Hledat

Ubytování

Ubytování město Bordiana

Ve městě Bordiana (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bordiana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bordiana

Appartamento Paola

9,9

Appartamento Paola

Ubytování (Apartmán) Appartamento Paola. Appartamento Paola se nachází v Bordianě v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 47 km od jezera Molveno. Ubytování Appartamento Paola se nachází ve městě Bordiana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sweet Apartment

8,7

Sweet Apartment

Ubytování (Apartmán) Sweet Apartment. Sweet Apartment se nachází v Bordianě v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sweet Apartment se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Al Pescatore-5

8

Locazione Turistica Al Pescatore-5

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Al Pescatore-5. Locazione Turistica Al Pescatore-5 se nachází v Bordianě a nabízí bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Al Pescatore-5 se nachází ve městě Bordiana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Al Pescatore-6

7,5

Locazione Turistica Al Pescatore-6

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Al Pescatore-6. Locazione Turistica Al Pescatore-6 se nachází v Bordianě a nabízí bar. 27 km od Molvena. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Locazione Turistica Al Pescatore-6 se nachází ve městě Bordiana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Al Pescatore-9

Locazione Turistica Al Pescatore-9

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Al Pescatore-9. Locazione Turistica Al Pescatore-9 se nachází v Bordianě a nabízí bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Al Pescatore-9 se nachází ve městě Bordiana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Al Pescatore-10

Locazione Turistica Al Pescatore-10

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Al Pescatore-10. Locazione Turistica Al Pescatore-10 se nachází v Bordianě a nabízí bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Al Pescatore-10 se nachází ve městě Bordiana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Al Pescatore-2

Locazione Turistica Al Pescatore-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Al Pescatore-2. Locazione Turistica Al Pescatore-2 se nachází v Bordianě a nabízí bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Al Pescatore-2 se nachází ve městě Bordiana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Bordiana

Město Bordiana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Bordiana.