Hledat

Ubytování

Ubytování město Avgonyma

Ve městě Avgonyma (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Avgonyma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Avgonyma

To Petradi

9,4

To Petradi

Ubytování (Apartmán) To Petradi. Malý dvoupodlažní dům To Petradi se nachází v Avgonyma a nabízí bezplatné Wi-Fi. Avgonyma se nachází 3 minuty jízdy od Anavatosu a 3 km od Nea Moni. Ubytování To Petradi se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island).

Pyrgos Houses and Restaurant

9,1

Pyrgos Houses and Restaurant

Ubytování (Apartmány) Pyrgos Houses and Restaurant. The traditionally stone-built Pyrgos Houses and Restaurant are situated in the medieval-styled village of Avgonyma. Ubytování Pyrgos Houses and Restaurant se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island).

To Asteri

9,1

To Asteri

Ubytování (Apartmán) To Asteri. Offering a garden, sun terrace and restaurant, To Asteri is located in the picturesque village of Avgonyma in Chios. Ubytování To Asteri se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island).

Stone Apartments

8,6

Stone Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Stone Apartments. Stone Apartments is located in the Medieval village of Avgonyma, on the island of Chios, within 6 km from Elinda Beach. Ubytování Stone Apartments se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island).

Ubytování ve městě Avgonyma

Město Avgonyma se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Avgonyma.