Hledat

Ubytování

Ubytování město Békés

Ve městě Békés (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Békés

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Békés

Dübögő Szálloda Étterem

8,6

Dübögő Szálloda Étterem

Ubytování (Hotel) Dübögő Szálloda Étterem. Located in Békés, Dübögő Szálloda Étterem features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Dübögő Szálloda Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silver Horse Ranch

7,5

Silver Horse Ranch

Ubytování (Bed and breakfast) Silver Horse Ranch. Located in Békés, 49 km from Orosháza, Silver Horse Ranch provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Silver Horse Ranch se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Békés Diós Tanya

Békés Diós Tanya

Ubytování (Apartmány) Békés Diós Tanya. Békés Diós Tanya is set in Békés. Complimentary WiFi is offered. The units have a fully equipped kitchenette with dining area, a microwave and a toaster. Ubytování Békés Diós Tanya se nachází ve městě Békés (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DIZO Szálláshely

DIZO Szálláshely

Ubytování (Apartmány) DIZO Szálláshely. Located in Békés, 49 km from Orosháza, DIZO Szálláshely provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytování DIZO Szálláshely se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Békés

Město Békés se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Békés.