Hledat

Ubytování

Ubytování město Appiano sulla Strada del Vino

Ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie) máme celkem 93 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Appiano sulla Strada del Vino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Appiano sulla Strada del Vino

Harmony Apt 1

10

Harmony Apt 1

UbytováníHarmony Apt 1. Harmony Apt 1 se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Harmony Apt 1 se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

VILLA MILLY

10

VILLA MILLY

UbytováníVILLA MILLY. VILLA MILLY nabízí ubytování s výhledem na hory v Appiano sulla Strada del Vino, 29 km od muzea Touriseum a 30 km od Parco Maia. Ubytování VILLA MILLY se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Meine Bleibe Apartment Olive

10

Meine Bleibe Apartment Olive

Ubytování (Apartmán) Meine Bleibe Apartment Olive. Meine Bleibe Apartment Olive se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Meine Bleibe Apartment Olive se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nofnerhof Schloss Englar

10

Nofnerhof Schloss Englar

Ubytování (Apartmán) Nofnerhof Schloss Englar. Nofnerhof Schloss Englar se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Nofnerhof Schloss Englar se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Glögglhof

10

Glögglhof

Ubytování (Apartmány) Glögglhof. Glögglhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 5 km od jezera Monticolo. Ubytování Glögglhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nofnerhof

10

Nofnerhof

UbytováníNofnerhof. Nofnerhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a 30 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Nofnerhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Haas

9,9

Ferienwohnung Haas

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haas. Ferienwohnung Haas se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 9 km od jezera Monticolo. Ubytování Ferienwohnung Haas se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pizzol-hof

9,8

Pizzol-hof

Ubytování (Apartmány) Pizzol-hof. Pizzol-hof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pizzol-hof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Montani Eppan

9,7

Ansitz Montani Eppan

Ubytování (Apartmány) Ansitz Montani Eppan. Ansitz Montani Eppan se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ansitz Montani Eppan se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinegg Wellviva Resort

9,7

Weinegg Wellviva Resort

Ubytování (Hotel) Weinegg Wellviva Resort. Weinegg Wellviva Resort je 5hvězdičkový hotel obklopený vinicemi, který nabízí luxusní wellness centrum, celoroční venkovní vířivku, 2 dětské bazény a... Ubytování Weinegg Wellviva Resort se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Raifer

9,7

Villa Raifer

Ubytování (Apartmány) Villa Raifer. Villa Raifer se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 6 km od jezera Monticolo. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Raifer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Missian

9,7

Villa Missian

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Missian. Villa Missian se nachází na venkově, pouhých 15 minut chůze od hradu Appiano. Ubytování Villa Missian se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Wally

9,7

Appartement Wally

UbytováníAppartement Wally. Appartement Wally se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Wally se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Rosea - Fine Living Apartments

9,7

La Rosea - Fine Living Apartments

Ubytování (Apartmány) La Rosea - Fine Living Apartments. La Rosea - Fine Living Apartments se nachází v San Paolo / St. Pauls a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Ubytování La Rosea - Fine Living Apartments se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Gasshof

9,7

Weingut Gasshof

Ubytování (Apartmány) Weingut Gasshof. Weingut Gasshof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Weingut Gasshof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paulsner Feldhof

9,7

Paulsner Feldhof

Ubytování (Apartmány) Paulsner Feldhof. Paulsner Feldhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Paulsner Feldhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tinnerhof

9,7

Tinnerhof

UbytováníTinnerhof. Tinnerhof je obklopen horami a má zahradu a terasu. Ubytování se nachází na pozemku statku chovajícího hospodářská zvířata. Ubytování Tinnerhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huebenburg

9,7

Huebenburg

UbytováníHuebenburg. Farma Huebenburg je obklopená vinicemi a nabízí apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatnou vířivku. Ubytování Huebenburg se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Firmelein

9,7

Firmelein

Ubytování (Apartmány) Firmelein. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a v zahradách zámku Trauttmansdorff. Ubytování Firmelein se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

CasaLuNa

9,6

CasaLuNa

UbytováníCasaLuNa. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování CasaLuNa se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Piganò

9,6

Casa Piganò

Ubytování (Apartmán) Casa Piganò. Casa Piganò se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, pouhých 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné... Ubytování Casa Piganò se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Lahn zu Eppan

9,6

Weingut Lahn zu Eppan

Ubytování (Apartmány) Weingut Lahn zu Eppan. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a v zahradách zámku Trauttmansdorff. Ubytování Weingut Lahn zu Eppan se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen St. Michael

9,6

Ferienwohnungen St. Michael

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen St. Michael. Ferienwohnungen St. Michael se nachází 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování Ferienwohnungen St. Michael se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schloss Englar

9,6

Schloss Englar

Ubytování (Hotel) Schloss Englar. Schloss Englar se nachází na kopci v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí ubytování v gotickém zámku obklopeném vinicemi a ovocnými sady. Ubytování Schloss Englar se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schloss Freudenstein

9,6

Schloss Freudenstein

Ubytování (Apartmány) Schloss Freudenstein. Schloss Freudenstein se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Schloss Freudenstein se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Unterhabsbergerhof

9,6

B&B Unterhabsbergerhof

UbytováníB&B Unterhabsbergerhof. B&B Unterhabsbergerhof se nachází 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování B&B Unterhabsbergerhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Jenner

9,5

Ansitz Jenner

Ubytování (Apartmán) Ansitz Jenner. Ansitz Jenner nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Appiano sulla Strada del Vino, 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Ansitz Jenner se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obstbauernhof Bundschuh

9,5

Obstbauernhof Bundschuh

Ubytování (Apartmány) Obstbauernhof Bundschuh. Obstbauernhof Bundschuh se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 24 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Obstbauernhof Bundschuh se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Frangart an der Weinstraße

9,5

Hotel Frangart an der Weinstraße

UbytováníHotel Frangart an der Weinstraße. Hotel Frangart se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 25 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Hotel Frangart an der Weinstraße se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Harmony Apt 3

9,5

Harmony Apt 3

UbytováníHarmony Apt 3. Harmony Apt 3 se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Harmony Apt 3 se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Strahlerhof

9,5

Strahlerhof

Ubytování (Apartmány) Strahlerhof. Strahlerhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 2 km od San Michele. Ubytování Strahlerhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Meine Bleibe Apartment Terra

9,5

Meine Bleibe Apartment Terra

Ubytování (Apartmán) Meine Bleibe Apartment Terra. Meine Bleibe Apartment Terra se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Meine Bleibe Apartment Terra se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mederle Hof

9,5

Mederle Hof

Ubytování (Apartmány) Mederle Hof. Mederle Hof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 25 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Mederle Hof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lavendelhof

9,4

Lavendelhof

Ubytování (Apartmány) Lavendelhof. Lavendelhof se nachází uprostřed vinic u obce Cornaiano, 5 minut chůze od lesů Monticolo. Ubytování Lavendelhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Stuck

9,4

Weingut Stuck

UbytováníWeingut Stuck. Weingut Stuck se nachází uprostřed vinic, 15 minut chůze od centra obce San Paolo a 14 km od jezera Caldaro. Ubytování Weingut Stuck se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Apartment Julia

9,4

Family Apartment Julia

Ubytování (Apartmán) Family Apartment Julia. Family Apartment Julia se nachází v obci Termeno, 42 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Family Apartment Julia se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ebnerhof

9,4

Ebnerhof

UbytováníEbnerhof. Ebnerhof se nachází v Cornaianu a nabízí venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Ebnerhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY

9,3

Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY

Ubytování (Hotel) Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY. Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY se nachází v Eppan an der Weinstraße, 6 km od jezera Monticolo, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Schloss Warth

9,3

Apartments Schloss Warth

Ubytování (Apartmány) Apartments Schloss Warth. Apartments Schloss Warth se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a 26 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Apartments Schloss Warth se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Versigglhof

9,3

Versigglhof

Ubytování (Farma) Versigglhof. Versigglhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Versigglhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinhof Mumelter

9,3

Weinhof Mumelter

Ubytování (Apartmán) Weinhof Mumelter. Weinhof Mumelter se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, pouhých 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí ubytování s možností bezplatného... Ubytování Weinhof Mumelter se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Palma

9,3

Ferienwohnung Palma

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Palma. Ferienwohnung Palma se nachází v obci Termeno a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Palma se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

DAS MATSCHER Residence & Garden Hotel

9,3

DAS MATSCHER Residence & Garden Hotel

UbytováníDAS MATSCHER Residence & Garden Hotel. Rodinný Appartement Hotel Matscher se nachází uprostřed vinic v Appiano-Eppan u jihotyrolské vinařské cesty. Ubytování DAS MATSCHER Residence & Garden Hotel se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut am Platzl

9,3

Weingut am Platzl

Ubytování (Apartmány) Weingut am Platzl. Weingut am Platzl se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Weingut am Platzl se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Spitaler

9,2

Hotel Spitaler

UbytováníHotel Spitaler. Hotel Spitaler nabízí venkovní bazén s hydromasáží a brouzdaliště se skluzavkou. Ubytování Hotel Spitaler se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Linger

9,2

Hotel Linger

Ubytování (Hotel) Hotel Linger. Hotel Linger se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 8 km od jezera Monticolo, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Hotel Linger se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Lanserhof

9,2

Ferienwohnungen Lanserhof

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnungen Lanserhof. Rodinný Ferienwohnungen Lanserhof se nachází na statku v nadmořské výšce 500 metrů. Je obklopený ovocnými stromy a vinicemi. Ubytování Ferienwohnungen Lanserhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Grustdorf

9,2

Ansitz Grustdorf

Ubytování (Apartmány) Ansitz Grustdorf. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a v zahradách zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ansitz Grustdorf se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Montis

9,2

Villa Montis

Ubytování (Farma) Villa Montis. Villa Montis se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 26 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Villa Montis se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Wolkan

9,2

Apartments Wolkan

Ubytování (Apartmány) Apartments Wolkan. Apartments Wolkan nabízí apartmány s balkonem nebo terasou, venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartments Wolkan se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof

9,2

Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmány) Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof. Finkenhof se nachází v obci Termeno, 21 km od Bolzana. Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Appiano sulla Strada del Vino

Město Appiano sulla Strada del Vino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 93 hotelů a ubytování ve městě Appiano sulla Strada del Vino.