Hledat

Ubytování

Ubytování město Bolzano

Ve městě Bolzano (Itálie) máme celkem 178 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bolzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bolzano

Merlino Goldenstern Residence

10

Merlino Goldenstern Residence

Ubytování (Apartmán) Merlino Goldenstern Residence. Merlino Goldenstern Residence se nachází v Bolzanu, 26 km od jezera Carezza, 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 28 km od muzea Touriseum, a nabízí... Ubytování Merlino Goldenstern Residence se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Runkelstein

10

Villa Runkelstein

Ubytování (Vila) Villa Runkelstein. Villa Runkelstein se nachází v Bolzanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 27 km od jezera Carezza. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Runkelstein se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Schmid Oberrautner Apartment Suites

9,9

Weingut Schmid Oberrautner Apartment Suites

Ubytování (Apartmány) Weingut Schmid Oberrautner Apartment Suites. Weingut Schmid Oberrautner Apartment Suites se nachází v Bolzanu, necelý 1 km od Památníku vítězství a 20 minut chůze od vánočních trhů. Ubytování Weingut Schmid Oberrautner Apartment Suites se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chic In The City

9,8

Chic In The City

Ubytování (Apartmán) Chic In The City. Ubytování se nachází v Bolzanu, 2,9 km od památníku vítězství a 3,2 km od vánočního trhu. Chic In The City nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Chic In The City se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lauben Apartment: Bolzano

9,7

Lauben Apartment: Bolzano

Ubytování (Apartmány) Lauben Apartment: Bolzano. Lauben Apartment: Bolzano se nachází v Bolzanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Hotel stojí 30 km od muzea Touriseum a 32 km od parku Maia. Ubytování Lauben Apartment: Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ligeia

9,7

Appartamento Ligeia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ligeia. Appartamento Ligeia se nachází asi 27 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Appartamento Ligeia se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dependance Runkelstein

9,7

Dependance Runkelstein

Ubytování (Vila) Dependance Runkelstein. Dependance Runkelstein se nachází v Bolzanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 27 km od jezera Carezza. Ubytování Dependance Runkelstein se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Gojer

9,7

Apartments Gojer

Ubytování (Apartmán) Apartments Gojer. Apartments Gojer se nachází v Bolzanu, asi 7 km od vánočních trhů. Nabízí výhled na město, zahradu a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Gojer se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

App.Waldblick

9,7

App.Waldblick

Ubytování (Apartmán) App.Waldblick. App.Waldblick se nachází v obci Sand in Taufers a nabízí terasu, výhled na hory, bezplatné půjčení jízdních kol, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování App.Waldblick se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Battente 1862 Bed&Breakfast - For exclusive use -

9,7

Il Battente 1862 Bed&Breakfast - For exclusive use -

Ubytování (Bed and breakfast) Il Battente 1862 Bed&Breakfast - For exclusive use -. Il Battente 1862 Bed&Breakfast - For exclusive use - sídlí v budově z 18. století, pouhých 250 metrů od centra Bolzana. Ubytování Il Battente 1862 Bed&Breakfast - For exclusive use - se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Argentieri Apartment

9,7

Argentieri Apartment

Ubytování (Apartmány) Argentieri Apartment. Argentieri Apartment se nachází v Bolzanu, 26 km od jezera Carezza a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Argentieri Apartment se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Eberlehof

9,7

Weingut Eberlehof

Ubytování (Apartmány) Weingut Eberlehof. Weingut Eberlehof se nachází v Bolzanu, 25 km od jezera Carezza, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Weingut Eberlehof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Life Apartment & City Bike

9,6

Life Apartment & City Bike

Ubytování (Apartmán) Life Apartment & City Bike. Life Apartment & City Bike se nachází asi 1,1 km od památníku vítězství v Bolzanu a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování Life Apartment & City Bike se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Loft del Talvera

9,6

Loft del Talvera

Ubytování (Apartmán) Loft del Talvera. Loft del Talvera se nachází v Bolzanu, 27 km od muzea Touriseum a jezera Carezza, a nabízí klimatizaci. Ubytování Loft del Talvera se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

CityChalet romantic Bozen

9,6

CityChalet romantic Bozen

Ubytování (Apartmán) CityChalet romantic Bozen. CityChalet Romantic Bozen se nachází v Bolzanu, 27 km od jezera Carezza a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování CityChalet romantic Bozen se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

MAISON MY LIFE

9,6

MAISON MY LIFE

Ubytování (Apartmán) MAISON MY LIFE. MAISON MY LIFE se nachází v Bolzanu, 27 km od jezera Carezza a 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování MAISON MY LIFE se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mirror Houses

9,5

Mirror Houses

Ubytování (Prázdninové domy) Mirror Houses. Mirror Houses se nachází v Bolzanu v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 1,6 km od výstaviště Bolzano. Ubytování Mirror Houses se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Villa Huber

9,5

Apartment Villa Huber

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Huber. Apartment Villa Huber se nachází v Bolzanu, 26 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Apartment Villa Huber se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steidlerhof

9,5

Steidlerhof

Ubytování (Farma) Steidlerhof. Steidlerhof se nachází v Bolzanu, asi 2,6 km od vánočních trhů, a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Steidlerhof se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kristplonerhof

9,5

Kristplonerhof

Ubytování (Apartmány) Kristplonerhof. Kristplonerhof se nachází v Bolzanu, 30 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kristplonerhof se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

164 apt.

9,5

164 apt.

Ubytování (Apartmány) 164 apt.. 164 apt. s výhledem na hory. Ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí se nachází asi 32 km od opatství Novacella. Ubytování 164 apt. se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tollhof

9,5

Tollhof

Ubytování (Farma) Tollhof. Tollhof se nachází uprostřed vinic, 3 km od centra města Bozen. Ubytování Tollhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento ospitale: vivi nel Cuore di Bolzano

9,4

Appartamento ospitale: vivi nel Cuore di Bolzano

Ubytování (Apartmány) Appartamento ospitale: vivi nel Cuore di Bolzano. Appartamento ospitale se nachází 25 km od jezera Carezza a 31 km od zahrad zámku Trauttmansdorff v Bolzanu. Ubytování Appartamento ospitale: vivi nel Cuore di Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenuhr Bolzano Apartments

9,4

Sonnenuhr Bolzano Apartments

Ubytování (Apartmány) Sonnenuhr Bolzano Apartments. Sonnenuhr Bolzano Apartments se nachází 300 metrů od vánočních trhů v Bolzanu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Sonnenuhr Bolzano Apartments se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nel Cuore Verde di Bolzano

9,4

Nel Cuore Verde di Bolzano

Ubytování (Apartmán) Nel Cuore Verde di Bolzano. Nel Cuore Verde di Bolzano se nachází v Bolzanu, 1,2 km od vánočních trhů, 3,3 km od výstaviště Fiera Bolzano a 3,9 km od výstaviště Bolzano. Ubytování Nel Cuore Verde di Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ulivo Suite

9,4

Ulivo Suite

Ubytování (Apartmán) Ulivo Suite. Ulivo Suite se nachází asi 1,6 km od vánočních trhů v Bolzanu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ulivo Suite se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA VITTORIA - SIEGESHAUS

9,4

CASA VITTORIA - SIEGESHAUS

Ubytování (Apartmán) CASA VITTORIA - SIEGESHAUS. CASA VITTORIA - SIEGESHAUS se nachází v Bolzanu, 90 metrů od památníku vítězství a 700 metrů od vánočních trhů. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování CASA VITTORIA - SIEGESHAUS se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Life Room

9,4

Life Room

Ubytování (Apartmán) Life Room. Life Room se nachází v Bolzanu, 26 km od jezera Carezza a 31 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Life Room se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Duomo 55 MQ new flat in the centre of Bolzano

9,4

Duomo 55 MQ new flat in the centre of Bolzano

Ubytování (Apartmán) Duomo 55 MQ new flat in the centre of Bolzano. Duomo 55 MQ new flat in the centre of Bolzano se nachází v Bolzanu, 200 metrů od vánočních trhů a 800 metrů od památníku vítězství. Ubytování Duomo 55 MQ new flat in the centre of Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento nel Cuore di Bolzano

9,4

Appartamento nel Cuore di Bolzano

Ubytování (Apartmán) Appartamento nel Cuore di Bolzano. Appartamento nel Cuore di Bolzano se nachází v Bolzanu, 27 km od jezera Carezza a 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Appartamento nel Cuore di Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

CityChalet family Bozen

9,3

CityChalet family Bozen

Ubytování (Apartmán) CityChalet family Bozen. CityChalet family Bozen se nachází v Bolzanu, 31 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí výhled do zahrady. 27 km od jezera Carezza. Ubytování CityChalet family Bozen se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bad St Isidor

9,3

Bad St Isidor

Ubytování (Hotel) Bad St Isidor. Rodinný hotel Bad St Isidor se nachází pouhých 7 km od Bolzana a nabízí vlastní restauraci a v létě také malý bazén. Ubytování Bad St Isidor se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Urbanhof Prantenberger

9,3

Urbanhof Prantenberger

Ubytování (Apartmány) Urbanhof Prantenberger. Urbanhof Prantenberger je fungující farma, která pěstuje vlastní ovoce a víno a vyrábí domácí jablečnou šťávu. Ubytování Urbanhof Prantenberger se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pepper Lounge & Suite

9,3

Pepper Lounge & Suite

Ubytování (Bed and breakfast) Pepper Lounge & Suite. Pepper Lounge & Suite se nachází v Bolzanu, pouhých 26 km od jezera Carezza, a nabízí restauraci, bar a bankomat. Ubytování Pepper Lounge & Suite se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Design Apartment in the heart of Bolzano

9,3

Design Apartment in the heart of Bolzano

Ubytování (Apartmán) Design Apartment in the heart of Bolzano. Design Apartment in the heart of Bolzano se nachází v Bolzanu, 400 metrů od vánočních trhů a necelý 1 km od památníku vítězství. Ubytování Design Apartment in the heart of Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Kohlern-Colle

9,3

Gasthof Kohlern-Colle

Ubytování (Hotel) Gasthof Kohlern-Colle. Hotel Colle Kohlern se nachází v nadmořské výšce 1130 metrů, 3 minuty chůze od lanovky vedoucí do údolí Bolzano, a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Gasthof Kohlern-Colle se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pixner Apartments

9,3

Pixner Apartments

Ubytování (Apartmány) Pixner Apartments. Pixner Apartments se nachází v Bolzanu, 26 km od jezera Carezza a 31 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pixner Apartments se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bogen bistro & apartments

9,3

Bogen bistro & apartments

Ubytování (Apartmány) Bogen bistro & apartments. Bogen bistro & apartments nabízí klimatizované ubytování v Bolzanu. Vánoční trh v Bolzanu je vzdálený 200 metrů. Ubytování Bogen bistro & apartments se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomiti 65 mq new flat in the center of Bolzano

9,3

Dolomiti 65 mq new flat in the center of Bolzano

Ubytování (Apartmány) Dolomiti 65 mq new flat in the center of Bolzano. Dolomiti 65 mq new flat in the center of Bolzano se nachází v Bolzanu, 200 metrů od vánočních trhů a 800 metrů od Památníku vítězství. Ubytování Dolomiti 65 mq new flat in the center of Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Delai

9,3

Delai

Ubytování (Apartmán) Delai. Delai nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 2,9 km od Památníku vítězství v Bolzanu. K dispozici je soukromé... Ubytování Delai se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Arte Apartments

9,3

Arte Apartments

Ubytování (Apartmán) Arte Apartments. Arte Apartments se nachází v Bolzanu, 26 km od jezera Carezza a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Arte Apartments se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castel Hörtenberg

9,2

Castel Hörtenberg

Ubytování (Hotel) Castel Hörtenberg. Pětihvězdičkový hotel Castel Hörtenberg se nachází v Bolzanu, 800 metrů od místa konání vánočních trhů. Ubytování Castel Hörtenberg se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Laubensuite Old Town Bolzano

9,2

Laubensuite Old Town Bolzano

Ubytování (Apartmán) Laubensuite Old Town Bolzano. Laubensuite Old Town Bolzano se nachází v Bolzanu, 26 km od jezera Carezza a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Laubensuite Old Town Bolzano se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peters Guest House

9,2

Peters Guest House

Ubytování (Apartmány) Peters Guest House. Peters Guest House se nachází v Bolzanu, 27 km od jezera Carezza a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Peters Guest House se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Loft 82 Apartments

9,2

Loft 82 Apartments

Ubytování (Apartmány) Loft 82 Apartments. Loft 82 Apartments se nachází 28 km od jezera Carezza a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Loft 82 Apartments se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Goldenstern Townhouse

9,2

Goldenstern Townhouse

Ubytování (Bed and breakfast) Goldenstern Townhouse. Goldenstern Townhouse se nachází v Bolzanu, 800 metrů od památníku vítězství a 500 metrů od vánočního trhu. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Goldenstern Townhouse se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Life Studio & City Bike

9,2

Life Studio & City Bike

Ubytování (Apartmán) Life Studio & City Bike. Life Studio & City Bike se nachází v Bolzanu, 260 metrů od vánočních trhů a 3,1 km od památníku vítězství. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Life Studio & City Bike se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Marie

9,2

Apartment Marie

Ubytování (Apartmán) Apartment Marie. Apartment Marie se nachází v Bolzanu, pouhých 500 metrů od vánočních trhů. Ubytování Apartment Marie se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ka.La Apartment

9,2

Ka.La Apartment

Ubytování (Apartmány) Ka.La Apartment. Ka.La Apartment se nachází v historickém centru Bolzana, 26 km od jezera Carezza, 31 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 31 km od muzea Touriseum. Ubytování Ka.La Apartment se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hörtenberg Homes

9,2

Hörtenberg Homes

Ubytování (Aparthotel) Hörtenberg Homes. Hörtenberg Homes se nachází v historickém centru Bolzana, 27 km od jezera Carezza a 30 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Hörtenberg Homes se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guesthouse Gigli 2 - Garage & Tourist Card

9,2

Guesthouse Gigli 2 - Garage & Tourist Card

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Gigli 2 - Garage & Tourist Card. Guesthouse Gigli 2 - Garage & Tourist Card nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Bolzanu, 27 km od jezera Carezza a 30 km od zahrad zámku... Ubytování Guesthouse Gigli 2 - Garage & Tourist Card se nachází ve městě Bolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Bolzano

Město Bolzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 178 hotelů a ubytování ve městě Bolzano.