Hledat

Ubytování

Ubytování město Baselga di Pinè

Ve městě Baselga di Pinè (Itálie) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Baselga di Pinè

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Baselga di Pinè

La Montina

10

La Montina

UbytováníLa Montina. La Montina se nachází v Basileji di Pinè, 23 km od muzea MUSE, 21 km od univerzity v Trentu a 22 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování La Montina se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ravanelli 2

10

Casa Ravanelli 2

UbytováníCasa Ravanelli 2. Casa Ravanelli 2 nabízí ubytování s výhledem na město v Basileji di Pinè, 20 km od MUSE a 18 km od univerzity v Trentu. Ubytování Casa Ravanelli 2 se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Love & Live Pinè

9,8

Love & Live Pinè

Ubytování (Apartmán) Love & Live Pinè. Love & Live Pinè se nachází v Basileji di Pinè a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Love & Live Pinè se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanze Insieme

9,8

Casa vacanze Insieme

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Insieme. Casa vacanze Insieme se nachází v Basileji di Pinè, 21 km od muzea MUSE, 19 km od Tridentské univerzity a 19 km od jezera Lago di Levico. Ubytování Casa vacanze Insieme se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bike Bed&Breakfast Mille Pini

9,7

Bike Bed&Breakfast Mille Pini

Ubytování (Bed and breakfast) Bike Bed&Breakfast Mille Pini. Bike Bed&Breakfast Mille Pini se nachází v Basileji di Pinè, 41 km od Nago-Torbole, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bike Bed&Breakfast Mille Pini se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita dei Fovi

9,7

Baita dei Fovi

UbytováníBaita dei Fovi. Baita dei Fovi se nachází v Basileji di Pinè, 22 km od MUSE a 20 km od univerzity v Trentu. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Baita dei Fovi se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Casa Ester

9,6

Affittacamere Casa Ester

Ubytování (Penzion) Affittacamere Casa Ester. Affittacamere Casa Ester se nachází v Basileji di Pinè, 21 km od MUSE a 19 km od Tridentské univerzity. Ubytování Affittacamere Casa Ester se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti e B&B Casa Ester

9,5

Appartamenti e B&B Casa Ester

Ubytování (Apartmány) Appartamenti e B&B Casa Ester. Appartamenti Camere Casa Ester nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Basileji. di Pinè 50 metrů od jezera Serraia a 20 minut jízdy od Trenta. Ubytování Appartamenti e B&B Casa Ester se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento luminoso, giardino, vista Dolomiti.

9,5

Appartamento luminoso, giardino, vista Dolomiti.

Ubytování (Apartmán) Appartamento luminoso, giardino, vista Dolomiti.. Appartamento luminoso, giardino, vista Dolomiti se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige. Má zahradu. Ubytování Appartamento luminoso, giardino, vista Dolomiti. se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Art and Sport Pinè

9,5

Art and Sport Pinè

Ubytování (Penzion) Art and Sport Pinè. Art and Sport Pinè se nachází v Basileji di Pinè, 21 km od muzea MUSE a 19 km od univerzity v Trentu. Ubytování Art and Sport Pinè se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

CA' DEL GIACOMINO - Cipat 53472

9,4

CA' DEL GIACOMINO - Cipat 53472

Ubytování (Apartmán) CA' DEL GIACOMINO - Cipat 53472. CA' DEL GIACOMINO - Cipat 53472 se nachází v Basileji di Pinè, 20 km od MUSE a 18 km od Tridentské univerzity. Nabízí výhled na hory. Ubytování CA' DEL GIACOMINO - Cipat 53472 se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento da Pino

9,4

Appartamento da Pino

Ubytování (Apartmán) Appartamento da Pino. Appartamento da Pino se nachází v Basileji di Pinè, 18 km od univerzity v Trentu a 19 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Appartamento da Pino se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

ANESI appartamenti

9,3

ANESI appartamenti

Ubytování (Aparthotel) ANESI appartamenti. ANESI appartamenti se nachází v Basileji di Pinè, 20 km od MUSE. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ANESI appartamenti se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Residenza Dossalt

9,2

Appartamenti Residenza Dossalt

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Residenza Dossalt. Appartamenti Residenza Dossalt se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartamenti Residenza Dossalt se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guest House Dolomiti

9,1

Guest House Dolomiti

Ubytování (Penzion) Guest House Dolomiti. Guest House Dolomiti se nachází v Basileji di Pinè, 20 km od muzea MUSE a 18 km od Tridentské univerzity. Ubytování Guest House Dolomiti se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antica Canonica di Casa Bernardi

9,1

Antica Canonica di Casa Bernardi

Ubytování (Apartmán) Antica Canonica di Casa Bernardi. Antica Canonica di Casa Bernardi se nachází v Trentu, 24 km od muzea MUSE, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Antica Canonica di Casa Bernardi se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lucia vista montagna Tressilla Ospitar

9

Casa Lucia vista montagna Tressilla Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa Lucia vista montagna Tressilla Ospitar. Casa Lucia vista montagna Tressilla Ospitar se nachází v Basileji di Pinè a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Lucia vista montagna Tressilla Ospitar se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mas del fienile - Royal welcome

9

Mas del fienile - Royal welcome

UbytováníMas del fienile - Royal welcome. Mas del fienile - Royal welcome se nachází v Basileji di Pinè, pouhých 21 km od MUSE. Ubytování Mas del fienile - Royal welcome se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Cuore Trentino

9

B&B Cuore Trentino

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cuore Trentino. B&B Cuore Trentino se nachází v Basileji di Pinè, 42 km od Nago-Torbole, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Cuore Trentino se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lago Delle Piazze

9

Lago Delle Piazze

Ubytování (Apartmány) Lago Delle Piazze. Nachází se v Basileji. Lago Delle Piazze nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lago Delle Piazze se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lago delle Rane

9

Lago delle Rane

Ubytování (Apartmány) Lago delle Rane. Ubytování se nachází v Basileji di Pinè, 21 km od MUSE a 19 km od Tridentské univerzity. Ubytování Lago delle Rane se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lago di Serraia

9

Lago di Serraia

Ubytování (Apartmány) Lago di Serraia. Nachází se v Basileji. di Pinè, Lago di Serraia nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 35 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Lago di Serraia se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Alpino

8,9

Appartamenti Alpino

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Alpino. Appartamenti Alpino se nachází v Basileji di Pinè a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Appartamenti Alpino se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Garni' Laura

8,8

Albergo Garni' Laura

Ubytování (Hotel) Albergo Garni' Laura. Albergo Garni' Laura se nachází v Basileji di Pinè, 22 km od muzea MUSE, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bezplatné půjčení jízdních kol... Ubytování Albergo Garni' Laura se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Belvedere Wellness & Family

8,8

Hotel Belvedere Wellness & Family

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere Wellness & Family. Tříhvězdičkový hotel Belvedere Wellness & Family nabízí volný vstup do wellness centra s krytým bazénem, saunou a tureckou lázní. Ubytování Hotel Belvedere Wellness & Family se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Giuly Vacanze

8,8

Casa Giuly Vacanze

Ubytování (Apartmány) Casa Giuly Vacanze. Casa Giuly Vacanze se nachází v Basileji di Pinè, 20 km od Trenta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Casa Giuly Vacanze se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Scoiattolo

8,6

Hotel Scoiattolo

Ubytování (Hotel) Hotel Scoiattolo. Scoiattolo se nachází uprostřed lesů, 30 minut jízdy od Trenta, a nabízí venkovní bazén, wellness centrum a restauraci. Ubytování Hotel Scoiattolo se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

ROBERTA

8,5

ROBERTA

Ubytování (Apartmány) ROBERTA. ROBERTA se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování ROBERTA se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed & Breakfast LA BETULLA

8,5

Bed & Breakfast LA BETULLA

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast LA BETULLA. Bed & Breakfast LA BETULLA se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na město. 41 km od Nago-Torbole. Ubytování Bed & Breakfast LA BETULLA se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Canè in fiore

8,4

Canè in fiore

Ubytování (Kemp) Canè in fiore. Ubytování se nachází v Basileji di Pinè, 22 km od Trenta. Canè in fiore nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Canè in fiore se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Costalta

8,4

Villa Costalta

UbytováníVilla Costalta. Villa Costalta se nachází přibližně 19 km od univerzity v Trentu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, grilem a balkonem. Ubytování Villa Costalta se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Posta Hotel 1899

8,4

Al Posta Hotel 1899

Ubytování (Hotel) Al Posta Hotel 1899. Al Posta Hotel 1899 je luxusní hotel s wellness centrem a tradiční restaurací v Trentinu. Nachází se v obci Montagnaga, 15 km od Trenta. Ubytování Al Posta Hotel 1899 se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Italia

8,4

Hotel Italia

Ubytování (Hotel) Hotel Italia. Tento nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází nedaleko centra malebné vesnice a není daleko od jezera Serraia, hor a kongresového centra. Ubytování Hotel Italia se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Olimpic

8,1

Hotel Olimpic

Ubytování (Hotel) Hotel Olimpic. Hotel Olimpic nabízí parkování zdarma, bezplatnou půjčovnu kol a bezplatné wellness centrum s krytým bazénem, saunou, tureckou lázní a fitness centrem. Ubytování Hotel Olimpic se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lucia vista piazzetta Tressilla Ospitar

8

Casa Lucia vista piazzetta Tressilla Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa Lucia vista piazzetta Tressilla Ospitar. Casa Lucia vista piazzetta Tressilla Ospitar se nachází v Basileji di Pinè a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Lucia vista piazzetta Tressilla Ospitar se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento

7,9

Appartamento

Ubytování (Apartmány) Appartamento. Appartamento se nachází v Basileji di Pinè, 39 km od Moeny, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel 2 Camini

7,7

Hotel 2 Camini

Ubytování (Hotel) Hotel 2 Camini. Hotel 2 Camini se nachází ve městě Baselga di Pine, pouhých 18 km severovýchodně od Trenta. V restauraci se podávají typické pokrmy z Trentina a Piemonte. Ubytování Hotel 2 Camini se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Ceschi

7,6

Affittacamere Ceschi

Ubytování (Penzion) Affittacamere Ceschi. Rodinný Affittacamere Ceschi se nachází v Basileji di Piné uprostřed Dolomit a nabízí restauraci a bar. Ubytování Affittacamere Ceschi se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Margherita

7,5

Casa Margherita

Ubytování (Apartmány) Casa Margherita. Casa Margherita se nachází v Basileji di Pinè a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Margherita se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso La Vecchia Quercia

7,2

Maso La Vecchia Quercia

UbytováníMaso La Vecchia Quercia. La Vecchia Quercia je chata v lesích u města Baselga Di Pinè, 25 km od Trenta. Ubytování Maso La Vecchia Quercia se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Lucia

Appartamento Lucia

Ubytování (Apartmány) Appartamento Lucia. Appartamento Lucia nabízí ubytování s výhledem na město v Basileji di Pinè, 20 km od MUSE a 18 km od univerzity v Trentu. Ubytování Appartamento Lucia se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda con terrazzo e giardino Altopiano di Piné

Mansarda con terrazzo e giardino Altopiano di Piné

UbytováníMansarda con terrazzo e giardino Altopiano di Piné. Featuring mountain views, Mansarda con terrazzo e giardino Altopiano di Piné provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 19 km from... Ubytování Mansarda con terrazzo e giardino Altopiano di Piné se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ravanelli 1

Casa Ravanelli 1

UbytováníCasa Ravanelli 1. Casa Ravanelli 1 se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Ravanelli 1 se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Tra i Due Laghi

Appartamento Tra i Due Laghi

Ubytování (Apartmány) Appartamento Tra i Due Laghi. Appartamento Tra se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige. i Due Laghi má terasu a výhled na jezero. Molveno je vzdálené 23 km. Ubytování Appartamento Tra i Due Laghi se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ravanelli 3

Casa Ravanelli 3

UbytováníCasa Ravanelli 3. Casa Ravanelli 3 se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Ravanelli 3 se nachází ve městě Baselga di Pinè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Maria Baselga di Pinè Appartamenti

Villa Maria Baselga di Pinè Appartamenti

Ubytování (Apartmány) Villa Maria Baselga di Pinè Appartamenti. Ubytování se nachází v Basileji di Pinè, 41 km od Nago-Torbole. Villa Maria Baselga di Pinè Appartamenti nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Maria Baselga di Pinè Appartamenti se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Baselga di Pinè

Město Baselga di Pinè se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Baselga di Pinè.