Hledat

Ubytování

Ubytování město Azoyirás

Ve městě Azoyirás (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Azoyirás

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Azoyirás

Villa Argyro

9,8

Villa Argyro

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Argyro. Villa Argyro se nachází v obci Azoyirás na Krétě a nabízí terasu s výhledem na moře. K dispozici je také balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Argyro se nachází ve městě Azoyirás (Řecko - Kréta).

Aerino Villa

Aerino Villa

Ubytování (Vila) Aerino Villa. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Aerino Villa can be found in Azoyirás, close to Beach Kaliviani and 2. Ubytování Aerino Villa se nachází ve městě Azoyirás (Řecko - Kréta).

Erasmia's Vacation House

Erasmia's Vacation House

Ubytování (Vila) Erasmia's Vacation House. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Erasmia's Vacation House is located in Azoyirás. Ubytování Erasmia's Vacation House se nachází ve městě Azoyirás (Řecko - Kréta).

La casa de Ioanna

La casa de Ioanna

Ubytování (Apartmán) La casa de Ioanna. Situated in Azoyirás in the Crete region, La casa de Ioanna has a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování La casa de Ioanna se nachází ve městě Azoyirás (Řecko - Kréta).

TRADITIONAL HOUSE MARIA

TRADITIONAL HOUSE MARIA

Ubytování (Prázdninový dům) TRADITIONAL HOUSE MARIA. TRADITIONAL HOUSE MARIA se nachází v Azoyirásu, asi 1,8 km od pláže Falasarna, a nabízí výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování TRADITIONAL HOUSE MARIA se nachází ve městě Azoyirás (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Azoyirás

Město Azoyirás se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Azoyirás.