Hledat

Ubytování

Ubytování město Benitses

Ve městě Benitses (Řecko) máme celkem 107 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Benitses

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Benitses

Ionian Garden Villas I

9,9

Ionian Garden Villas I

Ubytování (Vila) Ionian Garden Villas I. Situated in Benitses, Ionian Garden Villas I offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. Ubytování Ionian Garden Villas I se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Vassia's Beach Houses

9,7

Vassia's Beach Houses

Ubytování (Apartmány) Vassia's Beach Houses. Set in Benitses in the Corfu region and Benitses Beach reachable within a few steps, Vassia's Beach Houses offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Vassia's Beach Houses se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virginia Studios

9,7

Virginia Studios

Ubytování (Aparthotel) Virginia Studios. Located in Benitses, 32 km from Paleokastritsa, Virginia Studios provides a garden and free WiFi. Ubytování Virginia Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikoli Apartments

9,6

Nikoli Apartments

Ubytování (Apartmány) Nikoli Apartments. Nikoli Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, set in Benitses, less than 1 km from Benitses Beach. Ubytování Nikoli Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iliana Studios

9,6

Iliana Studios

Ubytování (Aparthotel) Iliana Studios. Situated in Benitses, 32 km from Paleokastritsa, Iliana Studios features a garden and free WiFi. The aparthotel offers a terrace. Ubytování Iliana Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Martha

9,5

Villa Martha

Ubytování (Apartmány) Villa Martha. Rodinná vila Martha se nachází 50 metrů od pláže v obci Benitses, necelých 5 minut chůze od barů, restaurací a taveren v centru obce, a nabízí studia a... Ubytování Villa Martha se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Villa Despina Benitses

9,5

Villa Despina Benitses

Ubytování (Vila) Villa Despina Benitses. Featuring garden views, Villa Despina Benitses provides accommodation with a garden and a balcony, around less than 1 km from Benitses Beach. Ubytování Villa Despina Benitses se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnolia Rooms

9,5

Magnolia Rooms

Ubytování (Penzion) Magnolia Rooms. Magnolia Rooms se nachází v Benitses, 5 minut chůze od pláže s lehátky a slunečníky a 2,5 km od paláce Achilleion. Ubytování Magnolia Rooms se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Twins Studios

9,4

Twins Studios

Ubytování (Apartmány) Twins Studios. Twins Studios is quietly located in Benitses Village, just 60 metres from the nearest beach. They offer self-catering accommodation with air conditioning. Ubytování Twins Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Bella Studios

9,4

Bella Studios

Ubytování (Aparthotel) Bella Studios. Bella Studios se nachází v blízkosti pláže Benitses na Korfu, a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi a studia s vlastním stravováním a... Ubytování Bella Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Argo Studios

9,4

Argo Studios

Ubytování (Aparthotel) Argo Studios. Located 50 metres from Benitses beach in Corfu, Argo Studios features an outdoor swimming pool. The rooms include balconies with village, sea or pool... Ubytování Argo Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Orange Grove Suites

9,3

Orange Grove Suites

Ubytování (Apartmány) Orange Grove Suites. Set amidst a garden full of orange and lemon trees, in the scenic Benitses Village, Orange Grove Suites feature an outdoor pool with a furnished sun... Ubytování Orange Grove Suites se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Bella Vista Beach Hotel

9,3

Bella Vista Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Bella Vista Beach Hotel. Půvabný Bella Vista Beach Hotel se nachází pouhých 30 metrů od pláže Benitses a nabízí ubytování s klimatizací, vydatnou řeckou snídani a bezplatné Wi-Fi v... Ubytování Bella Vista Beach Hotel se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

St.Nicholas Ranch Corfu

9,3

St.Nicholas Ranch Corfu

Ubytování (Kemp) St.Nicholas Ranch Corfu. Located in Benitses in the Corfu region and Benitses Beach reachable within 1.2 km, St. Ubytování St.Nicholas Ranch Corfu se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spiti Kritikos

9,3

Spiti Kritikos

Ubytování (Apartmány) Spiti Kritikos. Spiti Kritikos se nachází v Gastouri, 7 km od města Korfu a 10 km od Glyfady. Nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Spiti Kritikos se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Corfu Sun Sea Side

9,3

Apartments Corfu Sun Sea Side

Ubytování (Aparthotel) Apartments Corfu Sun Sea Side. Apartmány Corfu Sun Sea Side nabízí prostorné, samostatné ubytování v obci Benitses, pouhé 2 minuty od taveren a obchodů. Ubytování Apartments Corfu Sun Sea Side se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Rio Grande Rooms

9,3

Rio Grande Rooms

Ubytování (Penzion) Rio Grande Rooms. Enjoying a quiet location in Benitses, the family-run Rio Grande Rooms is only 50 metres from the beach. Ubytování Rio Grande Rooms se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Passas Mare Apartments & Studios

9,2

Passas Mare Apartments & Studios

Ubytování (Apartmány) Passas Mare Apartments & Studios. Tento hotel se nachází v tradiční řecké vesnici Benites, pouhých 100 metrů od pláže, a nabízí bujnou zahradu s olivovníky, citronovníky a pomerančovníky. Ubytování Passas Mare Apartments & Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Ionian Garden Villas II

9,2

Ionian Garden Villas II

Ubytování (Vila) Ionian Garden Villas II. Featuring pool views, Ionian Garden Villas II features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2 km from Benitses Beach. Ubytování Ionian Garden Villas II se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Skevoulis Studios

9,2

Skevoulis Studios

Ubytování (Apartmány) Skevoulis Studios. Rodinný Skevoulis Studios se nachází v letovisku Benitses, pouhých 5 minut chůze od pláže, a skládá se ze 2 samostatných budov. Ubytování Skevoulis Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Hotel Kaiser Bridge

9,2

Hotel Kaiser Bridge

Ubytování (Hotel) Hotel Kaiser Bridge. Rodinný hotel Kaiser Bridge se nachází na místě s úžasným výhledem na Jónské moře. Ubytování Hotel Kaiser Bridge se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Kontos Mansion

9,1

Kontos Mansion

Ubytování (Apartmány) Kontos Mansion. Kontos Mansion v iónském stylu se nachází v zelené části letoviska Benitses, 400 metrů od pláže. Ubytování Kontos Mansion se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eros Beach Hotel

9,1

Eros Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Eros Beach Hotel. Rodinný hotel Eros se nachází u pláže v městečku Benitses přímo naproti přes ulici a nabízí ubytování s výhledem na Jónské moře a klimatizované pokoje se... Ubytování Eros Beach Hotel se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Roza's Home and Studios

9,1

Roza's Home and Studios

Ubytování (Apartmány) Roza's Home and Studios. Roza's Home and Studios, obklopen svěží zelení, se nachází v malebném středisku obce Benitses. Ubytování Roza's Home and Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Twins Studios II

9,1

Twins Studios II

Ubytování (Apartmány) Twins Studios II. Twins Studios II se nachází v historickém centru vesničky Benitses, 5 minut chůze od nejbližší pláže a 10 km od města Korfu, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Twins Studios II se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Olive Grove Poolside Apartments

9

Olive Grove Poolside Apartments

Ubytování (Aparthotel) Olive Grove Poolside Apartments. Offering mountain views and a swimming pool, Olive Grove Poolside Apartments in Benitses features accommodation and a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Olive Grove Poolside Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Apartments Corfu Sun Pool Side

9

Apartments Corfu Sun Pool Side

Ubytování (Aparthotel) Apartments Corfu Sun Pool Side. Ubytování Corfu Sun Pool Side se nachází uprostřed zelených hor v Benitses, jen 50 metrů od moře. Ubytování Apartments Corfu Sun Pool Side se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atisis Apartments

9

Atisis Apartments

Ubytování (Apartmány) Atisis Apartments. Located in a garden 300 metres from Tsaki Beach in the area of Benitses, Atisis Apartments features self-catered accommodation with balcony overlooking the... Ubytování Atisis Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Sachels House

9

Sachels House

Ubytování (Apartmán) Sachels House. Providing free WiFi, Sachels House is located in Tsaki Benitses. The property features sea views. Ubytování Sachels House se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Agathi's house

8,9

Agathi's house

Ubytování (Prázdninový dům) Agathi's house. Set in Benitses, a few steps from Benitses Beach and 2.2 km from Kaiser Bridge Beach, Agathi's house offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Agathi's house se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panos Apartments

8,9

Panos Apartments

Ubytování (Apartmány) Panos Apartments. Panos Apartments se nachází v obci Benitses, 8 km od města Korfu, a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a možnost ubytování s domácími... Ubytování Panos Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gina Studios

8,9

Gina Studios

Ubytování (Apartmány) Gina Studios. Gina Studios se nachází 100 metrů od pláže Benitses. Ubytování Gina Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

T8 APARTMENT ON THE BEACH

8,8

T8 APARTMENT ON THE BEACH

Ubytování (Apartmán) T8 APARTMENT ON THE BEACH. Situated in Benitses, 100 metres from Benitses Beach and 2. Ubytování T8 APARTMENT ON THE BEACH se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Elli Marina Studios and Apartments

8,8

Elli Marina Studios and Apartments

Ubytování (Aparthotel) Elli Marina Studios and Apartments. Tento rodinný komplex je vzdálený pouhých 100 metrů od pláže a jen pár minut od centra města Benitses. Ubytování Elli Marina Studios and Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Laopetra Studios Benitses

8,7

Laopetra Studios Benitses

Ubytování (Apartmány) Laopetra Studios Benitses. Laopetra Studios Benitses se nachází pouhých 30 metrů od pláže Benitses na Korfu. Ubytování je obklopeno svěží zahradou s dlážděnými cestičkami. Ubytování Laopetra Studios Benitses se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Aronis Apartments

8,7

Aronis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Aronis Apartments. Aronis Apartments se nachází uprostřed zeleně. Nabízí Wi-Fi zdarma, bazén a studia s možností vlastního stravování a balkonem s výhledem na Jónské moře a... Ubytování Aronis Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Villa Sofia

8,7

Villa Sofia

Ubytování (Apartmány) Villa Sofia. Vila Sofia nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Benitses a poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pantazis Studios

8,7

Pantazis Studios

Ubytování (Apartmány) Pantazis Studios. Rodinný podnik Pantazis Studios nabízí ubytování s možností vlastního stravování a vlastním balkonem s výhledem na Jónské moře, jen 150 metrů od pláže... Ubytování Pantazis Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Galini Sea Apartments

8,6

Galini Sea Apartments

Ubytování (Apartmány) Galini Sea Apartments. Galini Sea Apartments mají v Benitses vynikající polohu přímo na pláži. Ubytování Galini Sea Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Villa Barbara Sea View

8,4

Villa Barbara Sea View

Ubytování (Vila) Villa Barbara Sea View. Boasting garden views, Villa Barbara Sea View offers accommodation with a garden and a terrace, around 1.9 km from Benitses Beach. Ubytování Villa Barbara Sea View se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Studios Benitses

8,4

Art Studios Benitses

Ubytování (Apartmány) Art Studios Benitses. Art Studios Benitses se nachází jen 40 metrů od pláže Benitses a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s terasou nebo balkonem. Ubytování Art Studios Benitses se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Corfu Sunflower Apartments

8,3

Corfu Sunflower Apartments

Ubytování (Apartmány) Corfu Sunflower Apartments. Apartmány Corfu Sunflower jsou vedené rodinou a nachází se v půvabné rybářské vesnici Benitses, 2 minuty pěšky od centra a 100 metrů od moře. Ubytování Corfu Sunflower Apartments se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Avra Budget Beach Hotel

8,3

Avra Budget Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Avra Budget Beach Hotel. Avra Budget Beach Hotel se těší ideální poloze v letovisku Benitses na ostrově Korfu, pouhých 40 metrů od pláže. Ubytování Avra Budget Beach Hotel se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Benitsa Beach Hotel

8,2

Benitsa Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Benitsa Beach Hotel. Benitsa Hotel je levný rodinný hotel situovaný u pobřeží v půvabné vesnici Benitses, 40 metrů od nejbližší pláže s modrou vlajkou. Ubytování Benitsa Beach Hotel se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Dimitra Studios

8,2

Dimitra Studios

Ubytování (Apartmány) Dimitra Studios. Dimitra’s Studios se nachází v malebné vesničce Benitses na ostrově Korfu, pouhých 13 kilometrů jižně od města Korfu. Nabízí svěží zahradu. Ubytování Dimitra Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Paradise Studio Corfu

8,1

Paradise Studio Corfu

Ubytování (Apartmány) Paradise Studio Corfu. Offering city views and a terrace, Paradise Studio Corfu offers accommodation situated conveniently in Benitses, within a short distance of Benitses Beach. Ubytování Paradise Studio Corfu se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Avra Boutique

8,1

Avra Boutique

Ubytování (Apartmán) Avra Boutique. Avra Boutique, a property with a garden, is located in Benitses, 90 metres from Benitses Beach, 2.3 km from Kaiser Bridge Beach, as well as 2. Ubytování Avra Boutique se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Nonas House Βenitses Corfu

8,1

Nonas House Βenitses Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Nonas House Βenitses Corfu. Boasting garden views, Nonas House Βenitses Corfu offers accommodation with a patio and a kettle, around 400 metres from Benitses Beach. Ubytování Nonas House Βenitses Corfu se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

9 Muses Sea View Studios (Adults Only)

8,1

9 Muses Sea View Studios (Adults Only)

Ubytování (Aparthotel) 9 Muses Sea View Studios (Adults Only). Located 10 metres from the sea, the adults only 9 Muses Sea View offers air-conditioned studios with a balcony or terrace overlooking the Ionian Sea. Ubytování 9 Muses Sea View Studios (Adults Only) se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Casa dei Venti

8

Casa dei Venti

Ubytování (Apartmány) Casa dei Venti. Casa dei Venti se nachází v Benitses, 9 km od Korfu a 100 metrů od pláže Tsaki. Ubytování Casa dei Venti se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Rising Sun Apartments & Studios

8

Rising Sun Apartments & Studios

Ubytování (Aparthotel) Rising Sun Apartments & Studios. Rising Sun se nachází pouze 1 km od turistického letoviska Benitses. Ubytování Rising Sun Apartments & Studios se nachází ve městě Benitses (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Benitses

Město Benitses se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 107 hotelů a ubytování ve městě Benitses.