Hledat

Ubytování

Ubytování město Avio

Ve městě Avio (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Avio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Avio

Vallarom

9,7

Vallarom

Ubytování (Farma) Vallarom. Vallarom se nachází 3 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Vallarom se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Sogno

9,5

Il Sogno

Ubytování (Bed and breakfast) Il Sogno. Rodinný Il Sogno se nachází v Sabbionaře, 1,5 km od Avia, a nabízí bezplatnou půjčovnu kol a lyžárnu. Nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Sogno se nachází ve městě Avio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piccolo Fiore

9

Piccolo Fiore

Ubytování (Penzion) Piccolo Fiore. Piccolo Fiore se nachází v centru města Avio, 2 km od vlakového nádraží i dálnice A22 a 30 minut jízdy od obce Bardolino i Gardského jezera. Ubytování Piccolo Fiore se nachází ve městě Avio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Alpino da Tullio

9

Albergo Alpino da Tullio

UbytováníAlbergo Alpino da Tullio. Albergo Alpino da Tullio leží 22 km od hradu Castello di Avio a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, restauraci a bar. Ubytování Albergo Alpino da Tullio se nachází ve městě Avio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Monte Baldo

8,5

Rifugio Monte Baldo

UbytováníRifugio Monte Baldo. Rifugio Monte Baldo s výhledem na horu Monte Baldo nabízí panoramatickou zahradu a terasu. V restauraci si hosté mohou vychutnat dobré jídlo. Ubytování Rifugio Monte Baldo se nachází ve městě Avio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stunning apartment in Avio with 2 Bedrooms

8

Stunning apartment in Avio with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmány) Stunning apartment in Avio with 2 Bedrooms. Stunning apartment in Avio with 2 Bedrooms se nachází v Aviu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stunning apartment in Avio with 2 Bedrooms se nachází ve městě Avio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Vignola

7,3

Affittacamere Vignola

Ubytování (Penzion) Affittacamere Vignola. Affittacamere Vignola se nachází v Aviu, 1,8 km od hradu Castello di Avio. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Affittacamere Vignola se nachází ve městě Avio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Avio

Město Avio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Avio.