Hledat

Ubytování

Ubytování město Békéscsaba

Ve městě Békéscsaba (Maďarsko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Békéscsaba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Békéscsaba

Mátrix apartman

10

Mátrix apartman

Ubytování (Apartmán) Mátrix apartman. Mátrix apartman se nachází v Békéscsabě. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán stojí 15 km od Gyuly a 34 km od Orosháza. Ubytování Mátrix apartman se nachází ve městě Békéscsaba (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Wellness Apartman

9,9

Luxus Wellness Apartman

Ubytování (Vila) Luxus Wellness Apartman. Located in Békéscsaba, Luxus Wellness Apartman is a rustic-style villa offering an outdoor pool, a hot tub and a sauna. Ubytování Luxus Wellness Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Csaba

9,6

Apartman Csaba

Ubytování (Apartmán) Apartman Csaba. Set in Békéscsaba, Apartman Csaba offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With city views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Csaba se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fészek Apartman

9,5

Fészek Apartman

Ubytování (Apartmány) Fészek Apartman. Fészek Apartman is set in Békéscsaba and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a children's playground. Ubytování Fészek Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arcanum Hotel

9,5

Arcanum Hotel

Ubytování (Hotel) Arcanum Hotel. Arcanum Hotel se nachází ve městě Békéscsaba. Je obklopený zahradou a nabízí restauraci podávající jídla maďarské kuchyně, wellness, pokoje s elegantním... Ubytování Arcanum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ildikó Apartman Békéscsaba

9,5

Ildikó Apartman Békéscsaba

Ubytování (Apartmány) Ildikó Apartman Békéscsaba. Ildikó Apartman Békéscsaba is a self-catering accommodation located in Békéscsaba. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Ildikó Apartman Békéscsaba se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csodaszép

9,5

Csodaszép

Ubytování (Apartmán) Csodaszép. Csodaszép is situated in Békéscsaba. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Csodaszép se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eszter Apartman

9,4

Eszter Apartman

Ubytování (Penzion) Eszter Apartman. Eszter Apartman is set in Békéscsaba, 15 km from Gyula. Free WiFi is offered throughout the property and free private parking is available on site. Ubytování Eszter Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alíz Vendégház

9,4

Alíz Vendégház

Ubytování (Penzion) Alíz Vendégház. Located on the side street in the centre of Békéscsaba, Alíz Vendégház offers air-conditioned apartments with free Wi-Fi and cable TV. Ubytování Alíz Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vidéki sanzon

9,3

Vidéki sanzon

Ubytování (Privát) Vidéki sanzon. Located in Békéscsaba, Vidéki sanzon provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a shared lounge and a terrace. The accommodation features a... Ubytování Vidéki sanzon se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula

9,3

Levendula

Ubytování (Apartmán) Levendula. Levendula is situated in Békéscsaba. Free WiFi is available. Gyula is 17 km from the apartment, while Orosháza is 38 km from the property. Ubytování Levendula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ildikó-lak Békéscsaba

9,3

Ildikó-lak Békéscsaba

Ubytování (Apartmán) Ildikó-lak Békéscsaba. Ildikó-lak Békéscsaba is located in Békéscsaba. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytování Ildikó-lak Békéscsaba se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Munkácsy Hotel

9,1

Munkácsy Hotel

Ubytování (Hotel) Munkácsy Hotel. Munkácsy Hotel se těší klidné poloze ve městě Békéscsaba, 10 minut chůze od centra. Ubytování Munkácsy Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brill Hotel Békéscsaba

9,1

Brill Hotel Békéscsaba

Ubytování (Hotel) Brill Hotel Békéscsaba. Offering a restaurant, Brill Hotel Békéscsaba is located in the centre of Békéscsaba only 90 metres from Brill Bistro. Free WiFi access is available. Ubytování Brill Hotel Békéscsaba se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fehérló Vendégház

9

Fehérló Vendégház

Ubytování (Farma) Fehérló Vendégház. Offering garden views, Fehérló Vendégház in Békéscsaba features accommodation, barbecue facilities and a garden. Ubytování Fehérló Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Apartman

8,8

Hacienda Apartman

Ubytování (Apartmány) Hacienda Apartman. Located in Békéscsaba, Hacienda Apartman provides accommodation with free WiFi and a garden with an outdoor swimming pool and pool views. Ubytování Hacienda Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szlovák Panzió

8,7

Szlovák Panzió

Ubytování (Penzion) Szlovák Panzió. Békéscsaba’s Szlovák Panzió is located in the Szlovák Kultúra Háza, the house of Slovak culture. Ubytování Szlovák Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fatornyos Tanyasi Vendégház

8,5

Fatornyos Tanyasi Vendégház

Ubytování (Penzion) Fatornyos Tanyasi Vendégház. Peacefully located in a former farm house, 6 km from the centre of Békéscsaba, Fatornyos Tanyasi Vendégház provides rooms with private bathroom and a large... Ubytování Fatornyos Tanyasi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba

8,5

Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba

Ubytování (Hotel) Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba. Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba, obklopen lesy, se nachází na okraji města Békéscsaba, hned vedle jedinečného muzea Kapu Skanzen. Ubytování Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Hotel

8,3

Panoráma Hotel

Ubytování (Hotel) Panoráma Hotel. Situated on the outskirts of Békéscsaba, Panoráma Hotel enjoys a quiet location. It provides rooms with a minibar and free Wi-Fi. Ubytování Panoráma Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fiume Hotel

8,3

Fiume Hotel

Ubytování (Hotel) Fiume Hotel. Fiume Hotel se nachází 800 metrů od termálních lázní v centru města Békéscsaba a nabízí klimatizované pokoje s TV, vlastní restauraci i zdarma dostupné... Ubytování Fiume Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katalin Apartman

Katalin Apartman

Ubytování (Apartmán) Katalin Apartman. Situated in Békéscsaba, Katalin Apartman features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Katalin Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martina apartman Békéscsaba

Martina apartman Békéscsaba

Ubytování (Apartmán) Martina apartman Békéscsaba. Offering free WiFi and garden views, Martina apartman Békéscsaba is an accommodation located in Békéscsaba. Ubytování Martina apartman Békéscsaba se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katica Vendégház

Katica Vendégház

Ubytování (Penzion) Katica Vendégház. Set in Békéscsaba, Katica Vendégház offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Katica Vendégház se nachází ve městě Békéscsaba (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Apartman

Center Apartman

Ubytování (Apartmán) Center Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, David Apartman is set in Békéscsaba. The property has garden views. Ubytování Center Apartman se nachází ve městě Békéscsaba (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pipacs

Pipacs

Ubytování (Apartmán) Pipacs. Pipacs is situated in Békéscsaba. Free WiFi is offered. The apartment also has 1 bathroom. Gyula is 15 km from the apartment, while Orosháza is 35 km away. Ubytování Pipacs se nachází ve městě Békéscsaba (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FŰZFA Apartman

FŰZFA Apartman

Ubytování (Aparthotel) FŰZFA Apartman. Set in Békéscsaba, FŰZFA Apartman offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování FŰZFA Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Békéscsaba csendes tanya

Békéscsaba csendes tanya

Ubytování (Prázdninový dům) Békéscsaba csendes tanya. Boasting a hot tub, Békéscsaba csendes tanya is situated in Békéscsaba. This property offers access to a terrace. Ubytování Békéscsaba csendes tanya se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birsalma Apartmanház

Birsalma Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Birsalma Apartmanház. Situated in Békéscsaba, Birsalma Apartmanház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Birsalma Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resident Wellness Vendégház Békéscsaba

Resident Wellness Vendégház Békéscsaba

Ubytování (Apartmán) Resident Wellness Vendégház Békéscsaba. Located in Békéscsaba, Resident Wellness Vendégház Békéscsaba provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Resident Wellness Vendégház Békéscsaba se nachází ve městě Békéscsaba (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Békéscsaba

Město Békéscsaba se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Békéscsaba.