Hledat

Ubytování

Ubytování město Bawiti

Ve městě Bawiti (Egypt) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bawiti

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bawiti

Desert Safari Home

9,2

Desert Safari Home

Ubytování (Hotel) Desert Safari Home. Located in Bawiti, 1.5 km from View of Bahariya, Desert Safari Home provides accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytování Desert Safari Home se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Safari Camp Bahariya Oasis

8,5

Safari Camp Bahariya Oasis

Ubytování (Hotel) Safari Camp Bahariya Oasis. Safari Camp Bahariya Oasis is located in the outskirts of the village of El Bawiti, in the Bahariya Oasis, 350 km southwest of Cairo. Ubytování Safari Camp Bahariya Oasis se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ahmed Safari Camp

8,3

Ahmed Safari Camp

Ubytování (Hotel) Ahmed Safari Camp. Nestled between the desert and palm groves, this camp-shaped hotel is located in a small village in the Bahariya Oasis. Ubytování Ahmed Safari Camp se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Badry Sahara Camp

8,1

Badry Sahara Camp

Ubytování (Kemp) Badry Sahara Camp. Offering an outdoor pool and a restaurant, Badry Sahara Camp is located in Bawati. Free Wi-Fi access is available in this camping. Ubytování Badry Sahara Camp se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandrose Baharia Hotel

7,3

Sandrose Baharia Hotel

Ubytování (Hotel) Sandrose Baharia Hotel. Sandrose Baharia Hotel se nachází v oáze Baharia v Gíze a nabízí beduínský stan s tradičním grilováním a tancem. Ubytování Sandrose Baharia Hotel se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White desert camping tent

White desert camping tent

Ubytování (Luxusní stan) White desert camping tent. White desert camping tent enjoys a location in Bawiti, just 300 metres from Baharija Bir al- Matar and 4.4 km from Baharija Bir Roumellah. Ubytování White desert camping tent se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Egypt Safari

Oasis Egypt Safari

Ubytování (Privát) Oasis Egypt Safari. Within 1 km of Golden Mummies Museum Hall and 1.1 km of Baharija Bir Ghafsa, Oasis Egypt Safari provides free WiFi and a garden. The property is 2. Ubytování Oasis Egypt Safari se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aliyah Lodge

Aliyah Lodge

Ubytování (Chata) Aliyah Lodge. Providing garden views, Aliyah Lodge in Bawiti provides accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Aliyah Lodge se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bedouin Oasis Village

Bedouin Oasis Village

Ubytování (Kemp) Bedouin Oasis Village. Situated in Bawiti in the Giza Governorate region, with Golden Mummies Museum Hall and Baharija Bir Ghafsa nearby, Bedouin Oasis Village features... Ubytování Bedouin Oasis Village se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Jardin Sous la Lune

Le Jardin Sous la Lune

Ubytování (Hotel) Le Jardin Sous la Lune. Situated in Bawiti, 39 km from Temple of alexander the great, Le Jardin Sous la Lune features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Le Jardin Sous la Lune se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White desert safari

White desert safari

Ubytování (Luxusní stan) White desert safari. White desert safari, a property with a terrace, is set in Bawiti, 1.1 km from Baharija Bir Ghafsa, 1. Ubytování White desert safari se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bawiti Oasis Resort Egypt

Bawiti Oasis Resort Egypt

Ubytování (Hotel) Bawiti Oasis Resort Egypt. Situated in Bawiti, 1 km from Golden Mummies Museum Hall, Bawiti Oasis Resort Egypt features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Bawiti Oasis Resort Egypt se nachází ve městě Bawiti (Egypt - Giza Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bawiti

Město Bawiti se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Bawiti.