Hledat

Ubytování

Ubytování město Balmazújváros

Ve městě Balmazújváros (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balmazújváros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balmazújváros

Bibic Nature Lodge

9,7

Bibic Nature Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Bibic Nature Lodge. Situated within 16 km of Nine-arched Bridge and Hortobagy National Park, Bibic Nature Lodge in Balmazújváros provides a restaurant, free bikes, a garden... Ubytování Bibic Nature Lodge se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kamilla

8,7

Hotel Kamilla

Ubytování (Hotel) Hotel Kamilla. Hotel Kamilla se nachází v centru města Balmazújvároa. Nabízí venkovní termální bazén s léčivou vodou, bezplatné Wi-Fi připojení a veřejné parkoviště. Ubytování Hotel Kamilla se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerekes Panzió és Étterem

6,7

Kerekes Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Kerekes Panzió és Étterem. Kerekes Panzió és Étterem in Balmazújváros offers a restaurant, a garden and free WiFi. Ubytování Kerekes Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Eszti II Nyaraló

Eszti II Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Eszti II Nyaraló. Featuring river views, Eszti II Nyaraló features accommodation with a garden and a patio, around 27 km from Nine-arched Bridge. Ubytování Eszti II Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Balmazújváros

Město Balmazújváros se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Balmazújváros.