Hledat

Ubytování

Ubytování město Arnaía

Ve městě Arnaía (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Arnaía

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Arnaía

Strofi Ninas

9,7

Strofi Ninas

Ubytování (Aparthotel) Strofi Ninas. Set in Arnaia, 31 km from Olympiada, Strofi Ninas offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Strofi Ninas se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chorostasi Mansion

9,7

Chorostasi Mansion

Ubytování (Penzion) Chorostasi Mansion. The 1892 stone-built Chorostasi Mansion is located in Arnaia, right next to Agios Stafanos Church. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Chorostasi Mansion se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prasino Horio

9,3

Prasino Horio

Ubytování (Hotel) Prasino Horio. Prasino Horio se nachází na úpatí hory Holomontas ve vesnici Arnaia, 50 km od městečka Vourvourou. Ubytování Prasino Horio se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oikia Alexandrou Traditional Inn

9,3

Oikia Alexandrou Traditional Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Oikia Alexandrou Traditional Inn. Tento tradiční hostinec se nachází v unikátním komplexu, který se skládá ze dvou historických budov postavených v roce 1812 a další dvoupodlažní tradiční... Ubytování Oikia Alexandrou Traditional Inn se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Konaki

9,2

Hotel Konaki

Ubytování (Hotel) Hotel Konaki. Offering an à la carte restaurant, Hotel Konaki is located in Arnaia Town. It features modernly decorated accommodation with views over Holomon Mountain. Ubytování Hotel Konaki se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Mitsiou Traditional Inn

9,1

House Mitsiou Traditional Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) House Mitsiou Traditional Inn. This restored 19th-century mansion offers individually decorated rooms overlooking Arnaia and the valley of Mount Drevenikos. Ubytování House Mitsiou Traditional Inn se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TZIMAS HOUSE

8,6

TZIMAS HOUSE

Ubytování (Apartmán) TZIMAS HOUSE. TZIMAS HOUSE is situated in Arnaia and offers a terrace. Guests benefit from a balcony and a barbecue. Ubytování TZIMAS HOUSE se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia).

ΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΔΙΚΑ

ΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΔΙΚΑ

Ubytování (Apartmán) ΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΔΙΚΑ. ΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΔΙΚΑ is situated in Arnaia and offers a terrace. The accommodation is 47 km from Nikiti. A bicycle rental service is available at the... Ubytování ΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΔΙΚΑ se nachází ve městě Arnaía (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Arnaía

Město Arnaía se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Arnaía.