Hledat

Ubytování

Ubytování město Asfendioú

Ve městě Asfendioú (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Asfendioú

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Asfendioú

The Olive Branch Villa

9,7

The Olive Branch Villa

Ubytování (Vila) The Olive Branch Villa. Located in the area of Asfendiou and surrounded by lush olive trees, The Olive Branch Villa offers split-level accommodation with a large terrace... Ubytování The Olive Branch Villa se nachází ve městě Asfendioú (Řecko - Kos).

Villa Kos

Villa Kos

Ubytování (Vila) Villa Kos. Set amid lush greenery, Villa Kos is located in Kos. Ubytování Villa Kos se nachází ve městě Asfendioú (Řecko - Kos).

PanoramiKos

PanoramiKos

Ubytování (Apartmán) PanoramiKos. PanoramiKos se nachází v Asfendioú na ostrově Kos a nabízí balkon a výhled na moře. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PanoramiKos se nachází ve městě Asfendioú (Řecko - Kos).

Traditional house in Asfendiou

Traditional house in Asfendiou

Ubytování (Vila) Traditional house in Asfendiou. Situated in Kos Town, within 11 km of Tree of Hippocrates and 11 km of Kos Port, Traditional house in Asfendiou offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Traditional house in Asfendiou se nachází ve městě Asfendioú (Řecko - Kos).

Ubytování ve městě Asfendioú

Město Asfendioú se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Asfendioú.