Hledat

Ubytování

Ubytování město Bogojina

Ve městě Bogojina (Slovinsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bogojina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bogojina

Holiday Home Janko

8,6

Holiday Home Janko

Ubytování (Apartmány) Holiday Home Janko. Prázdninový dům Janko se nachází v obci Bogojina, 29 km od Bad Radkersburgu. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Janko se nachází ve městě Bogojina (Slovinsko - Pomurje).

Apartma Kokoro

Apartma Kokoro

Ubytování (Apartmán) Apartma Kokoro. Apartma Kokoro is situated in Bogojina and offers free bikes and a garden. Ubytování Apartma Kokoro se nachází ve městě Bogojina (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vorgova klet

Vorgova klet

Ubytování (Prázdninový dům) Vorgova klet. Situated in Bogojina, Vorgova klet provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Vorgova klet se nachází ve městě Bogojina (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Gönc

Holiday home Gönc

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gönc. Boasting a terrace, Holiday home Gönc offers accommodation in Bogojina with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday home Gönc se nachází ve městě Bogojina (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Slavica

Holiday Home Slavica

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Slavica. Situated in Bogojina in the Pomurje region, Holiday Home Slavica has a balcony. The accommodation is 27 km from Bad Radkersburg. Ubytování Holiday Home Slavica se nachází ve městě Bogojina (Slovinsko - Pomurje).

House at the trees

House at the trees

Ubytování (Prázdninový dům) House at the trees. House at the trees is situated in Bogojina and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování House at the trees se nachází ve městě Bogojina (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bogojina

Město Bogojina se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Bogojina.