Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bořetice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bořetice

Penzion a sklep 7 vinařů

10

Penzion a sklep 7 vinařů

UbytováníPenzion a sklep 7 vinařů. Penzion a sklep 7 vinařů se nachází v Bořeticích. Ubytování Penzion a sklep 7 vinařů se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Friends

10

Friends

UbytováníFriends. Friends nabízí klimatizované ubytování v Bořeticích, 20 km od zámku Lednice, 27 km od zámku Valtice a 45 km od hradu Špilberk. Ubytování Friends se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

U Ořecha

9,5

U Ořecha

Ubytování (Apartmán) U Ořecha. Apartmány U Ořecha se nacházejí v obci Bořetice a nabízejí bezplatné Wi-Fi, sezonní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování U Ořecha se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Ořecha má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Ořecha momentálně evidujeme 120 recenzí.

Apartmány u Bystřických

9,4

Apartmány u Bystřických

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Bystřických. Apartmány u Bystřických se nacházejí v obci Bořetice a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány u Bystřických se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány u Bystřických má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány u Bystřických momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Podkroffka

9,4

Apartmán Podkroffka

UbytováníApartmán Podkroffka. Apartmán Podkroffka se nachází v Bořeticích, 20 km od zámku Lednice, 27 km od zámku Valtice a 44 km od hradu Špilberk. Ubytování Apartmán Podkroffka se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion pod Kraví horou

9,2

Penzion pod Kraví horou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Kraví horou. Penzion Pod Kraví horou se nachází v Bořeticích. Nabízí terasu a výhled na rybník. Ubytování Penzion pod Kraví horou se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion pod Kraví horou má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion pod Kraví horou momentálně evidujeme 158 recenzí.

Hotel Kravi Hora

9,1

Hotel Kravi Hora

Ubytování (Hotel) Hotel Kravi Hora. Hotel Kraví Hora je obklopen bořetickými vinicemi a má vlastní vinný sklípek. Ubytování Hotel Kravi Hora se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Kravi Hora má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Kravi Hora momentálně evidujeme 517 recenzí.

Penzion Bernardýn

9

Penzion Bernardýn

Ubytování (Hotel) Penzion Bernardýn. Penzion Bernardýn se nachází v Bořeticích a nabízí přepážku s turistickými informacemi, terasu a bezplatné WiFi. Ubytování Penzion Bernardýn se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Bernardýn má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Penzion Bernardýn momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Jako Ze Škatulky

8,8

Penzion Jako Ze Škatulky

Ubytování (Penzion) Penzion Jako Ze Škatulky. Penzion Jako ze škatulky v Bořeticích nabízí zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Jako Ze Škatulky se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Jako Ze Škatulky má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Jako Ze Škatulky momentálně evidujeme 154 recenzí.

Na domečku

8,5

Na domečku

Ubytování (Apartmány) Na domečku. Na domečku se nachází v Bořeticích v Jihomoravském kraji a nabízí terasu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Brno je odsud 36 km. Ubytování Na domečku se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion u Ivana

8

Penzion u Ivana

Ubytování (Penzion) Penzion u Ivana. Penzion u Ivana v Bořeticích nabízí ubytování s terasou, sdílený lounge a bar. Na místě je nepřetržitě otevřená recepce a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion u Ivana se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Ivana má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion u Ivana momentálně evidujeme 38 recenzí.

Moravské ubytování

6,3

Moravské ubytování

Ubytování (Venkovský dům) Moravské ubytování. Moravské ubytování se nachází v Bořeticích a nabízí gril a Wi-Fi zdarma. V domě je lyžárna a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Moravské ubytování se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Moravské ubytování má celkové hodnocení 6,3. Pro Venkovský dům Moravské ubytování momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán u Révy

Apartmán u Révy

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Révy. Apartmán u Révy se nachází v Bořeticích, 48 km od rakouského městečka Laa an der Thaya. Ubytování Apartmán u Révy se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Friendly house in Bořetice

Friendly house in Bořetice

Ubytování (Prázdninový dům) Friendly house in Bořetice. Featuring a seasonal outdoor pool and garden views, Friendly house in Bořetice is located in Bořetice. Ubytování Friendly house in Bořetice se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Friendly house in Bořetice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vinný sklep Kraví Hora Bořetice

Vinný sklep Kraví Hora Bořetice

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep Kraví Hora Bořetice. Vinný sklep Kraví Hora Bořetice is located in Bořetice and offers a garden and a terrace. The accommodation is 46 km from Laa an der Thaya. Ubytování Vinný sklep Kraví Hora Bořetice se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Dětský svět nedaleko Kraví Hory

Dětský svět nedaleko Kraví Hory

Ubytování (Prázdninový dům) Dětský svět nedaleko Kraví Hory. Dětský svět nedaleko Kraví Hory is situated in Bořetice and offers a terrace. The property is 36 km from Brno and free private parking is available. Ubytování Dětský svět nedaleko Kraví Hory se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila dům Emma

Vila dům Emma

Ubytování (Vila) Vila dům Emma. Situated in Bořetice, Viladům Emma offers accommodation with a private pool and private parking. The property has garden views and is 35 km from Brno. Ubytování Vila dům Emma se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u rybníka Bořetice

Ubytování u rybníka Bořetice

Ubytování (Penzion) Ubytování u rybníka Bořetice. Ubytování u rybníka Bořetice se nachází v Bořeticích a nabízí zázemí pro grilování, terasu, společný prostor pro posezení a pokoje s kuchyní a vlastní... Ubytování Ubytování u rybníka Bořetice se nachází ve městě Bořetice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Penzion Ubytování u rybníka Bořetice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.