Hledat

Ubytování

Ubytování město Bedollo

Ve městě Bedollo (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bedollo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bedollo

Attico in soffitta - Altopiano di Pine' , Bedollo

10

Attico in soffitta - Altopiano di Pine' , Bedollo

UbytováníAttico in soffitta - Altopiano di Pine' , Bedollo. Attico in soffitta se nachází v Bedollu, 26 km od MUSE, 24 km od univerzity v Trentu a 25 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Attico in soffitta - Altopiano di Pine' , Bedollo se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

BAITA NONNO GHINO

9,8

BAITA NONNO GHINO

Ubytování (Chata) BAITA NONNO GHINO. BAITA NONNO GHINO se nachází v Bedollu, 26 km od MUSE. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování BAITA NONNO GHINO se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Relais Dolomiti

9,7

B&B Relais Dolomiti

UbytováníB&B Relais Dolomiti. B&B Relais Dolomiti se nachází v Bedollu, 24 km od MUSE a 22 km od univerzity v Trentu. Ubytování B&B Relais Dolomiti se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa lidia 4

9,5

casa lidia 4

Ubytování (Apartmány) casa lidia 4. Casa lidia 4 se nachází asi 25 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování casa lidia 4 se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Cardo Trentino

9,5

Il Cardo Trentino

Ubytování (Apartmány) Il Cardo Trentino. Apartmán Il Cardo Trentino se nachází v Bedollu v regionu Trentino Alto Adige, 39 km od Bolzana, a nabízí zahradní gril a výhled na hory. Ubytování Il Cardo Trentino se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Aurora -Altopiano di Pinè

9,5

Casa Aurora -Altopiano di Pinè

Ubytování (Apartmán) Casa Aurora -Altopiano di Pinè. Casa Aurora - Altopiano di Pinè se nachází v Bedollu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Ubytování Casa Aurora -Altopiano di Pinè se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda Pinè

9,5

Mansarda Pinè

Ubytování (Apartmán) Mansarda Pinè. Mansarda Pinè se nachází asi 27 km od MUSE a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Mansarda Pinè se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eco Chalet Nonno Silvano

9,2

Eco Chalet Nonno Silvano

Ubytování (Chata) Eco Chalet Nonno Silvano. Eco Chalet Nonno Silvano se nachází v obci Settefontane a nabízí zahradu s grilem a sluneční terasou. Na místě je neplacené parkoviště a lyžárna. Ubytování Eco Chalet Nonno Silvano se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita del Nonno dei Pitoi

9

Baita del Nonno dei Pitoi

Ubytování (Chata) Baita del Nonno dei Pitoi. Baita del Nonno dei Pitoi se nachází v Bedollu. 37 km od Moeny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baita del Nonno dei Pitoi se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La locanda di Geppetto

9

La locanda di Geppetto

Ubytování (Bed and breakfast) La locanda di Geppetto. La locanda di Geppetto se nachází v Bedollu a nabízí ubytování s patiem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu. Ubytování La locanda di Geppetto se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Miramonti

8,9

Hotel Miramonti

UbytováníHotel Miramonti. Hotel Miramonti se nachází 50 metrů od břehu jezera Lago delle Piazze a 1,5 km od centra města Bedollo. Ubytování Hotel Miramonti se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Hotel Brusago Vital & Wellness

8,8

Bio Hotel Brusago Vital & Wellness

Ubytování (Hotel) Bio Hotel Brusago Vital & Wellness. Bio Hotel Brusago se nachází 5 minut jízdy od centra města Bedollo a nabízí volný vstup do wellness centra, které zahrnuje venkovní vířivku, saunu, solnou... Ubytování Bio Hotel Brusago Vital & Wellness se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa lidia 6

8,7

casa lidia 6

Ubytování (Apartmány) casa lidia 6. Casa lidia 6 se nachází asi 25 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování casa lidia 6 se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Betulla Bianca Bedollo Ospitar

7,3

Betulla Bianca Bedollo Ospitar

Ubytování (Apartmán) Betulla Bianca Bedollo Ospitar. Betulla Bianca Bedollo Ospitar se nachází v Bedollu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 26 km od Molvena. Ubytování Betulla Bianca Bedollo Ospitar se nachází ve městě Bedollo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Bedollo

Město Bedollo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Bedollo.