Hledat

Ubytování

Ubytování město Ávdhira

Ve městě Ávdhira (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ávdhira

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ávdhira

Seaside House

9,4

Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside House. Seaside House is set in Ávdhira and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 27 km from Xanthi. Ubytování Seaside House se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agnanti

9

Agnanti

Ubytování (Penzion) Agnanti. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, bar and garden, Agnanti is located in Ávdhira. Ubytování Agnanti se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village Avdira Family House

8,8

Village Avdira Family House

Ubytování (Apartmán) Village Avdira Family House. Village Avdira Family House is situated in Ávdhira and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Village Avdira Family House se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace).

Roulas Summer House

Roulas Summer House

Ubytování (Prázdninový dům) Roulas Summer House. Roulas Summer House is located in Ávdhira and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Roulas Summer House se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Το σπίτι στην θάλασσα

Το σπίτι στην θάλασσα

Ubytování (Prázdninový dům) Το σπίτι στην θάλασσα. Το σπίτι στην θάλασσα is set in Ávdhira. This holiday home features a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytování Το σπίτι στην θάλασσα se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House Avdira Village Centre

Stone House Avdira Village Centre

Ubytování (Vily) Stone House Avdira Village Centre. Providing garden views, Stone House Avdira Village Centre in Ávdhira provides accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Stone House Avdira Village Centre se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avdira Seaside House

Avdira Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Avdira Seaside House. Boasting a bar, barbecue facilities, and a terrace, Avdira Seaside House features accommodation in Ávdhira with free WiFi and sea views. Ubytování Avdira Seaside House se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace).

Ονειροπαγίδα

Ονειροπαγίδα

Ubytování (Apartmán) Ονειροπαγίδα. Set in Ávdhira, Ονειροπαγίδα offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 21 km from Xanthi. Ubytování Ονειροπαγίδα se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAINT IOANNIS APARTMENTS ON THE BEACH

SAINT IOANNIS APARTMENTS ON THE BEACH

Ubytování (Prázdninové domy) SAINT IOANNIS APARTMENTS ON THE BEACH. Situated in Ávdhira, 29 km from Xanthi, SAINT IOANNIS APARTMENTS ON THE BEACH features a garden and free WiFi. Ubytování SAINT IOANNIS APARTMENTS ON THE BEACH se nachází ve městě Ávdhira (Řecko - Thrace).

Ubytování ve městě Ávdhira

Město Ávdhira se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Ávdhira.