Hledat

Ubytování

Ubytování město Auna di Sotto

Ve městě Auna di Sotto (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Auna di Sotto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Auna di Sotto

Dolomiti

10

Dolomiti

Ubytování (Apartmán) Dolomiti. Dolomiti se nachází v Auna di Sotto v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Město Ortisei je vzdálené 19 km. Ubytování Dolomiti se nachází ve městě Auna di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Sancta Sebastianus

9,7

Thalerhof Sancta Sebastianus

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Sancta Sebastianus. Thalerhof Sancta Sebastianus se nachází v Auna di Sotto, 33 km od jezera Carezza a 41 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Thalerhof Sancta Sebastianus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lichtenstern

9,4

Haus Lichtenstern

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Lichtenstern. Haus Lichtenstern nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 45 km od Saslong. 40 km od jezera Carezza. Ubytování Haus Lichtenstern se nachází ve městě Auna di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Naturae Lignum

9,2

Thalerhof Naturae Lignum

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Naturae Lignum. Thalerhof Naturae Lignum se nachází v Auna di Sotto, 33 km od jezera Carezza a 41 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Thalerhof Naturae Lignum se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Naturae Rupes

9

Thalerhof Naturae Rupes

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Naturae Rupes. Thalerhof Naturae Rupes se nachází v obci Auna di Sotto v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Thalerhof Naturae Rupes se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramahotel Unterinnerhof

6,9

Panoramahotel Unterinnerhof

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Unterinnerhof. Panoramahotel Unterinnerhof v Renonu skýtá krásné výhledy do údolí k nedalekému Bolzanu. Ubytování Panoramahotel Unterinnerhof se nachází ve městě Auna di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Auna di Sotto

Město Auna di Sotto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Auna di Sotto.