Hledat

Ubytování

Ubytování město Astérion

Ve městě Astérion (Řecko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Astérion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Astérion

Manor Asteri

9,7

Manor Asteri

Ubytování (Prázdninový dům) Manor Asteri. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Manor Asteri provides accommodation in Astérion with free WiFi and garden views. Ubytování Manor Asteri se nachází ve městě Astérion (Řecko - Kréta).

Amazing Villas in Crete

9,2

Amazing Villas in Crete

Ubytování (Vily) Amazing Villas in Crete. Set in Asteri, a village near Rethymno, Amazing villas in Crete provides accommodation with a private swimming pool. Ubytování Amazing Villas in Crete se nachází ve městě Astérion (Řecko - Kréta).

Stone House

Stone House

Ubytování (Vila) Stone House. Situated in Astérion, Stone House offers garden, free WiFi, room service, and luggage storage space. Ubytování Stone House se nachází ve městě Astérion (Řecko - Kréta).

New 10 bedroom complex, with private pool, BBQ!

New 10 bedroom complex, with private pool, BBQ!

Ubytování (Prázdninový dům) New 10 bedroom complex, with private pool, BBQ!. New 10 bedroom complex se nachází v Astérionu a nabízí soukromý bazén, gril. Nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování New 10 bedroom complex, with private pool, BBQ! se nachází ve městě Astérion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Astérion

Město Astérion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Astérion.