Hledat

Ubytování

Ubytování město Áyios Ioánnis

Ve městě Áyios Ioánnis (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Áyios Ioánnis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Áyios Ioánnis

The Wild Rose

10

The Wild Rose

Ubytování (Apartmán) The Wild Rose. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, The Wild Rose is located in Áyios Ioánnis. Ubytování The Wild Rose se nachází ve městě Áyios Ioánnis (Řecko - Kréta).

Galatia Red

Galatia Red

Ubytování (Apartmán) Galatia Red. Galatia Red se nachází v Áyios Ioánnis na Krétě a nabízí terasu. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Galatia Red se nachází ve městě Áyios Ioánnis (Řecko - Kréta).

Traditional Cretan Stone House with Ondas

Traditional Cretan Stone House with Ondas

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Cretan Stone House with Ondas. Traditional Cretan Stone House with Ondas se nachází v Áyios Ioánnis na Krétě a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Traditional Cretan Stone House with Ondas se nachází ve městě Áyios Ioánnis (Řecko - Kréta).

Armonia Villa in Kali Sykia

Armonia Villa in Kali Sykia

Ubytování (Vila) Armonia Villa in Kali Sykia. Armonia Villa in Kali Sykia se nachází v Áyios Ioánnis a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 28 km od Loutra. Ubytování Armonia Villa in Kali Sykia se nachází ve městě Áyios Ioánnis (Řecko - Kréta).

Terrace House Crete

Terrace House Crete

Ubytování (Prázdninový dům) Terrace House Crete. Terrace House Crete se nachází v Áyios Ioánnis na Krétě a nabízí terasu. 11 km od letoviska Ierápetra. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Terrace House Crete se nachází ve městě Áyios Ioánnis (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Áyios Ioánnis

Město Áyios Ioánnis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Áyios Ioánnis.