Nonni - CIPAT 022022 - AT 011138 se nachází v Borgo. 26 km od Trenta. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Baita Dei Nonni - CIPAT 022022 - AT 011138 se nachází ve městě Borgo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stunning home in Borgo Valsugana with WiFi and 8 Bedrooms

Stunning home in Borgo Valsugana with WiFi and 8 Bedrooms

Ubytování (Prázdninové domy) Stunning home in Borgo Valsugana with WiFi and 8 Bedrooms. Stunning home in Borgo Valsugana se nachází v Borgo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí Wi-Fi a zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Stunning home in Borgo Valsugana with WiFi and 8 Bedrooms se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Borgo

Město Borgo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Borgo.