Hledat

Ubytování

Ubytování město Barranco Hondo

Ve městě Barranco Hondo (Španělsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Barranco Hondo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Barranco Hondo

Camino Real

9,6

Camino Real

Ubytování (Apartmán) Camino Real. Set in Barranco Hondo, within 2.1 km of Las Caletillas Beach, Camino Real offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a bar. Ubytování Camino Real se nachází ve městě Barranco Hondo (Španělsko - Tenerife).

Villa Rosa

9,1

Villa Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází v Barrancu Hondo a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Barranco Hondo (Španělsko - Tenerife).

Candela's House

8,8

Candela's House

Ubytování (Prázdninový dům) Candela's House. Candela's House se nachází v Barranco Hondo, jen 2,1 km od pláže Las Caletillas. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Candela's House se nachází ve městě Barranco Hondo (Španělsko - Tenerife).

Villa Celia

Villa Celia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Celia. Villa Celia se nachází ve městě Barranco Hondo a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Celia se nachází ve městě Barranco Hondo (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Barranco Hondo

Město Barranco Hondo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Barranco Hondo.