Hledat

Ubytování

Ubytování město Appenzell

Ve městě Appenzell (Švýcarsko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Appenzell

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Appenzell

Neuhof Gäste-& Schokohaus

9,8

Neuhof Gäste-& Schokohaus

Ubytování (Bed and breakfast) Neuhof Gäste-& Schokohaus. Located in Appenzell in the Appenzell Innerrhoden region, with Appenzell Museum nearby, Neuhof Gäste-& Schokohaus provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Neuhof Gäste-& Schokohaus se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienstudio Familie Fässler-Dörig

9,4

Ferienstudio Familie Fässler-Dörig

Ubytování (Chata) Ferienstudio Familie Fässler-Dörig. Surrounded by the Alpstein Mountain Range, Ferienstudio Familie Fässler-Dörig offers an accommodation unit with a terrace and views of Säntis Mountain. Ubytování Ferienstudio Familie Fässler-Dörig se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kätes Ferienwohnung

9,4

Kätes Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Kätes Ferienwohnung. Boasting a terrace, Kätes Ferienwohnung features accommodation in Appenzell with free WiFi and garden views. Set 3. Ubytování Kätes Ferienwohnung se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Löwen

9,2

Hotel Löwen

Ubytování (Hotel) Hotel Löwen. Tento útulný hotel se nachází ve východním Švýcarsku, v centru města Appenzell, kde je zakázán vstup automobilům. Ubytování Hotel Löwen se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hecht Appenzell

9,2

Hotel Hecht Appenzell

Ubytování (Hotel) Hotel Hecht Appenzell. Hotel Hecht Appenzell se nachází v centru města Appenzell, na okraji pěší zóny. Ubytování Hotel Hecht Appenzell se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Appenzell

9,2

Hotel Appenzell

Ubytování (Hotel) Hotel Appenzell. Cafe-Hotel Appenzell v Appenzellu stojí na historickém náměstí Landsgemeinde. Ubytování Hotel Appenzell se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Bären Schlatt

9,2

Gasthaus Bären Schlatt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Bären Schlatt. Surrounded by the Hoher Kasten and Säntis Mountains, Gasthaus Bären Schlatt offers rooms with views of the mountains and Appenzell village. Ubytování Gasthaus Bären Schlatt se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adler

9,1

Hotel Adler

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Adler. Located next to the car-free centre of Appenzell, Hotel Adler is set in a beautiful traditional Appenzell-style building. Ubytování Hotel Adler se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marktgasse 9

9

Marktgasse 9

Ubytování (Apartmán) Marktgasse 9. Featuring garden views, Marktgasse 9 offers accommodation with a garden and a patio, around 100 metres from Appenzell Museum. Ubytování Marktgasse 9 se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio-Ferienwohnung Hans Fässler

9

Studio-Ferienwohnung Hans Fässler

Ubytování (Apartmán) Studio-Ferienwohnung Hans Fässler. Enjoying a peaceful location, the Ferienwohnung Hans Fässler is a 10-minute walk away from the centre of Appenzell. There is 1 free parking space. Ubytování Studio-Ferienwohnung Hans Fässler se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Inauen

9

Ferienwohnung Inauen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Inauen. Toto rustikálně zařízené studio se nachází pouhých 500 metrů od centra Appenzellu a má plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, TV a koupelnu. Ubytování Ferienwohnung Inauen se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Mazenau

9

Hof Mazenau

Ubytování (Apartmán) Hof Mazenau. Hof Mazenau se nachází ve městě Appenzell, 5 km od muzea města Appenzell, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory, terasou a bazénem. Ubytování Hof Mazenau se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Eischen

8,9

Hotel Landgasthof Eischen

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Landgasthof Eischen. Landgasthof Eischen se nachází na úpatí pohoří Säntismassiv a hory Kronberg, v roce 2012 prošel rekonstrukcí a nabízí tradiční appenzellskou restauraci s... Ubytování Hotel Landgasthof Eischen se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaubad

8,9

Hotel Kaubad

Ubytování (Hotel) Hotel Kaubad. Set at 1,045 metres above sea level, 4 km from Appenzell's centre, Hotel Kaubad is surrounded by woods and offers guided hiking tours to Kronberg Mountain. Ubytování Hotel Kaubad se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Säntis

8,8

Romantik Hotel Säntis

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Säntis. Located directly at Appenzell’s historical town square, the "Landsgemeindeplatz", the Romantik Hotel Säntis, with its grand façade, offers a magnificent... Ubytování Romantik Hotel Säntis se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Forrenhüsli

8,4

Guesthouse Forrenhüsli

Ubytování (Penzion) Guesthouse Forrenhüsli. Built 140 years ago, Guesthouse Forrenhüsli offers peaceful surroundings in a traditional Appenzell atmosphere. Ubytování Guesthouse Forrenhüsli se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden).

Restaurant Hotel Stossplatz

8,3

Restaurant Hotel Stossplatz

Ubytování (Hotel) Restaurant Hotel Stossplatz. Hotel Restaurant Stossplatz se nachází v malebném městečku Appenzell, které vyniká unikátními stavbami ve švýcarském stylu. Ubytování Restaurant Hotel Stossplatz se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traube Restaurant & Hotel

Traube Restaurant & Hotel

Ubytování (Hotel) Traube Restaurant & Hotel. Situated in Appenzell, 100 metres from Appenzell Museum, Traube Restaurant & Hotel features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden... Ubytování Traube Restaurant & Hotel se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden).

Ubytování ve městě Appenzell

Město Appenzell se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Appenzell.