Hledat

Ubytování

Ubytování město Biograd na Moru

Ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko) máme celkem 920 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Biograd na Moru

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Biograd na Moru

New Apartment Joly Sea View

9,9

New Apartment Joly Sea View

Ubytování (Apartmán) New Apartment Joly Sea View. New Apartment Joly Sea View se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 100 metrů od muzea kulturního dědictví Biogradu a 3 minuty pěšky od přístaviště... Ubytování New Apartment Joly Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Zagi Apartment

9,9

Zagi Apartment

Ubytování (Apartmán) Zagi Apartment. Set in Biograd na Moru, 700 metres from Soline Beach and 1.3 km from Dražica Beach, Zagi Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Zagi Apartment se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Silva

9,9

Apartment Silva

Ubytování (Apartmán) Apartment Silva. Located in Biograd na Moru, 1.3 km from Biograd Ferry Terminal, Apartment Silva provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front... Ubytování Apartment Silva se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ljepa

9,9

Apartman Ljepa

Ubytování (Apartmán) Apartman Ljepa. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Biogradu na Moru, 3 km od zábavního parku Mirnovec. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Ljepa se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Posidonija

9,9

Mobile Home Posidonija

Ubytování (Kemp) Mobile Home Posidonija. Located 100 metres from Soline Beach, Mobile Home Posidonija provides accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Mobile Home Posidonija se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Biograd Seaside

9,9

Biograd Seaside

Ubytování (Apartmán) Biograd Seaside. Apartmán Biograd Seaside se nachází v Biogradu na Moru, 27 km od Zadaru, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné WI-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Biograd Seaside se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Tuta

9,9

Apartmani Tuta

Ubytování (Apartmán) Apartmani Tuta. Apartmán Tuta se nachází v obci Biograd na Moru, 1,6 km od přístavu Kornati. K dispozici je gril a zahrada. Ubytování Apartmani Tuta se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jeličić

9,9

Apartments Jeličić

Ubytování (Apartmány) Apartments Jeličić. Apartments Jeličić se nachází v Biogradu na Moru, 700 metrů od přístavu Kornati a necelý 1 km od terminálu trajektů Biograd. Ubytování Apartments Jeličić se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Potjeh

9,9

Potjeh

Ubytování (Apartmán) Potjeh. Located in Biograd na Moru, 1 km from Biograd Heritage Museum and 1. Ubytování Potjeh se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Mia Biograd

9,9

Apartman Mia Biograd

Ubytování (Apartmán) Apartman Mia Biograd. Apartmán Mia Biograd se nachází v Biogradu na Moru, 600 metrů od přístavu Kornati a 1,5 km od přístaviště trajektů Biograd. Ubytování Apartman Mia Biograd se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Duo

9,9

Villa Duo

Ubytování (Vila) Villa Duo. Set in Biograd na Moru, 300 metres from Soline Beach and 300 metres from Dražica Beach, Villa Duo offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Duo se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani ElaDora

9,8

Apartmani ElaDora

Ubytování (Apartmány) Apartmani ElaDora. Situated in Biograd na Moru in the Zadar County region, with Biograd Heritage Museum and Biograd Ferry Terminal nearby, Apartmani ElaDora features... Ubytování Apartmani ElaDora se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

TOM Mobile Home

9,8

TOM Mobile Home

Ubytování (Vila) TOM Mobile Home. TOM Mobile Home se nachází v Biogradu na Moru, 1,2 km od přístavu Kornati a 2,2 km od trajektového terminálu Biograd. Ubytování TOM Mobile Home se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Kuhta

9,8

Apartment Kuhta

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuhta. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Biogradu na Moru, jen 26 km od Zadaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kuhta se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

A&J deluxe apartment

9,8

A&J deluxe apartment

Ubytování (Apartmán) A&J deluxe apartment. A&J deluxe apartment, a property with a garden and a terrace, is set in Biograd na Moru, 200 metres from Dražica Beach, 500 metres from Soline Beach, as... Ubytování A&J deluxe apartment se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kata

9,8

Apartments Kata

Ubytování (Apartmány) Apartments Kata. Apartments Kata se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 2 km od Fun Parku Mirnovec. Ubytování Apartments Kata se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campsite Sunny Home Soline

9,8

Campsite Sunny Home Soline

Ubytování (Kemp) Campsite Sunny Home Soline. Mobilní domy Campsite Sunny Home Soline se nacházejí v areálu kempu Camping Park Soline nedaleko Biogradu na Moru a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Campsite Sunny Home Soline se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

D&Z Mobile Home

9,8

D&Z Mobile Home

Ubytování (Kemp) D&Z Mobile Home. D&Z Mobile Home nabízí ubytování s posezením a nachází se v Biogradu na Moru, 2,6 km od přístaviště trajektů a 2,7 km od přístavu Kornati. Ubytování D&Z Mobile Home se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lili

9,8

Apartment Lili

Ubytování (Apartmán) Apartment Lili. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Biogradu na Moru, 2,2 km od zábavního parku Mirnovec, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a patio. Ubytování Apartment Lili se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little world of Mia

9,8

Little world of Mia

Ubytování (Apartmán) Little world of Mia. Set just a few steps from Bosana Beach, Little world of Mia offers accommodation in Biograd na Moru with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Little world of Mia se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lori

9,8

Apartments Lori

Ubytování (Apartmány) Apartments Lori. Apartmány Lori se nachází ve městě Biograd na Moru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Apartments Lori se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Tomljenovic

9,7

Apartmani Tomljenovic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tomljenovic. Situated in Biograd na Moru in the Zadar County region and Kornati Marina reachable within 800 metres, Apartmani Tomljenovic features accommodation with... Ubytování Apartmani Tomljenovic se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

House "Vesela"

9,7

House "Vesela"

Ubytování (Prázdninový dům) House "Vesela". House "Vesela" se nachází v Biogradu na Moru, jen 500 metrů od trajektového terminálu. Ubytování House "Vesela" se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kraljev

9,7

Apartments Kraljev

Ubytování (Apartmány) Apartments Kraljev. Apartments Kraljev se nacházejí v letovisku Biograd, bývalém sídle chorvatských králů, pouhých 200 metrů od oblázkové pláže a 500 metrů od centra města, a... Ubytování Apartments Kraljev se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

CaLu Villas Resort

9,7

CaLu Villas Resort

Ubytování (Kemp) CaLu Villas Resort. Rezort CaLu Villas se nachází 1,4 km od přístavu Kornati. Nabízí ubytování s balkonem, sezónní venkovní bazén a zahradu. Hosté zde mohou využívat vířivku. Ubytování CaLu Villas Resort se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tea

9,7

Villa Tea

Ubytování (Vila) Villa Tea. Villa Tea se nachází v městečku Biograd na Moru, 400 metrů od přístaviště Marina Kornati, 1,4 km od biogradského přístaviště trajektů a 1,5 km od muzea... Ubytování Villa Tea se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Alba Maris - Center

9,7

Apartment Alba Maris - Center

Ubytování (Apartmán) Apartment Alba Maris - Center. Situated in Biograd na Moru, 600 metres from Dražica Beach and 600 metres from Bosana Beach, Apartment Alba Maris - Center features accommodation with free... Ubytování Apartment Alba Maris - Center se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Paula

9,7

Apartman Paula

Ubytování (Apartmán) Apartman Paula. Apartmán Paula s bezplatným Wi-Fi se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 100 metrů od historického muzea a 400 metrů od přístavního terminálu Biograd. Ubytování Apartman Paula se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soojo

9,7

Soojo

Ubytování (Apartmán) Soojo. Featuring garden views, Soojo provides accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Biograd Ferry Terminal. Ubytování Soojo se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment B&B

9,7

Apartment B&B

Ubytování (Apartmán) Apartment B&B. Apartmán B&B se nachází v Biogradu na Moru, 2,9 km od zábavního parku Mirnovec a nabízí balkon, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment B&B se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Marina & Ivan

9,7

Marina & Ivan

Ubytování (Apartmán) Marina & Ivan. Marina & Ivan se nachází v Biogradu na Moru, 1,5 km od mariny Kornati, a nabízí patio, zahradu, bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Marina & Ivan se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gušter Mobile Home

9,7

Gušter Mobile Home

Ubytování (Apartmán) Gušter Mobile Home. Gušter Mobile Home se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 1,4 km od přístavu Kornati. Ubytování Gušter Mobile Home se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luka Apartments

9,7

Luka Apartments

Ubytování (Apartmány) Luka Apartments. Apartments Luka se nachází v Biogradu na Moru, 3 km od zábavního parku Mirnovec. Nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luka Apartments se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Filipovic

9,7

Apartments Filipovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Filipovic. Apartmány Filipovic se nacházejí v Biogradu na Moru, 27 km od Zadaru a 41 km od Šibeniku, a nabízejí klimatizované ubytování. Ubytování Apartments Filipovic se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Mara

9,7

Apartment Mara

Ubytování (Apartmán) Apartment Mara. Apartmán Mara se nacházejí ve městě Biograd na Moru a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování. Hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Mara se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru

9,7

Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru

Ubytování (Prázdninový areál) Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru. Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru se nachází 2,8 km od trajektového terminálu Biograd a nabízí ubytování s balkonem a zahradu se... Ubytování Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile home Luka

9,7

Mobile home Luka

Ubytování (Kemp) Mobile home Luka. Mobilní dům Luka se nachází v Biogradu na Moru. Nabízí restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mobile home Luka se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Beleca

9,7

Beleca

Ubytování (Apartmán) Beleca. Beleca se nachází 400 metrů od trajektového terminálu v Biogradu. Nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beleca se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Leonardo

9,7

Apartment Leonardo

Ubytování (Apartmán) Apartment Leonardo. Apartmán Leonardo se nachází v Biogradu na Moru, 500 metrů od přístaviště Kornati a méně než 1 km od trajektového terminálu. Ubytování Apartment Leonardo se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Mrkić

9,7

Apartment Mrkić

Ubytování (Apartmány) Apartment Mrkić. Apartment Mrkić se nachází 15 minut pěšky od pláže Soline a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, se soukromým patiem nebo terasou. Ubytování Apartment Mrkić se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nenada

9,7

Apartments Nenada

Ubytování (Apartmán) Apartments Nenada. Apartmány Nenada se nacházejí v Biogradu na Moru, 26 km od Zadaru. Dům má vlastní bezplatné parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Nenada se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Goga

9,6

Apartmani Goga

Ubytování (Apartmány) Apartmani Goga. Apartmány Goga se nachází ve městě Biograd na Moru, 26 km od Zadaru a 42 km od Šibeniku. Nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Apartmani Goga se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Nina

9,6

Villa Nina

Ubytování (Apartmány) Villa Nina. Apartmány Villa Nina se nacházejí v Biogradu na Moru, 1,5 km od přístavu Marina Kornati a 1,8 km od přístaviště trajektů Biograd, a nabízejí zdarma... Ubytování Villa Nina se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Camp San Antonio

9,6

Camp San Antonio

Ubytování (Kemp) Camp San Antonio. Camp San Antonio se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 1,4 km od přístavu Kornati. Ubytování Camp San Antonio se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kekel

9,6

Apartments Kekel

Ubytování (Apartmány) Apartments Kekel. Apartments Kekel se nachází v Biogradu na Moru, nedaleko Historického muzea Biogradu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Kekel se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ms Estrada Mobile Homes

9,6

Ms Estrada Mobile Homes

Ubytování (Prázdninový areál) Ms Estrada Mobile Homes. MS Estrada Mobile Homes se nachází jen pár metrů od písečné pláže a těší se klidné lokalitě ve stínu borovic, 10 minut pěšky od centra Biogradu. Ubytování Ms Estrada Mobile Homes se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile home SeaStar

9,6

Mobile home SeaStar

Ubytování (Kemp) Mobile home SeaStar. Mobile Home SeaStar se nachází v Biogradu na Moru, 2,3 km od trajektového přístaviště Biograd a přístavu Kornati. Ubytování Mobile home SeaStar se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Boja

9,6

Apartment Boja

Ubytování (Apartmán) Apartment Boja. Apartment Boja se nachází 5 minut pěšky od centra Biogradu na Moru a nejbližší pláže. Ubytování Apartment Boja se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest House Dia

9,6

Guest House Dia

Ubytování (Penzion) Guest House Dia. Guest House Dia je penzion situovaný v Biogradu na Moru, 600 metrů od pobřežní promenády plné barů a restaurací. Ubytování Guest House Dia se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tomic

9,6

Apartments Tomic

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomic. Apartments Tomic se nachází 800 metrů od břehu Jaderského moře a od středu městečka Biograd. Ubytování Apartments Tomic se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lana

9,6

Lana

Ubytování (Apartmány) Lana. Apartmány Lana se nachází v Biogradu na Moru, nedaleko přístavu Kornati, přístaviště trajektů Biograd a muzea Zavičajni muzej Biograd. Ubytování Lana se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ubytování ve městě Biograd na Moru

Město Biograd na Moru se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 920 hotelů a ubytování ve městě Biograd na Moru.