Hledat

Ubytování

Ubytování město Bieno

Ve městě Bieno (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bieno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bieno

B&B Il Piccolo Principe

9,7

B&B Il Piccolo Principe

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Piccolo Principe. B&B Il Piccolo Principe se nachází v obci Bieno a nabízí zahradu s vířivkou a grilem. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování B&B Il Piccolo Principe se nachází ve městě Bieno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Weiss

9,3

Maso Weiss

Ubytování (Prázdninový dům) Maso Weiss. Maso Weiss se nachází v obci Bieno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Maso Weiss se nachází ve městě Bieno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camilla House Mountain

9,3

Camilla House Mountain

UbytováníCamilla House Mountain. Camilla House Mountain se nachází v obci Bieno, 48 km od MUSE, 30 km od Lago di Levico a 46 km od Tridentské univerzity. Ubytování Camilla House Mountain se nachází ve městě Bieno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Pleiadi

9

Le Pleiadi

UbytováníLe Pleiadi. Le Pleiadi se nachází v Bienu, 48 km od MUSE, 30 km od Lago di Levico a 46 km od univerzity v Trentu. 47 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Le Pleiadi se nachází ve městě Bieno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Carraro

8,2

Albergo Carraro

Ubytování (Hotel) Albergo Carraro. Rodinný Albergo Carraro má restauraci, která podává domácí kuchyni a jednoduše zařízené pokoje s TV a vlastní koupelnou. Castelnuovo je vzdálené 8 km. Ubytování Albergo Carraro se nachází ve městě Bieno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Miralefre

Baita Miralefre

UbytováníBaita Miralefre. Baita Miralefre se nachází v Bienu, 47 km od MUSE a 29 km od Lago di Levico. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Baita Miralefre se nachází ve městě Bieno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Bieno

Město Bieno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Bieno.