Hledat

Ubytování

Ubytování město Axós

Ve městě Axós (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Axós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Axós

Axos Residence

9,7

Axos Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Axos Residence. Located in Axós in the Crete region, Axos Residence has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 44 km from Rethymno Town. Ubytování Axos Residence se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enagron Ecotourism Village

9,4

Enagron Ecotourism Village

Ubytování (Aparthotel) Enagron Ecotourism Village. Tyto tradiční domy se nacházejí na úpatí hory Psiloritis v Axósu. Ubytování Enagron Ecotourism Village se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta).

Ellinospito

9,2

Ellinospito

Ubytování (Apartmány) Ellinospito. Ellinospito se nachází v kamenné budově v lokalitě Axos a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, z nichž se vychází na terasu s výhledem na... Ubytování Ellinospito se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta).

Oros Villas

Oros Villas

Ubytování (Vila) Oros Villas. Within walking distance from Axos village, Oros Villas consist of 2 independent villas sharing an outdoor, seasonal pool with a stone-paved terrace. Ubytování Oros Villas se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Axós

Město Axós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Axós.