Hledat

Ubytování

Ubytování město Bohinjska Bela

Ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bohinjska Bela

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bohinjska Bela

Michael Apartments

10

Michael Apartments

Ubytování (Apartmán) Michael Apartments. Boasting garden views, Michael Apartments features accommodation with a patio and a kettle, around 700 metres from Iglica Waterfalls. Ubytování Michael Apartments se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guesthouse Pr Skminc Sabine Frank

9,7

Guesthouse Pr Skminc Sabine Frank

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Pr Skminc Sabine Frank. Penzion Pr Skminc Sabine Frank se nachází v obci Bohinjska Bela, 4,4 km od jeskyně Jama pod Babjim zobom a 100 metrů od vodopádů Iglica. Ubytování Guesthouse Pr Skminc Sabine Frank se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Jack's Apartments

9,7

Jack's Apartments

Ubytování (Apartmány) Jack's Apartments. Jack's Apartments se nachází v Bledu, 3,5 km od ostrova Bled a 5 km od hradu Bled. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Jack's Apartments se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dominika

9,7

Apartments Dominika

Ubytování (Apartmány) Apartments Dominika. Situated in Bohinjska Bela in the Gorenjska region, with Iglica Waterfalls nearby, Apartments Dominika features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments Dominika se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Pr' Kovač apartments

9,6

Pr' Kovač apartments

Ubytování (Apartmán) Pr' Kovač apartments. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Pr' Kovač apartments can be found in Bohinjska Bela, close to Iglica Waterfalls and 5 km... Ubytování Pr' Kovač apartments se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Kirhouse Apartment

9,5

Kirhouse Apartment

Ubytování (Apartmány) Kirhouse Apartment. Kirhouse Apartment jsou apartmány a chata s balkonem a Wi-Fi zdarma situované 4 km od jeskyně pod Babjim zobem. Ubytování Kirhouse Apartment se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet ApArt

9,5

Chalet ApArt

Ubytování (Chata) Chalet ApArt. Featuring a balcony with mountain views, and a garden and barbecue facilities, Chalet ApArt can be found in Bohinjska Bela, close to The cave under Babji... Ubytování Chalet ApArt se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Zupan

9,4

Apartmaji Zupan

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Zupan. Apartmaji Zupan se nachází v obci Bohinjska Bela a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmaji Zupan se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vaznik Farm House Apartments

9,4

Vaznik Farm House Apartments

Ubytování (Farma) Vaznik Farm House Apartments. Farma Vaznik se nachází v nadmořské výšce 900 metrů, 2 km od obce Bohinjska Bela. Ubytování Vaznik Farm House Apartments se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Raft, Bovec

9,1

Apartma Raft, Bovec

Ubytování (Apartmány) Apartma Raft, Bovec. Tento apartmán s prostornou zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován ve městě Bovec, pouhých 100 metrů od hlavního náměstí... Ubytování Apartma Raft, Bovec se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko).

4 ELEMENTS B&B

9,1

4 ELEMENTS B&B

Ubytování (Bed and breakfast) 4 ELEMENTS B&B. Bed and breakfast 4 ELEMENTS B&B se nachází v obci Bohinjska Bela a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a... Ubytování 4 ELEMENTS B&B se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment KLEMEN

9,1

Apartment KLEMEN

Ubytování (Apartmán) Apartment KLEMEN. Located in Bohinjska Bela, within 4 km of The cave under Babji zob and 700 metres of Iglica Waterfalls, Apartment KLEMEN offers accommodation with free... Ubytování Apartment KLEMEN se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

B&B Rot

8,8

B&B Rot

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Rot. B&B Rot se nachází v Bohinjska Bela, asi 3,5 km od jeskyně pod Babji zob. Ubytování B&B Rot se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Jalen

8,7

Apartment Jalen

Ubytování (Penzion) Apartment Jalen. Apartmán Vesna se nachází ve městě Bled, 3 km od Bledského jezera a ostrova Bled. Ubytování Apartment Jalen se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Bela rooms

8,1

Bela rooms

Ubytování (Hostel) Bela rooms. Bela rooms se nachází v obci Bohinjska Bela, jen 1,4 km od vodopádů Iglica a 7 km od jeskyně pod vyhlídkou Babji zob. Ubytování Bela rooms se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Village house PriKadet

Village house PriKadet

Ubytování (Prázdninový dům) Village house PriKadet. Featuring garden views, Village house PriKadet features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Iglica Waterfalls. Ubytování Village house PriKadet se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Pr'Pišk

Apartmaji Pr'Pišk

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Pr'Pišk. Offering garden views and a bar, Apartmaji Pr'Pišk offers accommodation ideally located in Bohinjska Bela, within a short distance of Iglica Waterfalls. Ubytování Apartmaji Pr'Pišk se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Bohinjska Bela

Three-Bedroom Holiday Home in Bohinjska Bela

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Bohinjska Bela. Offering free WiFi and free private parking, Three-Bedroom Holiday Home in Bohinjska Bela is located in Bohinjska Bela, within just 200 metres of The cave... Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Bohinjska Bela se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Michael Apartments

Michael Apartments

Ubytování (Apartmán) Michael Apartments. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Michael Apartments can be found in Bohinjska Bela, close to Iglica Waterfalls... Ubytování Michael Apartments se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Počitniška hiša Lenčka

Počitniška hiša Lenčka

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Lenčka. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Počitniška hiša Lenčka provides accommodation in Bohinjska Bela with free WiFi and city views. Ubytování Počitniška hiša Lenčka se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious apartment

Spacious apartment

Ubytování (Apartmán) Spacious apartment. Spacious apartment, a property with a garden, is located in Bled, 2.1 km from The Bled Island, 3.3 km from Bled Castle, as well as 3. Ubytování Spacious apartment se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma pr´ Štengarju

Apartma pr´ Štengarju

Ubytování (Apartmán) Apartma pr´ Štengarju. Situated 3.5 km from The cave under Babji zob and 200 metres from Iglica Waterfalls, Apartma pr´ Štengarju is in Bohinjska Bela and has a garden and a... Ubytování Apartma pr´ Štengarju se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

InGreen house

InGreen house

Ubytování (Apartmány) InGreen house. InGreen house se nachází v Bohinjské Běle a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, zahradu, zázemí pro grilování a výhled na bazén. Ubytování InGreen house se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Zeleni gaj

Apartmaji Zeleni gaj

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Zeleni gaj. Situated in Bohinjska Bela in the Gorenjska region and The cave under Babji zob reachable within 5 km, Apartmaji Zeleni gaj features accommodation with... Ubytování Apartmaji Zeleni gaj se nachází ve městě Bohinjska Bela (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Ubytování ve městě Bohinjska Bela

Město Bohinjska Bela se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Bohinjska Bela.