Hledat

Ubytování

Ubytování město Axós

Ve městě Axós (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Axós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Axós

Axos Residence

9,7

Axos Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Axos Residence. Located in Axós in the Crete region, Axos Residence has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 44 km from Rethymno Town. Ubytování Axos Residence se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Manias

9,5

Archontiko Manias

Ubytování (Aparthotel) Archontiko Manias. Built in the highest point of Axos, in Rethymnon, facing the Ancient Minoan Town, Archontiko Manias is 27 km from Heraklio Town. Ubytování Archontiko Manias se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enagron Ecotourism Village

9,4

Enagron Ecotourism Village

Ubytování (Aparthotel) Enagron Ecotourism Village. Tyto tradiční domy se nacházejí na úpatí hory Psiloritis v Axósu. Ubytování Enagron Ecotourism Village se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta).

Ellinospito

9,2

Ellinospito

Ubytování (Apartmány) Ellinospito. Ellinospito se nachází v kamenné budově v lokalitě Axos a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, z nichž se vychází na terasu s výhledem na... Ubytování Ellinospito se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta).

Oros Villas

Oros Villas

Ubytování (Vila) Oros Villas. Within walking distance from Axos village, Oros Villas consist of 2 independent villas sharing an outdoor, seasonal pool with a stone-paved terrace. Ubytování Oros Villas se nachází ve městě Axós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Axós

Město Axós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Axós.