Hledat

Ubytování

Ubytování město Bellamonte

Ve městě Bellamonte (Itálie) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bellamonte

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bellamonte

Dreamy Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath

10

Dreamy Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath

Ubytování (Prázdninový dům) Dreamy Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath. Dreamy Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath se nachází v Bellamonte a nabízí zahradu a gril. Do obce Corvara in Badia je to 31 km. Ubytování Dreamy Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Wellness Lusiaski

10

Luxury Wellness Lusiaski

Ubytování (Chata) Luxury Wellness Lusiaski. Luxury Wellness Lusiaski se nachází v Bellamonte a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku a lázeňské a wellness centrum. 6 km od Moeny. Ubytování Luxury Wellness Lusiaski se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet De l'Or - Bellamonte Alpe Lusia Dolomites

9,9

Chalet De l'Or - Bellamonte Alpe Lusia Dolomites

Ubytování (Apartmán) Chalet De l'Or - Bellamonte Alpe Lusia Dolomites. Chalet De l'Or - Bellamonte Alpe Lusia Dolomites se nachází v Bellamonte, pouhých 35 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Chalet De l'Or - Bellamonte Alpe Lusia Dolomites se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment in a typical baita in the Dolomites with sauna and Turkish bath

9,5

Apartment in a typical baita in the Dolomites with sauna and Turkish bath

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment in a typical baita in the Dolomites with sauna and Turkish bath. Apartment in a typická baita v Dolomitech se nachází v Bellamonte, 35 km od jezera Carezza. Ubytování Apartment in a typical baita in the Dolomites with sauna and Turkish bath se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

il Finferlo

9,5

il Finferlo

Ubytování (Prázdninový dům) il Finferlo. Il Finferlo se nachází asi 47 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. 35 km od jezera Carezza. Ubytování il Finferlo se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Chalet Baita Tabià Dolomites

9,3

Locazione Turistica Chalet Baita Tabià Dolomites

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Chalet Baita Tabià Dolomites. Locazione Turistica Chalet Baita Tabià Dolomites se nachází v Bellamonte. 31 km od obce Corvara in Badia. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Chalet Baita Tabià Dolomites se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Cuore 022147-AT-055949

9,1

Casa Cuore 022147-AT-055949

Ubytování (Apartmán) Casa Cuore 022147-AT-055949. Casa Cuore 022147-AT-055949 nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady, asi 34 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Cuore 022147-AT-055949 se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Condominio lagorai

9

Condominio lagorai

Ubytování (Apartmán) Condominio lagorai. Condominio lagorai se nachází asi 34 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, grilem a balkonem. Ubytování Condominio lagorai se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sa Mont Home - Moderno appartamento con giardino, sauna, barbecue

9

Sa Mont Home - Moderno appartamento con giardino, sauna, barbecue

Ubytování (Apartmán) Sa Mont Home - Moderno appartamento con giardino, sauna, barbecue. Sa Mont Home - Moderno appartamento con giardino, sauna, gril se nachází v Bellamonte a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sa Mont Home - Moderno appartamento con giardino, sauna, barbecue se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Typical Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath

8,7

Typical Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath

Ubytování (Prázdninový dům) Typical Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath. Typical Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath se nachází v Bellamonte, 35 km od jezera Carezza, a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Typical Cottage in Bellamonte Italy with bubble bath se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Sancelso

8,3

Park Hotel Sancelso

Ubytování (Hotel) Park Hotel Sancelso. Hotel Sancelso se nachází v Bellamonte v údolí Val di Fiemme, je obklopený zahradou o rozloze 1 hektar s bezplatným tenisovým kurtem a grilem. Ubytování Park Hotel Sancelso se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa ai Dossi

8,1

Casa ai Dossi

Ubytování (Apartmán) Casa ai Dossi. Casa ai Dossi se nachází v Bellamonte, 6 minut jízdy od nejbližšího lyžařského vleku a 4 km od jezera Paneveggio a chráněné přírodní oblasti Pale di San... Ubytování Casa ai Dossi se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stella Alpina

8,1

Hotel Stella Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Stella Alpina. Hotel Stella Alpina se nachází v Bellamonte, 33 km od jezera Carezza a 45 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Hotel Stella Alpina se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Torretta

8

Hotel Torretta

Ubytování (Hotel) Hotel Torretta. Hotel Torretta se nachází v Bellamonte, 34 km od jezera Carezza, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Torretta se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fascinating Cottage in Bellamonte with Sauna

7,3

Fascinating Cottage in Bellamonte with Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Fascinating Cottage in Bellamonte with Sauna. Fascinating Cottage in Bellamonte with Sauna se nachází v Bellamonte, pouhých 35 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování se zahradou, grilem a bezplatným... Ubytování Fascinating Cottage in Bellamonte with Sauna se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Magnifico nell’essenziale

Magnifico nell’essenziale

Ubytování (Apartmány) Magnifico nell’essenziale. Magnifico nell'essenziale se nachází v Bellamonte, pouhých 34 km od jezera Carezza, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Magnifico nell’essenziale se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

De Lusia

De Lusia

Ubytování (Apartmány) De Lusia. De Lusia se nachází v Bellamonte, 47 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí ubytování s kuchyní. 35 km od jezera Carezza. Ubytování De Lusia se nachází ve městě Bellamonte (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Bellamonte

Město Bellamonte se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Bellamonte.