Hledat

Ubytování

Ubytování město Avgonyma

Ve městě Avgonyma (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Avgonyma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Avgonyma

Spitakia

9,2

Spitakia

Ubytování (Apartmány) Spitakia. Set in the medieval village of Avgonima, Spitakia offers stone-built accommodation decorated in accordance with the local style. Ubytování Spitakia se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island).

Pyrgos Houses and Restaurant

9,1

Pyrgos Houses and Restaurant

Ubytování (Apartmány) Pyrgos Houses and Restaurant. The traditionally stone-built Pyrgos Houses and Restaurant are situated in the medieval-styled village of Avgonyma. Ubytování Pyrgos Houses and Restaurant se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Asteri

9,1

To Asteri

Ubytování (Apartmán) To Asteri. Offering a garden, sun terrace and restaurant, To Asteri is located in the picturesque village of Avgonyma in Chios. Ubytování To Asteri se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone Apartments

8,6

Stone Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Stone Apartments. Stone Apartments is located in the Medieval village of Avgonyma, on the island of Chios, within 6 km from Elinda Beach. Ubytování Stone Apartments se nachází ve městě Avgonyma (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Avgonyma

Město Avgonyma se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Avgonyma.