Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bořetice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bořetice

Vinařství U Nováků

9,7

Vinařství U Nováků

Ubytování (Penzion) Vinařství U Nováků. Vinařství U Nováků nabízí ubytování s terasou a společným salonkem Bořeticích. Poskytuje pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Vinařství U Nováků se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinařství U Nováků má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vinařství U Nováků momentálně evidujeme 5 recenzí.

U Ořecha

9,5

U Ořecha

Ubytování (Apartmán) U Ořecha. Apartmány U Ořecha se nacházejí v obci Bořetice a nabízejí bezplatné Wi-Fi, sezonní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování U Ořecha se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Ořecha má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Ořecha momentálně evidujeme 120 recenzí.

Apartmány u Bystřických

9,4

Apartmány u Bystřických

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Bystřických. Apartmány u Bystřických se nacházejí v obci Bořetice a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány u Bystřických se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u Bystřických má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány u Bystřických momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion pod Kraví horou

9,2

Penzion pod Kraví horou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Kraví horou. Penzion Pod Kraví horou se nachází v Bořeticích. Nabízí terasu a výhled na rybník. Ubytování Penzion pod Kraví horou se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Kraví horou má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion pod Kraví horou momentálně evidujeme 158 recenzí.

Hotel Kravi Hora

9,1

Hotel Kravi Hora

Ubytování (Hotel) Hotel Kravi Hora. Hotel Kraví Hora je obklopen bořetickými vinicemi a má vlastní vinný sklípek. Ubytování Hotel Kravi Hora se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kravi Hora má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Kravi Hora momentálně evidujeme 517 recenzí.

Penzion Bernardýn

9

Penzion Bernardýn

Ubytování (Hotel) Penzion Bernardýn. Penzion Bernardýn se nachází v Bořeticích a nabízí přepážku s turistickými informacemi, terasu a bezplatné WiFi. Ubytování Penzion Bernardýn se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bernardýn má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Penzion Bernardýn momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Jako Ze Škatulky

8,8

Penzion Jako Ze Škatulky

Ubytování (Penzion) Penzion Jako Ze Škatulky. Penzion Jako ze škatulky v Bořeticích nabízí zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Jako Ze Škatulky se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jako Ze Škatulky má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Jako Ze Škatulky momentálně evidujeme 154 recenzí.

Na domečku

8,5

Na domečku

Ubytování (Apartmány) Na domečku. Na domečku se nachází v Bořeticích v Jihomoravském kraji a nabízí terasu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Brno je odsud 36 km. Ubytování Na domečku se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Ivana

8

Penzion u Ivana

Ubytování (Penzion) Penzion u Ivana. Penzion u Ivana v Bořeticích nabízí ubytování s terasou, sdílený lounge a bar. Na místě je nepřetržitě otevřená recepce a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion u Ivana se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Ivana má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion u Ivana momentálně evidujeme 38 recenzí.

Moravské ubytování

6,3

Moravské ubytování

Ubytování (Venkovský dům) Moravské ubytování. Moravské ubytování se nachází v Bořeticích a nabízí gril a Wi-Fi zdarma. V domě je lyžárna a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Moravské ubytování se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Moravské ubytování má celkové hodnocení 6,3. Pro Venkovský dům Moravské ubytování momentálně evidujeme 12 recenzí.

Friendly house in Bořetice

Friendly house in Bořetice

Ubytování (Prázdninový dům) Friendly house in Bořetice. Featuring a seasonal outdoor pool and garden views, Friendly house in Bořetice is located in Bořetice. Ubytování Friendly house in Bořetice se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Friendly house in Bořetice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán u Révy

Apartmán u Révy

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Révy. Apartmán u Révy se nachází v Bořeticích, 48 km od rakouského městečka Laa an der Thaya. Ubytování Apartmán u Révy se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný sklep Kraví Hora Bořetice

Vinný sklep Kraví Hora Bořetice

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep Kraví Hora Bořetice. Vinný sklep Kraví Hora Bořetice is located in Bořetice and offers a garden and a terrace. The accommodation is 46 km from Laa an der Thaya. Ubytování Vinný sklep Kraví Hora Bořetice se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování u rybníka Bořetice

Ubytování u rybníka Bořetice

Ubytování (Penzion) Ubytování u rybníka Bořetice. Ubytování u rybníka Bořetice se nachází v Bořeticích a nabízí zázemí pro grilování, terasu, společný prostor pro posezení a pokoje s kuchyní a vlastní... Ubytování Ubytování u rybníka Bořetice se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Ubytování u rybníka Bořetice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila dům Emma

Vila dům Emma

Ubytování (Vila) Vila dům Emma. Situated in Bořetice, Viladům Emma offers accommodation with a private pool and private parking. The property has garden views and is 35 km from Brno. Ubytování Vila dům Emma se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dětský svět nedaleko Kraví Hory

Dětský svět nedaleko Kraví Hory

Ubytování (Prázdninový dům) Dětský svět nedaleko Kraví Hory. Dětský svět nedaleko Kraví Hory is situated in Bořetice and offers a terrace. The property is 36 km from Brno and free private parking is available. Ubytování Dětský svět nedaleko Kraví Hory se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)