Hledat

Ubytování

Ubytování město Appiano sulla Strada del Vino

Ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie) máme celkem 93 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Appiano sulla Strada del Vino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Appiano sulla Strada del Vino

Meine Bleibe Apartment Olive

10

Meine Bleibe Apartment Olive

Ubytování (Apartmán) Meine Bleibe Apartment Olive. Meine Bleibe Apartment Olive se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Meine Bleibe Apartment Olive se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nofnerhof Schloss Englar

10

Nofnerhof Schloss Englar

Ubytování (Apartmán) Nofnerhof Schloss Englar. Nofnerhof Schloss Englar se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Nofnerhof Schloss Englar se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Glögglhof

10

Glögglhof

Ubytování (Apartmány) Glögglhof. Glögglhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 5 km od jezera Monticolo. Ubytování Glögglhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Haas

9,9

Ferienwohnung Haas

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haas. Ferienwohnung Haas se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 9 km od jezera Monticolo. Ubytování Ferienwohnung Haas se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pizzol-hof

9,8

Pizzol-hof

Ubytování (Apartmány) Pizzol-hof. Pizzol-hof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pizzol-hof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Montani Eppan

9,7

Ansitz Montani Eppan

Ubytování (Apartmány) Ansitz Montani Eppan. Ansitz Montani Eppan se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ansitz Montani Eppan se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Raifer

9,7

Villa Raifer

Ubytování (Apartmány) Villa Raifer. Villa Raifer se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 6 km od jezera Monticolo. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Raifer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinegg Wellviva Resort

9,7

Weinegg Wellviva Resort

Ubytování (Hotel) Weinegg Wellviva Resort. Weinegg Wellviva Resort je 5hvězdičkový hotel obklopený vinicemi, který nabízí luxusní wellness centrum, celoroční venkovní vířivku, 2 dětské bazény a... Ubytování Weinegg Wellviva Resort se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Missian

9,7

Villa Missian

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Missian. Villa Missian se nachází na venkově, pouhých 15 minut chůze od hradu Appiano. Ubytování Villa Missian se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Rosea - Fine Living Apartments

9,7

La Rosea - Fine Living Apartments

Ubytování (Apartmány) La Rosea - Fine Living Apartments. La Rosea - Fine Living Apartments se nachází v San Paolo / St. Pauls a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Ubytování La Rosea - Fine Living Apartments se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Gasshof

9,7

Weingut Gasshof

Ubytování (Apartmány) Weingut Gasshof. Weingut Gasshof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Weingut Gasshof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paulsner Feldhof

9,7

Paulsner Feldhof

Ubytování (Apartmány) Paulsner Feldhof. Paulsner Feldhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Paulsner Feldhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Firmelein

9,7

Firmelein

Ubytování (Apartmány) Firmelein. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a v zahradách zámku Trauttmansdorff. Ubytování Firmelein se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Piganò

9,6

Casa Piganò

Ubytování (Apartmán) Casa Piganò. Casa Piganò se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, pouhých 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné... Ubytování Casa Piganò se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Lahn zu Eppan

9,6

Weingut Lahn zu Eppan

Ubytování (Apartmány) Weingut Lahn zu Eppan. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a v zahradách zámku Trauttmansdorff. Ubytování Weingut Lahn zu Eppan se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen St. Michael

9,6

Ferienwohnungen St. Michael

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen St. Michael. Ferienwohnungen St. Michael se nachází 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování Ferienwohnungen St. Michael se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schloss Freudenstein

9,6

Schloss Freudenstein

Ubytování (Apartmány) Schloss Freudenstein. Schloss Freudenstein se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Schloss Freudenstein se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schloss Englar

9,6

Schloss Englar

Ubytování (Hotel) Schloss Englar. Schloss Englar se nachází na kopci v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí ubytování v gotickém zámku obklopeném vinicemi a ovocnými sady. Ubytování Schloss Englar se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Jenner

9,5

Ansitz Jenner

Ubytování (Apartmán) Ansitz Jenner. Ansitz Jenner nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Appiano sulla Strada del Vino, 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Ansitz Jenner se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obstbauernhof Bundschuh

9,5

Obstbauernhof Bundschuh

Ubytování (Apartmány) Obstbauernhof Bundschuh. Obstbauernhof Bundschuh se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 24 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Obstbauernhof Bundschuh se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Strahlerhof

9,5

Strahlerhof

Ubytování (Apartmány) Strahlerhof. Strahlerhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 2 km od San Michele. Ubytování Strahlerhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Meine Bleibe Apartment Terra

9,5

Meine Bleibe Apartment Terra

Ubytování (Apartmán) Meine Bleibe Apartment Terra. Meine Bleibe Apartment Terra se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Meine Bleibe Apartment Terra se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mederle Hof

9,5

Mederle Hof

Ubytování (Apartmány) Mederle Hof. Mederle Hof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 25 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Mederle Hof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lavendelhof

9,4

Lavendelhof

Ubytování (Apartmány) Lavendelhof. Lavendelhof se nachází uprostřed vinic u obce Cornaiano, 5 minut chůze od lesů Monticolo. Ubytování Lavendelhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Apartment Julia

9,4

Family Apartment Julia

Ubytování (Apartmán) Family Apartment Julia. Family Apartment Julia se nachází v obci Termeno, 42 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Family Apartment Julia se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY

9,3

Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY

Ubytování (Hotel) Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY. Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY se nachází v Eppan an der Weinstraße, 6 km od jezera Monticolo, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Appius Design Suites B&B - ADULTS ONLY se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Schloss Warth

9,3

Apartments Schloss Warth

Ubytování (Apartmány) Apartments Schloss Warth. Apartments Schloss Warth se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a 26 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Apartments Schloss Warth se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Versigglhof

9,3

Versigglhof

Ubytování (Farma) Versigglhof. Versigglhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Versigglhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinhof Mumelter

9,3

Weinhof Mumelter

Ubytování (Apartmán) Weinhof Mumelter. Weinhof Mumelter se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, pouhých 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí ubytování s možností bezplatného... Ubytování Weinhof Mumelter se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Palma

9,3

Ferienwohnung Palma

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Palma. Ferienwohnung Palma se nachází v obci Termeno a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Palma se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut am Platzl

9,3

Weingut am Platzl

Ubytování (Apartmány) Weingut am Platzl. Weingut am Platzl se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Weingut am Platzl se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Linger

9,2

Hotel Linger

Ubytování (Hotel) Hotel Linger. Hotel Linger se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 8 km od jezera Monticolo, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Hotel Linger se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Lanserhof

9,2

Ferienwohnungen Lanserhof

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnungen Lanserhof. Rodinný Ferienwohnungen Lanserhof se nachází na statku v nadmořské výšce 500 metrů. Je obklopený ovocnými stromy a vinicemi. Ubytování Ferienwohnungen Lanserhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Grustdorf

9,2

Ansitz Grustdorf

Ubytování (Apartmány) Ansitz Grustdorf. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a v zahradách zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ansitz Grustdorf se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Montis

9,2

Villa Montis

Ubytování (Farma) Villa Montis. Villa Montis se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 26 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Villa Montis se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Wolkan

9,2

Apartments Wolkan

Ubytování (Apartmány) Apartments Wolkan. Apartments Wolkan nabízí apartmány s balkonem nebo terasou, venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartments Wolkan se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof

9,2

Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmány) Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof. Finkenhof se nachází v obci Termeno, 21 km od Bolzana. Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finkenhof: Ferienwohungen - Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ansitz Rungghof

9,1

Hotel Ansitz Rungghof

Ubytování (Hotel) Hotel Ansitz Rungghof. Hotel Ansitz Rungghof se nachází v obci Cornaiano v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 26 km od města Merano, a nabízí dětské hřiště, sluneční terasu, bar,... Ubytování Hotel Ansitz Rungghof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Weisshauserhof

9,1

Appartements Weisshauserhof

Ubytování (Bed and breakfast) Appartements Weisshauserhof. Ubytování se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige a v zahradách zámku Trauttmansdorff. Ubytování Appartements Weisshauserhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Platzlhof

9,1

Platzlhof

Ubytování (Apartmány) Platzlhof. Platzlhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. 24 km od Merana. Ubytování Platzlhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus Antonius

9,1

Landhaus Antonius

Ubytování (Apartmány) Landhaus Antonius. Landhaus Antonius se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Landhaus Antonius se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Weissenheim

9,1

Ansitz Weissenheim

Ubytování (Apartmány) Ansitz Weissenheim. Ansitz Weissenheim se nachází v Appiano sulla Strada del Vino v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ansitz Weissenheim se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Donà

9,1

Weingut Donà

Ubytování (Farma) Weingut Donà. Weingut Donà je obklopen soukromými vinicemi o rozloze 3,5 hektaru a nachází se 3 minuty jízdy od San Paola. Nabízí vinný sklípek a zahradu s grilem. Ubytování Weingut Donà se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kreuzstein Bed&Breakfast

9,1

Kreuzstein Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Kreuzstein Bed&Breakfast. Kreuzstein Bed&Breakfast je rodinný hotel obklopený horami a vinicemi a nabízí bezplatné parkování. Appiano sulla Strada del Vino je 2 km daleko. Ubytování Kreuzstein Bed&Breakfast se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Romen

9

Haus Romen

Ubytování (Venkovský dům) Haus Romen. Haus Romen s panoramatickým výhledem na Dolomity nabízí typické apartmány s balkonem a zahradou, 2 km od Appiana. Ubytování Haus Romen se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Pippohof

9

Ferienwohnung Pippohof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pippohof. Ferienwohnung Pippohof je obklopen zahradou s grilem a venkovním nábytkem a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a výhledem na Dolomity. Ubytování Ferienwohnung Pippohof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus St. Valentin

9

Haus St. Valentin

Ubytování (Farma) Haus St. Valentin. Haus St. Valentin se nachází 8 km od jezera Monticolo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus St. Valentin se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Ebner Eppan an der Weinstraße St Pauls

9

Haus Ebner Eppan an der Weinstraße St Pauls

Ubytování (Farma) Haus Ebner Eppan an der Weinstraße St Pauls. Nachází se 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, Haus Ebner Eppan an der Weinstraße St Pauls nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Haus Ebner Eppan an der Weinstraße St Pauls se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel St. Justina Hof

9

Hotel St. Justina Hof

Ubytování (Hotel) Hotel St. Justina Hof. Hotel St. Justina Hof se nachází v nadmořské výšce 480 metrů, 2 km severně od Appiana sulla Strada del Vino. Ubytování Hotel St. Justina Hof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weingut Stroblhof

9

Hotel Weingut Stroblhof

Ubytování (Hotel) Hotel Weingut Stroblhof. Hotel Weingut Stroblhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino, 7 km od jezera Monticolo. Ubytování Hotel Weingut Stroblhof se nachází ve městě Appiano sulla Strada del Vino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterbi Apartments

8,9

Unterbi Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Unterbi Apartments. Unterbi Apartments se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Unterbi Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Appiano sulla Strada del Vino

Město Appiano sulla Strada del Vino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 93 hotelů a ubytování ve městě Appiano sulla Strada del Vino.